fbpx

4 знаки Зодіаку, що зустрінуть майбутнього чоловіка/дружину у 2023 році

Астрологи назвали чотири знаки зодіаку, представники яких у 2023 році зустрінуть партнера, з яким невдовзі укладуть шлюб та будуватимуть сім’ю.

Овен

Приблизно до червня життя буде наповнене яскравими романтичними пригодами, щастя буде наповнювати вас та простір навколо. У цей період є висока ймовірність зустріти людину, яка виявиться тим самим довгоочікуваним, надійним партнером, з яким Овни зможуть створити сім’ю і зробити це офіційно. Друга половина року буде багатша на соціальну та робочу активність, тому приділяти коханій людині так багато часу та уваги вже не вийде — і це може провокувати небажані конфлікти. Намагайтесь розуміти кохану людину, виявіть стриманість і терпіння.

Телець

На початку року обставини, що склалися, не дуже сприяють романтиці і кохання, бо постійно виникають перешкоди дорогою зближення з об’єктом своєї пристрасті. Не варто засмучуватися, якщо зустрічі дуже рідкісні – від цього друга половина року буде яскравішою, що принесе багато щасливих моментів.Від 16 травня і найближчого року після цієї дати у всіх Тельців починається щасливий період, коли більшість проблем у особистих взаєминах зникнуть без сліду. Сприятливий період для одруження або початку спільного проживання, планування сім’ї, зачаття.

Діва

Повільний розвиток взаємин на початку року може стати причиною поганого настрою, а також сумнівів у правильності вибору партнера. Але, не засмучуйтеся передчасно — друга половина року сприятливіша для особистого життя, ніж перша.Влітку обставини змінюються, романтика та кохання вриваються у ваше життя. Діви, які прагнуть створити свою сім’ю, народити дітей, мати своє житло, звити своє гніздечко, з високою ймовірністю зможуть це зробити. Можливий шлюб із розрахунку, з кар’єрних міркувань, заради можливості «вибитися в люди».

Риби

Порівняно з минулим календарним роком, 2023 набагато спокійніший, навіть можливо доведеться нудьгувати і нудитися від самотності в першій половині року. Натомість у вас з’явиться можливість поліпшити свій зовнішній вигляд, зробити аналіз минулих взаємин та підготувати себе до нового щасливого періоду в особистому житті. Літо та осінь 2023 можуть бути знаменованими зустріччю з вашим ідеальним партнером, із яким у найближчому майбутньому офіційно оформите ваші взаємини. Наявні стосунки значно поліпшуються. Поїздка за кордон може виявитися доленосною і кардинально змінити ваше життя на краще.

You cannot copy content of this page