fbpx
Цей день Гороскоп 5-ти Знакам Зодіаку везтиме в усьому у грудні 2021

5-ти Знакам Зодіаку везтиме в усьому у грудні 2021

5-ти ЗНАКАМ ЗОДІАКУ БУДЕ ВІЗТИ У ВСЬОМУ У ГРУДНІ 2021

У грудні 2021 представникам деяких знаків фартитиме у всьому завдяки гармонійним аспектам, які планети сформують. Отже, особливо щасливими цього місяця будуть Стрільці, Раки, Леви, Скорпіони та Близнюки.

СТРІЛЬЦІ

Грудень 2021 виявиться для вас дуже вдалим місяцем. Ви зможете розбудити свої сплячі таланти, проявити їх та монетизувати. У вас можуть з’явитися нові джерела доходу, які або не будуть оподатковуватись або будуть невідомі для оточуючих.

Особливо вдалий початок місяця у матеріальному плані складеться для фотографів, музикантів чи художників. Лікарі, хіміки, парфумери, психологи та езотерики теж зможуть добре заробити.

Вдалими також виявляться поїздки, зустрічі та знайомства. В останній декаді місяця можливі премії на роботі та інші фінансові надходження. Багато задоволення може принести зустріч із однокласниками. Ймовірно, що отримаєте грошовий подарунок від родичів.

РАКИ

Цього місяця вам фартитиме у всьому, що стосується особистих та партнерських відносин. Життя буде сповнене романтики та подарунків як від оточуючих людей, так і від долі. Вами будуть захоплюватися, говорити компліменти, водити вас по концертах, театрах та ресторанах.

Це гарний час, щоб купити лотерейний квиток. Не виключений шлюб із кохання або оголошення про заручини.

Також зараз потрібно навести лад у фінансових справах. Можливі великі заробітки на роботі. Після 20 грудня ви зможете отримати підтримку від друзів, знайти нових союзників. Не виключено підписання договору із закордонними партнерами або укладання шлюбу з іноземцем.

ЛЕВИ

Грудень 2021 стане особливо вдалим. На роботі буде дуже комфортна, майже домашня атмосфера. Вдома ви зможете навести лад, зайнятися ремонтом. Не виключено, що заведете домашнього вихованця.

Вдало буде складатися особисте життя. Партнерські відносини принесуть вам багато радості. Це слушний час для того, щоб проконсультуватися у психолога або юриста, продати або купити квартиру.

Ви зможете налагодити стосунки з дітьми чи отримати допомогу від батьків. В останній декаді місяця вас можуть підвищити по службі. Не виключені великі фінансові надходження на роботі, бонуси та премії.

СКОРПІОНИ

У грудні 2021 ви будете дуже винахідливими, заповзятливими і рухливими. Це принесе вам успіх у організаційних справах. Вдалими виявляться поїздки та ділові відносини.

Це слушний час для консультування через інтернет та листування, а також для написання статей. Гроші можуть прийти через родичів або купівлю-продаж нерухомості. Можна заробити на ремонтних роботах, продажу земельних ділянок, будівництві та архітектурі, а також психології.

У третю декаду місяця, якщо ви самотні, можете познайомитись із майбутнім чоловіком. Час також підходить для укладання угод та підписання контрактів, організації різноманітних заходів та конкурсів. Це прекрасний час для романтичних стосунків, рекламних кампаній та стартапів.

БЛИЗНЮКИ

У грудні 2021 року вам буде фартити у всьому, що стосується роботи, бізнесу, активного доходу та позики. Ваше здоров’я покращиться, якщо воно залишало бажати кращого. Це чудовий час для того, щоб відвідати лікаря або сісти на дієту.

Великий шанс отримати спадок. Також ви можете познайомитися з чоловіком або знайти людину, яка вас утримуватиме.

Це хороший період, щоб інвестувати кошти в автомобіль. Зірки обіцяють вам розширення можливостей, які будуть пов’язані з партнерством та співпрацею, успіх у конкурсах та судових справах.

Related Post

4 знаки зодіаку, які точно стануть щасливими у 2022 році4 знаки зодіаку, які точно стануть щасливими у 2022 році

Професійний астролог склала гороскоп на 2022 рік і розповіла, кому Водяний Тигр принесе успіх у справах, а кому — щасливе особисте життя. Деяким дістанеться і все одразу. Овен  Овну пощастить,

Гороскоп КОХАННЯ на 2 вересня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 2 вересня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 2 вересня 2021 року Овен Постарайтеся сьогодні бути максимально впевненим в ваших силах. Тільки в цьому випадку ви досягнете прихильності цікавого вам представника протилежної

Гороскоп для всіх знаків на ХеллоуїнГороскоп для всіх знаків на Хеллоуїн

Астрологи розповіли, яким буде найзагадковіший день року. Цього року Хелловін припадає на понеділок, але вихідні перед ним насичені важливими планетарними подіями. У п’ятницю, 28 жовтня, гігантська планета Юпітер повертається назад