fbpx
Цей день Гороскоп 4 знаки зодіаку, які найсильніше відчують на собі енергію Рожевої повні у квітні 2023

4 знаки зодіаку, які найсильніше відчують на собі енергію Рожевої повні у квітні 2023

Повня в квітні відбулася 6 квітня 2023 року. Астрологи сотні років стверджують, що Місяць та його рух над Землею має вплив на людей. Розповідаємо, на які знаки повня матиме найбільший вплив на думку астрологів.

Повний Рожевий Місяць у Терезах у квітні 2023 року вплине на кожен знак зодіаку, проте кілька можуть зіткнутися із найяскравішими подіями або труднощами.

Назва Рожевий Місяць походить від періоду цвітіння в квітні, і не має особливих сакральних знаків. Повня відбулася 6 квітня рівно о 06:34 у 16 градусі Терезів, також на повню матиме вплив Венера, яка зараз проходить через знак Тельця.

Як не дивно, за думкою астрологів, на Терезів та Тельців чекає дивний період ― буде багато подій, доведеться переосмислювати певні цінності, проте буде важко визначитися щодо важливих питань. Іще кілька знаків відчують сильний позитивний або негативний вплив Місяця.

Овен

Енергія, яка обертається навколо угод, важливих людей і здатності йти на компроміс, виводиться на перший план під час повного Місяця. Під керуванням Венери у другому домі грошей і власної гідності доведеться відмовитися від сумнівів, страхів і необхідності завжди піклуватися про себе.

Рак

Терези керують четвертим домом сімейних цінностей, що робить цей місячний період ще більш важливим для вашого добробуту. Можливі ускладнення можуть відчути ті, хто зосереджений на побудові кар’єри. Ніхто не казав, що ви не можете виконувати багато завдань одночасно, але ви також не можете постійно робити все це самостійно. Через вплив Венери у соціальному секторі доведеться покладатися на своє оточення та довіряти комусь.

Лев

Цей повний Місяць, на який впливає Венера, кидає виклик гордості в тому сенсі, що він нагадує вам залишити простір для інших ідей і перспектив. Завжди є місце для зростання та розширення, і культивування балансу у сфері комунікацій може дати знайти те, що шукали. Леви можуть отримати цінний шанс, і варто не пропустити його.

Водолій

Водолії можуть діяти імпульсивно та зациклюватися на деталях ситуації. Однак на цю повню доведеться розглянути іншу точку зору або зовсім інший варіант, щоб рухатись вперед. Можливо, доведеться піти на невідому територію, щоб досягти свого. Не варто діяти імпульсивно, особливо на роботі. Після повні у декого з’явиться шанс вирішити сімейні питання.

Related Post

Любовний гороскоп на 16 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Любовний гороскоп на 16 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 16 вересня 2021 року Овен У цей день вашому коханому захочеться вразити вашу уяву чимось особливим, незабутнім і неповторним. Навіть якщо ви результат його

Гороскоп на 5 березня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 5 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Починайте день із найважливішого. Вранці витрачати час дарма не захочеться, тому ви встигнете дуже багато. Можна зосередитися на домашніх справах або вирішення якихось сімейних проблем. Підійде цей період

Вигода Овнів, борги Раків та проекти Водоліїв: докладний гороскоп з 2 по 8 травняВигода Овнів, борги Раків та проекти Водоліїв: докладний гороскоп з 2 по 8 травня

Астрологи розповіли, чого слід очікувати від цього тижня ОВНАМ саме час подбати про активніше використання своїх знань та навичок. Постарайтеся отримати вигоду з того факту, що ви відрізняється від інших.