fbpx

4 знаки зодіаку, які будуть дуже фартовими у травні 2022

3 травня 2022 року Юпітер і Венера сформують гармонійний аспект з Плутоном у Рибах, а 10 травня Юпітер перейде до Овна. Астролог передбачає, що фортуна усміхнеться майже всім Знакам Зодіаку, але лише чотири з них будуть дуже фартовими.

СТРІЛЬЦІ
У травні 2022 року вам буде дуже щастити. Особливо це стосуватиметься фінансової сфери вашого життя. У цей час ви зможете вигідно вкласти гроші у нерухомість чи купити земельну ділянку. Не виключено, що гроші надійдуть через ріелтерську діяльність. Можливо, матеріально допоможуть родичі, іноземні партнери чи друзі. Також ви можете набути права володіння спадщиною.

Зараз у вас може з’явитися можливість зробити дорогий ремонт або змінити атмосферу в квартирі. Можливо, ви з успіхом почнете самостійне життя і фінансово відокремитеся від сім’ї. У цей час може змінитися ваше світогляд і уявлення про світ. Імовірні також зміни у вашій викладацькій, літературній чи релігійній діяльності. У особистому житті також можливі щасливі зміни. У другій та третій декаді місяця на вас чекають творчі успіхи. Якщо були проблеми із зачаттям, зараз є шанс, що вони вирішаться.

ДІВИ
У травні 2022 року ви будете дуже фартовими. Успіх посміхнеться вам у всьому, що стосується особистого життя, партнерських відносин та фінансів. Якщо ви у відносинах, зараз у вас з’явиться можливість їх узаконити, якщо ні, — зустріти свою половинку. Зараз відносини розвиватимуться дуже пристрасно та бурхливо. Головне, зараз не зіпсувати ідилію підозрами та ревнощами.

Є ймовірність, що ви вступите в особисті стосунки з бізнес-партнером або ваш коханець стане вашим компаньйоном у справах. Якщо ви були у розлученні, не виключено примирення з чоловіком. Також можливе зачаття або народження дитини. Наразі вдалий час для укладення договору в мистецтві, літературі та іншій творчій діяльності. Цього місяця ви можете набути популярності і отримати спадщину.

 ЛЕВИ
У травні 2022 року вам буде щастити у всьому, що стосується вашої роботи. Зараз дуже ймовірне розширення ваших перспектив. У цей час ви зможете навести лад у ваших фінансових справах, влаштуватися на роботу до банку, податкової служби або страхової організації. Не виключено, що на роботі вам збільшать зарплату. Також ви можете перейти на вигіднішу роботу або змінити вид діяльності. Є можливість, що вам повернуть борги.

Можливо вступ у близькі стосунки з колегою чи підлеглим. Тепер ви можете отримати прибуток здалеку. Не виключені фінансові відносини з представниками компаній з інших регіонів або навіть з-за кордону. Можливі судові рішення на вашу користь із фінансових питань. Ви можете відправитися в далеку подорож, в якій ви отримаєте незвичайні враження. Також можливі інтимні стосунки з людиною іншої національності чи віросповідання, а також поїздки від нього, разом із ним чи до нього. На цей час ви можете скласти іспити або прочитати додатковий курс лекцій. Може прокинутися інтерес до філософії чи релігії.

ОВНИ
Ви будете дуже фартовими у травні 2022 року. Успіх чекає на вас у всьому, що стосується вашої професійної реалізації та соціального статусу. Зараз ви можете змінити роботу на престижнішу або зайняти керівну посаду. У цьому вам може допомогти якийсь таємний покровитель.

Він може бути високопосадовцем, медійною особистістю, юристом або військовим. Не виключено, що він працює у владних структурах чи телебаченні. Будь-які ваші цілі в цей час будуть досягнуті. Головне, бути активними та виявляти ініціативу.

You cannot copy content of this page