fbpx

4 знаки Зодіаку, які будуть везунчиками в грудні 2021

Перевірте себе у списку щасливчиків!

4 ЗНАКИ ЗОДІАКУ БУДУТЬ УДАЧЛИВІ У ГРУДНІ 2021! ХТО В ЧИСЛІ ВЕЗУНЧИКІВ?

На представників деяких Знаків Зодіаку в грудні 2021 очікує успіх. Її принесе Юпітер, якого деякі швидкі планети сформують гармонійні аспекти. Це небесне тіло в астрології традиційно вважається “великим щастям”. Найуспішнішими цього місяця будуть: Терези, Леви, Раки та Тельці.

Терези

У грудні на вас чекає успіх у всьому, що стосується коротких поїздок, переїздів, реклами та спілкування. Ви можете познайомитися з людиною, яка стане коханою, написати книгу, створити новий проект.

На вас чекає багато флірту, романтики та подарунків. Ви зможете нарешті дозволити собі покупку, про яку давно мріяли. Не виключено, що коханий подарує вам дорогі ювелірні прикраси або новий телефон.

Деякі можуть стати щасливими власниками нового велосипеда чи автомобіля. Багато радості доставлятимуть зустрічі з друзями, сусідами та однокласниками. Прекрасно складатимуться стосунки з дітьми. Це чудовий час для розваг, творчості та навчання. Можливі виграші у будь-які ігри від лотерейних до комп’ютерних.

Леви

У грудні 2021 ви будете найбільш щасливими у стосунках. Можлива зустріч з людиною, яка стане вашим майбутнім чоловіком, оголошення заручин або укладення шлюбу з любові. Ви можете перемагати у спортивних змаганнях, вигравати у конкурсах, з успіхом консультувати та консультуватися.

Це сприятливий час для того, щоб переїхати до партнера на постійне місце проживання, а також розпочати спільний бізнес чи новий творчий проект. Будь-які партнерські відносини зараз принесуть вам багато радості.

У вас може прокинутися потяг до мистецтва. Також грудень добрий для того, щоб налагодити стосунки з дітьми та батьками. Цей місяць особливо сприятливий для юристів, психологів, художників та організаторів свят.

Раки

Цього місяця ви будете найбільш щасливими у професійних та навчальних справах. Ви можете знайти вигідну роботу або покладуть на вас відповідальні обов’язки, які будуть добре оплачуватись.

Це сприятливий час для хірургічного втручання та відвідування лікаря. Робота, пов’язана з перенапругою, ризиком та подолання себе, принесе успіх. Ви можете навести лад у кредитних або партнерських грошах.

Особливий успіх чекає у сімейному бізнесі, психоаналітиці та психології. Удачливими цього місяця будуть представники силових професій, хірурги, фінансисти, наукові дослідники та страховики. Час також підходить для того, щоб вигідно продати чи купити автомобіль. Не виключено й одержання машини у спадок.

Тельці

Ви будете найбільш щасливими у тому, що стосується професійної сфери, бізнесу та великих грошей. Відповідальне виконання службових обов’язків може принести великий дохід.

Прибуток можливий також з посади, службового становища чи безготівкового відкату. Якщо зараз ви вирішите зареєструвати власний бізнес, Фортуна теж вам усміхнеться.

Зараз сприятливий період для отримання кредиту, але перш ніж кредитуватися зважте всі «за» та «проти». Не виключено, що ви можете отримати матеріальну допомогу або спадщину від родичів похилого віку.

Можлива грошова премія на роботі або прибуток від блогу. Робота в інтернет принесе вам удачу та приємні дивіденди. Великий дохід обіцяє також робота у колективі чи команді. Для того, щоб розвивати бізнес, будуть корисні бій-френди або друзі. Не виключено отримання великої посади за допомогою чоловіка.

Related Post

Зустрічі у Раків, критика Тельців та образи Козорогів: докладний гороскоп на 2 грудняЗустрічі у Раків, критика Тельців та образи Козорогів: докладний гороскоп на 2 грудня

Астрологи розповіли, що слід очікувати від цього дня ОВНИ У ОВНІВ, можливо, з’явиться можливість додаткового заробітку. Жінки із задоволенням урізноманітнять свій гардероб новим придбанням. До того ж, цей день є

Гороскоп КОХАННЯ на 20 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 20 березня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Відчуйте себе вільно і незалежно! Зрештою, любов – це не пута, а щастя. Розкиньте руки і летіть назустріч сонцю, веселці і свіжого вітру. Можете і вашого

Гороскоп на 14 січня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 14 січня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 14.01.2022 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 14 січня 2022 року Овен Сьогодні можуть з’явитися хороші можливості для просування у кар’єрі, освіті, громадській діяльності та фінансовому