fbpx

4 знаки зодіаку, для яких грудень буде дуже успішним та важливим місяцем

Астрологи розповіли, на кого новий зодіакальний період з 23 листопада до 22 грудня вплине найбільше.

23 листопада Сонце переходить у знак Стрільця й починає новий зодіакальний цикл. Стрілець — це допитливий, легкий, духовний і багатогранний знак, котрий може бути душею шумної компанії, першовідкривачем чи цікавим співрозмовником. Стрільцем керує Юпітер, котрий із початком сезону цього знаку повертається у пряме положення в знаку Риб, після тривалого ретроградного періоду.

Усі ці події досить позитивно впливатимуть на більшість знаків зодіаку, однак деякі з них, за словами астрологів, піддадуться найбільшому впливу впродовж цього місяця.

Близнюки

23 листопада Сонце та Місяць з’єднаються у вашому сьомому домі романтичних стосунків і партнерства, пропонуючи шанс для зростання та розширення. При цьому в Стрільці до 9 грудня перебуває й планета любові Венера, тож цей аспект вашого життя буде як ніколи в цьому році аспектованим і яскравим.

Юпітер у домі роботи та кар’єрного зростання зможе компенсувати негативний вплив ретроградного Марса, тож вам варто справді перенести свою увагу на роботу та стосунки, котрі будуть взаємопомічними впродовж грудня. Користуйтеся можливостями, котрі випадуть перед вами, та займіться плануванням спільного майбутнього зі своїми коханими чи, у залежності від пріоритетів, партнерств і кар’єрного шляху.

Діви

Оскільки молодий Місяць і Сонце у Стрільці активують ваш четвертий сектор дому та приватного життя, ваша увага автоматично направиться саме туди. Зараз ідеальний час для креативного ремонту чи переїзду, ви також можете якось освіжити стосунки в сім’ї.

Важливо, щоб ваш дім був вільним від будь-яких обмежень, тому не соромтеся звільнити трохи місця, наприклад, роздаючи старі речі. Все, що створює більше простору, є неймовірно вигідним для вас у грудні. Зробіть останній місяць року затишним і домашнім.

Стрільці

Якщо ви прагнете почати все заново, це ваш шанс. 23 листопада Сонце і Місяць зійдуться у вашому першому домі особистості, а управитель вашої карти Юпітер розташований в Рибах у секторі приватності.

Тож грудень чудовий час, щоб почати рух у бік своїх планів і омріяних пригод, ідучи назустріч захоплюючим можливостям, котрі відкриваються в грудні. Ви прагнете особистого зростання, і цей молодий Місяць змусить вас чітко визначитися, куди ви хочете рухатися.

Риби

23 листопада Сонце і Місяць з’єднаються в секторі вашої роботи та кар’єри, тож ви відчуєте особливі приємні зміни в професійній сфері життя. Оскільки управитель вашої карти Юпітер переходить у пряме положення в першому секторі вашої особистості, ви також відчуєте особливі благословення впродовж грудня. Останній місяць року ідеальний час для мрій і їх втілення, тож вірте в себе і свій успіх — планети вам допомагають.

You cannot copy content of this page