fbpx

4 знака зодіаку, які розбагатіють у травні 2022

1 травня Венера сформує гармонійний аспект із Плутоном, а Меркурій 6 травня зробить секстиль до неї. Астролог  передбачає, що ці планетарні зв’язки дозволять покращити матеріальне становище деяким знакам зодіаку. Вона повідомляє, що можливості для заробітку з’являться майже у всіх Знаків Зодіаку, але легко запрацюють лише чотири з них.

СТРІЛЬЦІ

Ви легко заробите гроші у травні 2022 року, тому що в цей час у вас розвинеться фінансове чуття. Можуть з’явитись нові можливості для заробітку. Ви активно шукатимете можливості заробити або скористатися грошима інших людей. Зараз ви можете вигідно купити будинок, квартиру чи земельну ділянку. Прибуток принесуть будь-які угоди з нерухомістю.

У вас буде достатньо коштів, щоб прикрасити ваше житло або навіть зробити капітальний ремонт. Батьки або інші родичі вам зараз зможуть допомогти з грошима. Дохід зараз можуть принести заняття історією, психологією чи соціальною роботою. Вигідним виявиться готельний та ресторанний бізнес, а також діяльність, пов’язана з клінінгом та благоустроєм побуту. Не виключено, що в цей час ви можете отримати спадщину. Зараз ви можете працювати удома, у власному чи сімейному бізнесі.

ЛЕВИ

У травні 2022 року у вас буде можливість легкого заробітку. Ви можете змінити роботу або вид діяльності. Можливо, ви будете працювати у банку, страховій компанії чи податковій службі. Також ви можете досягти успіху в ролі військового, охоронця або пожежника. Не виключено, що на роботі ви зможете зайняти лідируючі позиції. Також на вас чекає успіх у ролі будь-якого адміністратора. Ви можете займатися глибоким психоаналізом, гіпнозом, практичним окультизмом, магією та цілительством. Можливо, вас підвищать на посаді. Це призведе до зростання вашої зарплати та зміни соціального статусу. Вам може дістатись у спадок автомобіль або екзотична тварина.

БЛИЗНЮКИ

У травні 2022 року ви зможете легко заробити гроші. Саме цьому будуть підпорядковані всі ваші цілі, яких ви зможете досягти. Ваше фінансове становище може змінитися за рахунок коштів інших людей, наприклад, бізнес-партнерів або чоловіка. Вас також може містити коханець чи батько. Начальник може вам підняти зарплатню чи підвищити на посаді. Також ви можете стати акціонером компанії, де працюєте. Не виключено, що ви зможете відкрити свій бізнес.

Професійному просуванню та кар’єрному зростанню, а також зростанню зарплати допомагатимуть приємні манери, особиста чарівність та вміння спілкуватися з людьми. Цьому може сприяти і інтимний зв’язок із впливовою людиною. Ваш успіх може залежати від представників влади, громадських чи державних структур. Зараз ви можете отримати спадок, вирішити проблеми з податковими та митними службами та будь-якими фінансовими зобов’язаннями. Дохід можуть також принести будь-які таємні справи, робота на самоті, заняття мистецтвом та езотерикою.

ОВНИ

У травні 2022 року ви зароблятимете гроші з легкістю. На вас чекають зміни у професійній діяльності, завдяки яким ваше фінансове становище зміниться на краще. Ви можете досягти успіху на адміністративній роботі, у сфері ремонту або будівництва. Можливо, ви працюватимете на закритому підприємстві або займатиметеся таємною діяльністю. Не виключено, що у вас вдасться успішно провернути будь-яку хитру фінансову махінацію. Також ви можете заробляти на створення образів. Наприклад, займатися живописом, поезією чи фотографією.

You cannot copy content of this page