fbpx

4 знаки зодіаку, чиї стосунки покращаться у другій половині жовтня

16 жовтня 2023 року астероїд Юнона перемістився до Діви, приєднавшись до Венери і допомагаючи розпочати процес покращення у сферах, за які відповідає Венера. Враховуючи, що Венера перебуває в Діві, йдеться про спілки та довгострокові зобов’язання, незалежно від того, укладено офіційний шлюб чи ні.

Це не час для випадкових зв’язків чи навіть романтичних побачень. Натомість планети створюють зосереджену енергію навколо того, чи зможете ви побачити, як старієте зі своїм партнером, одружуєтеся чи просто підтримуєте один одного у всьому, що неминуче приносить життя. Юнона в Діві допомагає зрозуміти, що саме у ваших стосунках та партнері підвищує цінність вашого життя.

Замість того, щоб просто говорити, що ви закохані, мова йтиме про додаткову енергію, яку приносить кохана людина, про те, що він ваш найбільший прихильник або про те, як він допомагає вам спробувати щось нове.  Хоча кохання — романтичне почуття, рішення про одруження має ґрунтуватися на логіці, оскільки це не просто питання сердець, а й те, як життя двох людей можуть переплітатися, щоб зробити одне одного сильнішим.

Оскільки Юнона переходить у Діву, приєднуючись до Венери, Богини Любові, це допоможе вам поглянути на свої стосунки через любов і логіку, коли ви почнете робити кроки до глибших зобов’язань.

ТЕЛЕЦЬ

У вашому романтичному житті нарешті формується баланс і ви починаєте відчувати подяку за все, через що вам нещодавно довелося пройти. Це означає повернення радості у ваше особисте життя та зобов’язання, оскільки ви бачите за всім найвищу мету. Венера у Леві порушила теми істини, зцілення та справжності у ваших відносинах.

Проте, коли кілька тижнів тому Венера перейшла до Діви, ви почали відчувати, що нарешті знову можете дихати, і раптово все, що здавалося безнадійним, тепер розквітло новими починаннями. Коли астероїд Юнона перемістився до Діви, приєднавшись до Венери, ви бачите можливості насолодитися великою кількістю моментів зі своїм партнером і, нарешті, відчуєте, що ви обоє повернулися на ту саму сторінку.

Це найскладніший момент, який дозволяє вам побачити свого партнера і навіть у найгіршому вигляді. Хоча це і не романтичне поняття, воно допомагає зміцнити ваш зв’язок за межами романтичних вечерь та пристрасних прелюдій.

БЛИЗНЮКИ

Цього року ви вирушили в дорогу, дозволивши собі бути вразливішими і навіть відійти від того, чого, як вам здавалося, ви хотіли, щоб прийняти те, що дійсно відповідає вам. Ви готові чесно зробити все можливе для стосунків, які, як ви знаєте, допомагають покращити життя та дозволяють вам удосконалюватись.

Коли Юнона приєднується до Венери в Діві, вона підкреслить продовження вашого шляху до зцілення і привнесе до ваших відносин домашню близькість, якої раніше не було.

Це простір, де замість того, щоб вивчати уроки любові, пов’язані з розбитим серцем, втратою або недоліком, ви вчитиметеся отримувати, будувати разом і щиро приймати стосунки, які у вас є. Це потужна енергія, оскільки ваш шлях до зцілення тепер переходить від вивчення безлічі уроків і важкого шляху до насолоди тим, що насправді має бути любов.

ВОДОЛІЙ

Будучи повітряним знаком, ви часто в моменти стресу розриваєте зв’язки або принаймні відчуваєте, що вам потрібно більше свободи у ваших відносинах. Тим не менш, у моменти проблем у коханні найважливіше, що ви можете зробити, це піти на зближення з партнером, а не відсторонитися від нього. Юнона і Венера в Діві створюють ідеальну атмосферу для лікування, оскільки сприяють більшій глибині емоційної близькості.

Оскільки енергія Діви зараз активізується, існує величезний потенціал для більшої близькості та зобов’язань, особливо якщо це пов’язано з новим важливим етапом вашого життя. Часто енергія Діви приносить у ваше життя нове кохання та спрагу близькості після того, як ви розірвали минулі стосунки або навіть пережили розлучення. Це не святковий феєрверк першого кохання, а досвідчений та усвідомлений вибір знову піти ва-банк. Іноді потрібно кілька спроб, щоб відчути, що ви нарешті все зробили правильно.

РИБИ

Розглядати ваші відносини з більш логічного погляду спочатку може бути складно, тому що вам зручніше дивитися на все через романтичну призму. За останній рік ви проробили велику роботу над собою, розбираючись у своїй потребі у відносинах.

Коли ви почнете бачити та усвідомлювати довгостроковий потенціал відносин, зможете створити союз, про який завжди мріяли. Енергія Діви управляє питаннями, пов’язаними з коханням та відносинами Риб.

Коли Юнона приєднується до Венери, це не просто прихід або відродження нового кохання, а щире зобов’язання, яке може тривати все життя. У минулому ви вибирали стосунки, засновані виключно на диві чи унікальності зв’язку, але часто вам доводилося проживати більшу частину свого реального життя самостійно.

Коли Юнона почне розпалювати ваше прагнення до стабільних та міцних стосунків, дозвольте собі розкрити партнеру всі свої унікальні якості та потреби, бо тільки так ви можете знайти справді вашу людину.

You cannot copy content of this page