fbpx
Цей день Гороскоп 5 найбагатших знаків зодіаку у 2022 році

5 найбагатших знаків зодіаку у 2022 році

НАЙБІГШІ У 2022 – ЦІ 5 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ РОЗБІГАЮТЬ У НОВОМУ РОЦІ!

У 2022 році представники деяких знаків Зодіаку будуть найбагатшими. Фортуна посміхнеться Стрільцям, Левам, Ракам, Тельцям та Скорпіонам. Важливо звернути увагу, що це стосується насамперед людей, які мають Асцендент у цих знаках.

СТРІЛЬЦІ

2022 рік стане сприятливим для вас у фінансовому відношенні. Але для того, щоб стати найбагатшими, вам доведеться багато працювати, особливо в лютому, коли Марс перебуватиме у вашому 2 будинку. Він гармонійно аспектуватиме Юпітеру у вашому 4 будинку, тому в цей час будуть сприятливі угоди з нерухомістю, земельними ділянками, а також будівництво.

Не виключено, що вам доведеться вкладати гроші в ремонт та облаштування будинку. Матеріально вам можуть допомогти батьки чи інші родичі. Ви можете вигідно здати або винайняти квартиру. Прибутковим виявиться готельний та ресторанний бізнес.

У березні у фінансовому плані вдалими виявляться поїздки. У травні Венера зробить секстиль до Плутона та подарує вам багато грошей. Це може бути премія, бонуси чи доходи від нової посади. У червні, коли Юпітер увійде до Овна, можливі успішні угоди, виграші та прибуток від реклами. У липні можливий прибуток від викладацької діяльності, наставництва, співпраці з іноземцями. Восени з’явиться можливість піти у фріланс або знайти нові джерела доходу. Гроші можуть принести заняття мистецтвом чи езотерикою.

ЛЕВИ

У січні 2022 Венера з 6 будинку буде гармонійно аспектувати ваш Нептун у 8 будинку. Цей планетарний зв’язок може принести вам збільшення зарплати та інші великі фінансові надходження на роботі. Якщо ви маєте можливість користуватися чужими грошима, наприклад, жити на гроші партнера, брати кредити або отримувати дивіденди, ви зможете навести в них порядок.

Ця тенденція збережеться у лютому, коли Марс сформує секстиль до Юпітера. Але щоб прийти до матеріального успіху, необхідно буде виявити щедрість та практицизм. У березні гроші можуть дістатись від чоловіка чи через партнерство. Щоб стати найбагатшими, необхідно буде монетизувати громадську діяльність, зв’язки, партнерство та консалтинг.

ОВНИ

У травні Юпітер увійде до Овна. У цей час ви зможете займатися купівлею-продажем товарів з-за кордону, Інтернет-торгівлею, організацією екскурсій та турів за кордон, а також заробляти на рекламі та просуванні.

Червень може дати преференції від держави. Трін Венери з Сатурном у липні принесе вигідні угоди та договори з іноземними партнерами. У серпні ваші можливості збільшаться за рахунок подорожей, далеких поїздок, творчої діяльності або спортивних досягнень. Восени вам можуть збільшити зарплату.

РАКИ

2022 рік обіцяє бути успішним для вас у матеріальному плані. У лютому ви можете привернути гроші через шлюб, партнерство або співпрацю з іноземцями. Не виключено, що ви отримаєте матеріальну компенсацію через суд чи публічну професію. Весною у вас буде багато можливостей зайнятися викладанням, влаштуватися на роботу у велику компанію, а також обійняти будь-яку високу статусну посаду.

ТЕЛЬЦІ

У травні Юпітер зробить інгресію у ваш 10 будинок, тому ви зможете максимально проявити себе у професії. На роботі можливий високий прибуток, премії, вигідні поїздки. Ви можете відкрити власний бізнес або посісти високе місце в ієрархії. Не виключено, що гроші прийдуть через роботу у державних структурах.

Вигідною виявиться торгівля антикваріатом, годинником, нерухомістю та кондиціонерами. У серпні Венера зробить трин до Юпітера, який лише посилить цю тенденцію. У грудні із грошима можуть допомогти партнери.

Related Post

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 листопада 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 6 листопада 2022 року

Овен 21.03 – 20.04 Сьогоднішній день буде ознаменований незрозумілими подіями, що відбуваються у вашому особистому житті. Іноді вам здаватиметься навіть, що це лише страшний сон, який ось-ось закінчиться. Однак закінчиться

Ранковий гороскоп на 8 серпня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 8 серпня для кожного знаку зодіаку

Овен 21.03 – 20.04 Якщо ви ще не почуваєтеся Царем Природи, Володарем Всесвіту тощо. і т.п., то це скоро минеться. Сьогодні вам загрожує манія величі, постарайтеся впоратися з нею без

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 лютого 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 лютого 2022 року

Любовний гороскоп Овен Овнам переважно в цей день залишитися зі своєю коханою людиною наодинці і поговорити до душі. Це зовсім не означає, що у вас накопичилися якісь проблеми, які необхідно