fbpx

4 зодіакальні пари з найміцнішим ментальним зв’язком

Овен та Козеріг
Вогонь і Земля, Марс і Сатурн – начебто може бути спільного? Але Всесвіт любить експерименти та забавні ситуації, тому налаштовує частоту Овна на частоту Козерога. Козеріг подумав – Овен відповів. Овен захотів – Козеріг зробив.

Астрологи стверджують, що якщо ці знаки утворюють пару, то їм не обійтися без постійних з’ясувань стосунків та склок. Але душу не обдуриш і проти природи не попреш – Овен і Козеріг підсвідомо тягнуться один до одного, навіть розуміючи,
що нічого хорошого в результаті не вийде.

Близнюки та Риби
Ниточку між повітряними водами не розірвати. Можливо, Близнюки та Риби були разом у минулих життях або тільки починають придивлятися одне до одного. Винахідлива доля зіштовхує вихованців Меркурія та Нептуна, щоб подивитися, як несумісні люди досягнуть порозуміння. Адже ментальний зв’язок на висоті – Близнюки та Риби читають думки один одного і за бажання можуть спілкуватися телепатично.

Рак та Скорпіон
Рак спіткнувся та впав на рівному місці? Значить, десь про нього згадав один Скорпіон. А якщо раптом ні з того ні з сього підопічний Плутона взяв і «завис», то він точно спіймав хвилю вихованця Місяця. Ось так і спілкуються Раки та Скорпіони і не підозрюють, що створено одне для одного. Але якщо вони прозріють і наважаться утворити пару, то точно будуть разом до кінця днів, адже навряд чи можна розлучитися з половинкою своєї душі.

Козеріг та Риби
Ця парочка часто видає хорові фрази – у водно-земних хлопців думки сходяться. Якщо Козеріг та Риби знаходяться на відстані, то вони навряд чи зможуть один одному додзвонитися, адже вони набиратимуть номер одночасно. А ще вихованці Сатурна і Нептуна постійно один одному сняться – це не диво, а лише спорідненість душ.

You cannot copy content of this page