fbpx

4 Знаки Зодіаку, які розбагатіють у жовтні 2022 року

4 Знаки Зодіаку, які розбагатіють у жовтні 2022 року.

Багатство, фінансовий успіх та перемоги у роботі та бізнесі – це основа нашого щастя. Астрологи проаналізували становище зірок у жовтні розповіли, кому зі Знаків Зодіаку везтиме більше за інших.

Усі найнебезпечніші дні жовтня будуть наприкінці місяця, тому аналізувати поточну обстановку астрологам було набагато простіше, ніж зазвичай.

Вже 3 жовтня Меркурій позбавиться ретроградності, що відчинить фінансові двері перед усіма Знаками Зодіаку без винятку. Проте, експерти виділяють кілька знаків, яким везтиме більше за інших.

Близнюки

Для Близнюків Меркурій є однією з найважливіших планет. Це буде дуже гарний місяць для того, щоб змінити напрямок свого руху. Близнюки можуть спробувати себе у чомусь новому.

Астрологи радять не боятися зміни обстановки. Можна вирушати у відрядження, спілкуватися з іноземними колегами, набирати досвіду. Для цього зовсім не обов’язково читати книги чи ходити на курси підвищення професійної майстерності.  Достатньо просто уважно слухати поради мудріших людей.

Близнюки з великою ймовірністю у жовтні вийдуть на лідируючі позиції у всіх напрямках. Вони зможуть більше заробити і розумніше та ефективно витратити свої кошти.

Діва

Дівам сильний Меркурій також дасть зелене світло для саморозвитку. Ця планета суттєво покращить пам’ять представників даного Знаку, прискорить прийняття важливих рішень та дасть їм можливість більш креативно підходити до вирішення звичних завдань. Жовтень для Дів стане знаковим та найважливішим місяцем осені у фінансовому плані.

Швидше за все, Діви зможуть знайти спосіб чудово вкласти свої кошти, щоб не втратити їх у майбутньому. Астрологи зазначають, що у жовтні представникам даного Знаку можна сміливо робити дорогі придбання.

Терези

Терези отримають певну підтримку від Меркурія, але їх головний покровитель в особі Венери теж досить сильний.

Виходить, що Терези зможуть стати продуктивнішими абсолютно в будь-якій робочій сфері. Підвищення доходів чекає на тих, хто постійно перебуває за кермом, або працює фізично. Великих успіхів і рекордів очікують спортсменів, а також працівників інтелектуальної сфери.

Ще фінансово поведеться багатьом Терезам, які зайняті у сфері моди. Це моделі, дизайнери, стилісти і таке інше. Усі, хто має справу з красою, отримають потужний заряд мотивації та натхнення, що неминуче виллється у підвищення доходів.

Козеріг

Для Козерогів Венера і Меркурій не є найкращими помічниками, але вплив цих двох планет вкрай суттєвий. Саме тому астрологи також внесли до списку фінансових щасливчиків і цих людей також.

Народжені під впливом Козерога особи зможуть вийти новий рівень продуктивності. Це буде напрочуд сприятливий місяць для нових починань.

Також Козерогам можна буде пробувати себе у чомусь новому. Нічні світила покращать їхню інтуїцію, тому час прийняття важливих рішень різко скоротиться. Це буде ідеальний час для зміни курсу.

You cannot copy content of this page