fbpx

4 знакам Зодіаку пощастить у коханні в червні 2021 року! Багато гарних подій в особистому житті

2-26 червня Венера буде в знаку Рака, так що майже весь місяць найщасливішими в любові будуть знаки цієї осі – Раки й Козероги, і інші знаки Водної стихії – Скорпіони й Риби.

Венера в Раку подарує глибоке і ніжне почуття. Вам захочеться закутати кохану людину в вату і нікому не показувати, залишити тільки для себе, вберегти його від усіх небезпек зовнішнього світу.

Закохані будуть проводити час, в основному, без «третіх зайвих» і цінувати тихі домашні радості. Відносини, розпочаті нещодавно, коли Венера була в Близнюках, стануть більш душевними й глибокими. Люди почнуть перевіряти одне одному свої потаємні думки.

Пари, які зустрічаються довше, будуть знайомитися з батьками партнера і задумаються про те, щоб з’їхатися. У тих пар, які живуть разом стане більше гармонії в родині. Вони будуть дорожити сімейним теплом. Їх будуть об’єднувати не тільки почуття, але і відчуття сімейної спорідненості.

РАКИ будуть уособленням цього КОХАННЯ

Приховані, мрійливі, вразливі, вони будуть закохувати в себе теплом і турботою, які від них виходять. Вони будуть користуватися величезною популярністю і без праці влаштують особисте життя, тим більше що і самі хотітимуть, щоб їх кохали, а інтуїція допоможе їм відрізнити справжні почуття від гри.

КОЗЕРОГАМ НЕ ЗАВАДИТЬ КОГОСЬ, ХТО ЗІГРІЄ ЇХ

Хто дбатиме, щоб вони не переробляли, створювати емоційний комфорт, дасть їм можливість відчути себе на своєму тлі дорослими й сильними. Такий партнер у них буде. Хтось в оточенні Козерогів буде неймовірно зацікавлений в них. Не обов’язково це має бути нове знайомство: в уже сформованих парах створювати теплу душевну атмосферу буде постійний партнер.

СКОРПІОНИ ЗНАЙДУТЬ СВІЙ ІДЕАЛ У КОХАННІ

Це може бути реальна людина, а може – герой книги, фільму, публічна особа і навіть просто ідея про те, яким повинен бути ідеал. На цей час Скорпіони заховають своє жало, схиляючись перед нескінченними й позбавленими злості, ревнощів і руйнівних пристрастей почуттями.

РИБАМ НЕ ВАРТО ЗАГАДУВАТИ НА МАЙБУТНЄ

Зараз у них все буде добре. Але це буде на рівні приємних побачень і тонких, більше духовних, ніж плотських, почуттів. Це може залишитися красивою романтичною пригодою, а може перерости в щось більше, але не зараз.

Зараз Риби повинні отримувати задоволення від того, що є, і жити сьогоднішнім днем, а не будувати плани. Найщасливішими для цих знаків днями будуть 3-4 червня.

Події в любові будуть гарними, розкішними, такими, що запам’ятовуються, не такими, як завжди. Але це все станеться у них починаючи з другого числа; а в перший літній день удача в коханні буде ще на стороні БЛИЗНЮКІВ, СТРІЛЬЦІВ, ТЕРЕЗІВ і ВОДОЛІЇВ.

І якщо хтось із них ще не встиг познайомитися, написати романтичний лист або покликати того, хто йому подобається, на побачення, він ще може це встигнути – 1 червня зірки протегують легкості й швидкості знайомств, красномовству в любові й простим, цікавим побаченням.

З 27 червня Венера буде в знаку Лева. Це період яскравих і демонстративних відносин, перебільшених почуттів, драматичних зізнань, щедрості на почуття і гроші. Не дивно, що найбільш щасливими в коханні в кінці місяця виявляться блискучі ЛЕВИ, знак тієї ж осі ВОДОЛІЙ, а також інші Вогненні – сміливі в прояві почуттів і не чужі красивим жестам, – знаки: СТРІЛЬЦІ й ОВНИ.

Їх чекає яскравий, красивий роман або – якщо вони поки не готові до серйозних стосунків, –  літня романтична пригода з часткою авантюризму.

You cannot copy content of this page