fbpx

4 знаки зодіаку, для яких березень 2023 стане найщасливішим місяцем – подарунок долі та успіх 

Астрологи склали новий гороскоп на березень 2023 року. Серед інших знаків зодіаку, кілька будуть особливо успішними протягом місяця. Розповідаємо, які чотири знаки зодіаку будуть найщасливішими та найуспішнішими в березні 2023 року.

Овен

Протягом березня на Овнів впливає Венера, планета краси та насолоди, так і Юпітер, планета розширення чудес. Це один з кращих місяців у їх житті ― успіх буде супроводжувати Овнів усі дні. До 25 березня на еих чекає важливий проєкт та спілкування із важливими для людьми. Навколо тем переїзду, ремонту та сімейних справ обов’язково буде сплеск активності.

Повний місяць 7 березня може стати переломним моментом, коли Овни можуть змінювати роботу, коло спілкування, тощо. Безробітні можуть знайти кращу роботу в період повні. З 21 числа, Сонце відкриває двері для здійснення найбільших планів, надій і амбіцій Овнів у майбутньому році. Сатурн, планета життєвих уроків, покине сектор реалізації 7 березня.

Зараз або в найближчі тижні може відбутися славетне досягнення або віха по відношенню до довгострокових цілей або дружби у Овнів, залежно від того, наскільки старанно вони домагалися цього останні три роки. Через Сатурн до 2026 року Овни зіткнуться із кармою, яку заробили до цього. Плутон наприкінці березня дасть поштовх до подій, які будуть відбуватися з Овнами протягом наступних 20 років. Можуть змінюватися робота, країна проживання, заняття. Люди, яким не судилося бути у житті Овнів, відійдуть у минуле.

Рак

Березень обіцяє масштабні зміни для Раків. Перше, що слід згадати, це те, що на них чекають професійні перспективи, особливо перед 16 березня, коли Венера та Юпітер обертаються в цій сфері разом. Можливо, перед Раками відкриються нові цікаві можливості. Якщо хтось хоче підштовхнути подальший кар’єрний прогрес, можна починати.

Після 16 березня Венера захопить у соціальну сферу до 11 квітня. Це забезпечить більш жвавий темп, коли справа стосується усіх зв’язків. Це значить більше святкувань, вечірок і спілкування. Якщо рак неодружений, шанси на побачення підвищуються протягом цього періоду, незалежно від того, чи то відбудеться онлайн чи під час живого спілкування.

Слід зазначити, що Марс, планета енергії була у спокої, проте починаючи з 25 березня до 20 травня заходить у знак. Це гарантує, що Раки відчують прилив сил, енергії та сексуальної привабливості та жвавість у особистому та професійному житті. Можна починати нові сміливі проєкти.

Повний місяць у секторі розумової діяльності раків буде 7 березня. Це може стати переломним моментом у виході із зони комфорту, наприклад, у поїздках у справах чи на відпочинок, або зуспіх з комунікаційними проектами, пов’язаними з навчанням, розмовою, письмом або спілкуванням з іншими. Молодий місяць впливає на професійне життя із 21 березня, коли може дати поштовх для чогось нового.

До того ж Сатурн, планета життєвих уроків, а іноді й труднощів, завершить подорож зоною інтимності та стосунків, починаючи з 7 березня. Останніми роками у Раків були труднощі в особистому житті, можливо через старі травми. Сатурн принесе нові позитивні цінності життя навколо цих тем в найближчі тижні, безпосередньо відповідаючи тому, наскільки до цього ніс негативні речі. Також він може принести велику вагу науковцям, працівниками масової інформації, чи підштовхнути бізнес чи до 2026 року.

Проте подальша еволюція має вплинути на стосунки, почуття близькості та довіри, а також на активи та інвестиції після того, як Плутон змінить кут з 23 березня. Можна відчути інтенсивну трансформацію або, можливо, доведеться мати справу з глибокими страхами, які виходять на поверхню, або залучати взаємодії, які викликають це, але це допоможе відродитися після усіх проблем. На Раків чекає зростання багатства та інвестиції та приємні бонуси.

Стрілець

Юпітер та Венера значно впливають на Стрільців протягом місяця. Венера залишається до 16 березня і принесе користь, незалежно від того, холостяк Стрілець чи ні. Це один із найкращих періодів за двадцять чотири роки для любовного життя Крім того, творчі здібності і результативність як і секс також отримують особливу енергетику.

Далі Марс буде у зоні партнерства до 25 березня. Це дозволить Стрільцям працювати над досягненням цілей із другою половинкою у коханні чи бізнесі. Якщо Стрільці неодружені, можна використати цю космічну енергію, щоб шукати когось, хто ставить галочки у розділі «довгострокові стосунки».

Повня 7 березня, ймовірно, принесе серйозні зміни у кар’єрі. Це може принести схвалення, підвищення по службі, нагороду або конкурентоспроможну пропозицію роботи — якщо, звичайно, Стрільці в пошуках. Це може означати кінець старої роботи, оскільки Стрільці будуть рухатися в новому напрямку. Молодий місяць у зоні пристрасті настане 21 березня, знову даючи поштовх жити сьогоденням, прагнути до романтики та приймати себе справжнім.

Сатурн, планета життєвих уроків, протягом останніх трьох років привносить велику вагу у сектор спілкування та подорожей Стрільця. Це закінчується 7 березня та може принести радісні новини щодо ідей, навчання, подорожей, публічності чи братів і сестер у наступні після цього тижні. Сатурн починає впливати на сімейні справи протягом кількох років. Сім’я та батьки, а також дім і житлові приміщення можуть стати важкою битвою наступні роки. Під впливом Сатурну Стрільці можуть позбутися того, що їм не потрібно, і покращити свій шлях вперед. Нарешті, 23 березня Плутон увійде у інтелектуальну зону, даючи відчути тенденції на найближчі двадцять років. З’являться нові інтенсивні ідеї та почнеться щось, що змінить життя.

Водолій

Коли Венера та Юпітер пройдуть через інтелектуальну зону та зону подорожей, Водолії будуть цікавитися світом і відчуватимуть глибоке натхнення. Вирушити у швидку подорож або відвідати нові місця призначення було б надзвичайно корисно. Після 16 березня Венера перейде в сферу домашніх справ, приносячи насолоду у ваш дім і родину до 11 квітня. Марс пройде через зону пристрасті протягом майже чотирьох тижнів ― до 25 березня. Це принесе шквал можливостей для розваг, хобі, романтики, сексу і творчості. Після 25 березня Марс підвищить продуктивність, яка сприятиме наполегливій роботі над проєктами та планами, а також сприятиме розвитку кар’єри та покращенню здоров’я. Це був би чудовий час, щоб почати нові плани щодо фітнесу чи дієти або шукати нову роботу. Ця енергія триває до 20 травня.

7 березня у секторі багатства та інтимності пройде повня, яка висвітлить ці теми та може принести надлишок енергії на них. Результати цього будуть на горизонті. Після цього 21 березня настає молодий місяць, який спонукатиме Водоліїв до подальшого залучення інтелектуальної сторони та комунікаційних здібностей.

Останнє, що варто відзначити, — це переміщення Сатурна і Плутона в інші доми Водолія. Сатурн, планета життєвих уроків і труднощів, обертався навколо Водоліїв протягом останніх трьох років і, ймовірно, викликав відчуття перебування під важкою вагою, яка була нездоланною. Іноді в житті здається, що за вами лине важка дощова хмара. Закладені протягом цього часу події впливатимуть на Водоліїв протягом наступних 30 років.

Оскільки Сатурн йде 7 березня, зараз або в найближчі тижні може прийти великий подарунок від Всесвіту, який буде прямо пропорційний тому, як важко Водолії страждали від нього протягом останніх трьох років. Після цієї дати Сатурн принесе життєві уроки про багатство, владу і те, що ви цінуєте, особливо щодо власної гідності та любові до себе, протягом наступних трьох років. Плутон міняє кут і входить у знак зодіаку Водолія починаючи з 23 березня. Водолії зможуть відчути, що чекає на них протягом наступних 20 років.

You cannot copy content of this page