fbpx

4 знаки зодіаку, яким треба звернути увагу на дивні сни у жовтні

У жовтні сонце проходить через знак Скорпіона, розбурхуючи підсвідомість і проносячи яскраві та незвичайні сни. Дивні сновидіння можуть побачити всі представники зодіакального кола, але на чотирьох їх космічні енергії жовтня впливають особливо.

Овен

Сни авантюрних Овнів цього місяця повністю відбивають їхню вогненну енергію. Уві сні в жовтні ви можете опинитися на незвіданих територіях, де вам зустрінуться міфічні істоти. Це говорить про вашу безстрашну натуру та бажання порушувати кордони. Згадайте, які відчуття ви відчували уві сні: якщо вам було цікаво та приємно, сміливо дійте. Якщо похмуро, відкладіть важливий крок потім.

Близнюки

Жовтень принесе вам сни, які відображатимуть вашу подвійну натуру. Ви можете опинитися у ситуаціях, коли вам доведеться робити вибір. Жовтень кине виклик вашим комунікативним навичкам як уві сні, так і наяву. Наголошуйте на позитивних моментах у сновидіннях. Нехай і не безпосередньо, але вони підкажуть, як краще діяти.

Скорпіон

Скорпіонам зазвичай сняться яскраві сни, а у жовтні вони будуть ще й таємничими. У царстві Морфея ви зіткнетеся зі своїми глибокими страхами та бажаннями. Переживши їх уві сні, буде простіше ставитись до мінливості долі в реальності. Записуйте, що ви бачите вночі, щоб знайти підказки.

Риби

Мрійливі та інтуїтивні Риби в цьому жовтні особливо відчуватимуть містичний вплив Всесвіту. Яскраві сни цього місяця можуть стати порталом в інші виміри. Не бійтеся побачити те, що приховано від інших. Ваші сновидіння – це більше, ніж натяк. Вночі ви можете побачити відповідь на питання, що найбільше хвилює вас.

You cannot copy content of this page