fbpx

4 знаки зодіаку виявляться під любовним обстрілом у рік Чорного Тигра: вдача у коханні 100%

Майбутній 2022 виявиться по-справжньому чуттєвим для представників цих сузір’їв

Астрологи визначили знаки зодіаку, які опиняться у владі пристрастей у 2022 році. Наступний рік Чорного Водяного Тигра виявиться по-справжньому чуттєвим для представників чотирьох сузір’їв. Тигр хоч і лютий хижак, але може бути ніжним і лагідним звіром.

Тельці

У рік Тигра на Тельців чекають значні зміни, які торкнуться любовної сфери. Відносини, які вони збудують у 2022 році, виявляться міцними та тривалими.

А ті представники цього знака, які давно в парі, зможуть зміцнити свій союз і зробити його гармонійнішим, розповідають фахівці в галузі астрології. Цей рік буде дуже вдалим у коханні.

Раки

Вже в грудні 2021 року Раки зможуть забути старі образи, що благотворно позначиться на аурі кохання та дружбі у 2022 році. Проте астрологи вважають, що народжені під цим знаком можуть наступного року піти з головою в роботу через велику кількість кар’єрних успіхів.

Така працьовитість може негативно позначитися на любовній сфері, так що варто дотримуватися балансу. Завжди приділяйте час своїй коханій людині.

Терези

Велика удача чекає Терезів у коханні та дружбі в новому році. Відносини з обранцем будуть наповнені ніжністю та романтикою, а дружні та робочі зв’язки лише зміцняться.

Новий любовний зв’язок, на думку фахівців з планет, буде міцнішим за канат, адже друга половинка виявиться тією самою людиною, з якою можна без втрат пройти вогонь і воду.

Козороги

Козороги на рік Тигра зможуть відчути себе по-справжньому бажаними та коханими. Щастя в особистому житті супроводжуватиме представників цього знаку усі 12 місяців. Астрологи вважають, що зірки щомісяця будуть підносити нові незабутні подарунки.

Related Post

Гороскоп на 19 листопада для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 19 листопада для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 19 листопада 2020 Овен Зараз ви можете перебувати в похмурому настрої, тому що не відчуваєте твердого грунту під ногами. Постарайтеся знайти заняття, яке допомогло б вам відмовитися від

Гороскоп на 15 серпня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 15 серпня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 15 серпня 2020 Овен Сьогодні все буде йти по накатаній доріжці, не відбудеться нічого, що вас сильно засмутить чи обрадує. Проблеми можуть виникнути через квапливості, неузгодженості дій всередині

З 20 серпня у всіх знаків Зодіаку зміни в долі – розворот Урана в ретро рухЗ 20 серпня у всіх знаків Зодіаку зміни в долі – розворот Урана в ретро рух

На 148 днів Уран стає ретроградним майже щорічно. Коли Уран розгортається, в центрі уваги виявляється свобода людини як особистості. Близько 7 років ця планета проводить в кожному зодіакальному знаку. В