fbpx
Цей день Гороскоп 4 знаки зодіаку, на яких найбільше вплине остання повня року

4 знаки зодіаку, на яких найбільше вплине остання повня року

Холодний Місяць — це інша назва грудневого щорічного повного місяця, який відбувається безпосередньо перед зимовим сонцестоянням. Кажуть, що Холодні чи Зимові Місяці перебувають на обрії довше, за інших, тож не забудьте зробити кілька ефектних кадрів.

Цієї середи, 7 грудня — остання повня року, котра вплине на допитливість кожного знака зодіаку. Цей місячний період, який відбувається в Близнюках, спрямований на те, щоб цікавитися та ставити запитання, але через ретроградний Марс інформація, яку зараз отримує кожен знак, може бути хибною.

Оскільки Близнюки є знаком, яким керує Меркурій, ця повня змусить усіх говорити, важливо однак ретельно підбирати слова та інформацію, яку ви будете озвучувати. Місяць також підсвітить цікавість і бажання розкрити інформацію, яку вам ще належить отримати, залежно від того, де Близнюки знаходяться у вашій натальній карті.

Близнюки

Оскільки Близнюки — мінливий знак, інші мінливі знаки за рахунок тієї ж модальності піддаватимуться найбльшому впливу під час повнолуння.

У цю повню ви отримаєте відповіді на запитання, що стосуються вашої особистості та її розвитку. Однак інформацію потрібно буде гарно фільтрувати, адже ретроградний Марс усе ще перебуває в вашому знаку. Інтерес до всього нового й незвіданого сильно збільшиться, ви захочете відкривати собі себе. Будьте відкритими до змін і експромтів, події в цю повню можуть бути дуже непередбачуваними.

Діви

Вам дуже рідко бракує відповідей на якісь запитання, однак у цю повню вам варто звернути увагу на свою кар’єру та відкрити для себе щось нове. Хоча пошуки нових шляхів і відповідей обов’язково принесуть позитивні результати, обійтися без перешкод не вдасться. Будьте уважні щодо того, як ви спілкуєтеся з іншими, тому що всі погляди будуть прикуті до вас.

Стрільці

Ви отримаєте важливі уроки в ваших стосунках, котрі прийдуть через певні перешкоди. Ключовим завданням буде якісна комунікація, адже деякі проблеми виникають якраз тоді, коли конфілкти замовчуються. Впродовж дня у вас можуть виникати якісь неприємні емоції, однак значно більш продуктивно буде прийняти їх та пропрацювати, ніж тікати та уникати.

Риби

Для Риб сферою досліджень стане дім і сімейне життя. Щоб не завершити день у хаосі конфлікту, ретельно підбирайте слова, котрими доносите свої думки. Це чудовий час, щоб зібрати важливу інформацію про вашу життєву ситуацію, але відповіді можуть бути не такими простими, як ви сподівалися.

Related Post

Названі довгожителі серед знаків зодіакуНазвані довгожителі серед знаків зодіаку

У наш час, коли екологія залишає бажати кращого, а життя сповнене стресом та іншими не надто корисними речами, люди йдуть рано з життя і мало кому вдається відсвяткувати своє 90-річчя,

Гороскоп на 6 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 6 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 6 квітня 2021 року Овен Овнам сьогодні необхідні відповідальність у вчинках, протистояння спокусам. Слід займатися тільки найбільш нагальними справами, гнати погані думки, уникати темряви. Відмовтеся від гучних застіль,

Гороскоп на 5 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 5 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 5.11.2021 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 5 листопада 2021 року Овен Активний, креативний день. Сильно виражені індивідуальні та духовні засади допоможуть вам знайти нових союзників