fbpx

5 знакам Зодіаку відкриється канал везіння в липні 2021 – все буде вдаватися

До декількох знаків в липні 2021 року фортуна повернеться обличчям.

Череда удач буде пов’язана з позитивними планетарними зв’язками. Так кому ж в липні буде фарт у всьому?

5 ЛИПНЯ секстіль СОНЦЯ З УРАНОМ

Аспект принесе несподівані шанси на успіх в любові, творчості. Можливі нові наукові відкриття, поява нових друзів. Комусь зірки подарують довгоочікувану вагітність, а когось чекає незапланована відпустка.

Цей аспект подарує удачу Левам, Тельцям, Овнам, Терезам і Стрільцям.

ЛЕВИ

У липні у вас проявиться тяга до лідерства. Ви повною мірою усвідомлюєте свої цілі. Енергія, честолюбство і рішучість будуть бити через край. Не виключено, що у вас з’явиться довгоочікуваний шанс зайняти керівну посаду.

На роботі всі справи будуть крутитися навколо вашої персони. У всіх професійних питаннях зірки вам обіцяють приємні несподіванки. Особливо великий успіх чекає підприємців, військових, артистів, спортсменів і науковців.

ТЕЛЬЦІ

Сприятливий аспект Урана і Сонця подарує вам приємні зміни в зовнішності. І вони будуть несподіваними. Ви можете зробити нову зачіску, яка вам дуже піде. Несподівано вам прийде ідея підстригти довге волосся або пофарбувати їх в незвичайний колір.

Ви можете купити новий одяг в стилі, який вам абсолютно невластивий. Але новий імідж виявиться напрочуд вдалим. Самовпевненість і почуття власної гідності зростуть.

ОВНИ

Вас чекає несподівана удача в грошових питаннях. Є шанс на те, що вам піднімуть зарплату або несподівано виплатять премію. Зірки обіцяють непередбачувані виграші й фінансовий успіх. Інвестиції ваших коштів в нові проєкти та предмети мистецтва виявляться дуже вдалими.

Угоди, укладені в цей період, принесуть серйозний прибуток. Біржовим гравцям в цей період буде фарт по-крупному. Фінансовий успіх може принести й наукова діяльність.

ТЕРЕЗИ

У липні 2021 року вам захочеться пристрасті й сильних відчуттів. Навіть розв’язання фінансових проблем обернеться для вас великим прибутком. Є шанс отримати спадок у вигляді великої суми грошей або нерухомого майна.

Ви можете звернутися до ворожки, астролога або екстрасенса й отримати відповіді на всі питання, які будуть хвилювати вас в цей період.

СТРІЛЬЦІ

Зірки обіцяють вам в липні удачу на роботі. Ваш авторитет серед колег помітно зросте. Начальство гідно оцінить ваші успіхи. Ви будете проявляти волю, цілеспрямованість і лідерські якості.

Умови вашого повсякденного життя помітно покращаться. Не виключено, що у вас вийде можливість додатково заробити. Також у вас є шанс змінити місце роботи на більш високооплачуване і перспективне.

13 ЛИПНЯ ВЕНЕРА з’єднається з МАРСОМ

Цей аспект подарує багато любові, нових можливостей, романтичних захоплень і подарунків, в тому числі та фінансових, від коханих.

Найбільше удачі він принесе Левам, Тельцям і Овнам.

ЛЕВИ

Вас чекає перетворення. Ви більше станете приділяти уваги зовнішності, тому увага протилежної статі вам забезпечено. Ви відчуєте прилив енергії й спрагу діяльності. У липні зірки обіцяють вам багато романтичних пригод.

ТЕЛЬЦІ

У будинку буде панувати гармонія, якщо ви зможете приборкати ваш вибуховий характер. Ви зможете купити для будинку багато красивих речей. Не виключено, що ви вкладете кошти в майно. Заручини і поповнення сімейства також не виключається.

ОВНИ

У липні вас чекає багато романтики, пристрасті, чуттєвих насолод і пристрасті. Ви можете виграти гроші в лотерею або отримати приз. Вам даруватимуть багато подарунків, і освідчуватися в коханні.

You cannot copy content of this page