fbpx
Цей день Гороскоп 4 знаки зодіаку, яким треба звернути увагу на дивні сни у жовтні

4 знаки зодіаку, яким треба звернути увагу на дивні сни у жовтні

У жовтні сонце проходить через знак Скорпіона, розбурхуючи підсвідомість і проносячи яскраві та незвичайні сни. Дивні сновидіння можуть побачити всі представники зодіакального кола, але на чотирьох їх космічні енергії жовтня впливають особливо.

Овен

Сни авантюрних Овнів цього місяця повністю відбивають їхню вогненну енергію. Уві сні в жовтні ви можете опинитися на незвіданих територіях, де вам зустрінуться міфічні істоти. Це говорить про вашу безстрашну натуру та бажання порушувати кордони. Згадайте, які відчуття ви відчували уві сні: якщо вам було цікаво та приємно, сміливо дійте. Якщо похмуро, відкладіть важливий крок потім.

Близнюки

Жовтень принесе вам сни, які відображатимуть вашу подвійну натуру. Ви можете опинитися у ситуаціях, коли вам доведеться робити вибір. Жовтень кине виклик вашим комунікативним навичкам як уві сні, так і наяву. Наголошуйте на позитивних моментах у сновидіннях. Нехай і не безпосередньо, але вони підкажуть, як краще діяти.

Скорпіон

Скорпіонам зазвичай сняться яскраві сни, а у жовтні вони будуть ще й таємничими. У царстві Морфея ви зіткнетеся зі своїми глибокими страхами та бажаннями. Переживши їх уві сні, буде простіше ставитись до мінливості долі в реальності. Записуйте, що ви бачите вночі, щоб знайти підказки.

Риби

Мрійливі та інтуїтивні Риби в цьому жовтні особливо відчуватимуть містичний вплив Всесвіту. Яскраві сни цього місяця можуть стати порталом в інші виміри. Не бійтеся побачити те, що приховано від інших. Ваші сновидіння – це більше, ніж натяк. Вночі ви можете побачити відповідь на питання, що найбільше хвилює вас.

Related Post

Гороскоп на 22 липня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 22 липня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН Що б ви не планували цього дня, будьте готові до того, що відразу здійснити задумане не вдасться. Потрібен деякий час, щоб вирішити, як ви діятимете. Деяким Овнам, до того

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 листопада 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 5 листопада 2022 року

Овен 21.03 – 20.04 Не варто сьогодні сильно розраховувати на допомогу вашої коханої людини: вона більше нагадуватиме ведмежу послугу, ніж реальну допомогу. Тож якщо він вам раптом поставить сакраментальне запитання:

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 вересня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 вересня 2022 року

Овен 21.03 – 20.04 Терпіння і труд все перетруть. Сьогодні ця фраза якраз про вас. Якщо ви дійсно хочете домогтися уваги і прихильності від особи, що вам сподобалася – доведеться