fbpx
Цей день Гороскоп 4 знаки Зодіаку, яким пощастить до кінця 2022 року

4 знаки Зодіаку, яким пощастить до кінця 2022 року

2022 виявився для всіх нас досить складним і непередбачуваним. Тим не менш, він ще не закінчився, тому астрологи проаналізували становище планет щодо зірок, щоб з’ясувати, які знаки Зодіаку мають шанси на успіх вищі, ніж інші.

Варто відзначити досить сприятливу обстановку на нічному небі. Згідно з прогнозами, всім нам наприкінці року везтиме трохи більше, але на кілька Знаків чекає особливий успіх. Щоб не відставати від них, намагайтеся формувати позитивне мислення.

Аналіз ретроградних планет та їх транзитів

Меркурій у 2022 році стане ретроградним лише за останні пару днів. Це означає, що у фінансовій сфері на нас чекає стабільність і відносно багато успіхів, нових можливостей.

Особливо це стосуватиметься представників таких Знаків як Діва, Близнюки та Водолій.

Венера теж не рухатиметься у зворотному напрямку восени і наприкінці 2022 року в грудні.

Це означає, що Тельці, Терези і Риби мають багато життєвих сил, а також натхнення і мотивації.

Аналіз транзитів планет показав, що наприкінці року Венера стане позитивною через переход 10 грудня на Знак Козерога.

Це означає, що багатьох з нас чекатиме великий успіх у досягненні поставленої мети. Особливо це торкнеться тих же Тельців, Терезів і Риб.

Марс стане ретроградним 30 жовтня. Найлегше пережити проблеми, пов’язані зі зворотним рухом червоної планети, зможуть Тельці, Раки та Терези. У їхній свідомості виявиться найменш негативних думок. Їх Марс не робитиме такими агресивними, як, скажімо, Скорпіонів чи Козерогів.

З великих далеких планет ретроградним наприкінці року буде лише Уран. Це означає, що найбільші труднощі можуть спіткати Скорпіонів, Козерогів і Водоліїв, тому що для них дана планета є одним з головних покровителів. Уран зробить цих людей більш нервовими та менш передбачливими.

Також варто відзначити перехід Юпітера 20 грудня на Знак Овна. Цей транзит відчинить перед нами нові двері у світле майбутнє. Це означає, що наприкінці року можна й легше йти на примирення з людьми та вирішувати юридичні питання та проблеми.

Яким Знакам везтиме найбільше наприкінці року

Виходячи з усього вищесказаного, можна дійти невтішного висновку, що найщасливішими і щасливими Знаками Зодіаку наприкінці 2022 року стануть Тельці, Терези, Водолії та Риби. Саме їм везтиме більше, ніж будь-кому іншому.

Астрологи наполегливо рекомендують цим людям не марнувати свій час і сили, а також по можливості допомагати близьким та друзям. Кінець 2022 року стане ідеальним часом для покращення карми, завершення розпочатих раніше справ та пошуків нових джерел натхнення.

Related Post

Любовний гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого 2023 року для кожного знака зодіакуЛюбовний гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Завдяки любовному гороскопу можна покращити стосунки з коханою людиною, а також впоратися з неприємностями в особистій сфері, знайти нову другу половинку. Дотримуйтесь порад астрологів, щоб стати успішнішими в амурних справах. Перший

Гороскоп на 25 травня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 25 травня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Краще не мріяти про неможливе, а зосередитися на вирішенні практичних завдань. Якщо ви ставитимете перед собою реальні життя, то напевно знайдете спосіб їх досягти. Давні знайомі дадуть добрі поради,

Гороскоп на 17 січня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 17 січня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 17 січня 2021 року Овен Енергетичні ресурси вашого організму зараз на висоті, здоров’я і активності вам не позичати, так що можна сміливо планувати будь-які справи і заходи. Сьогодні