fbpx
Цей день Гороскоп 5 знаків Зодіаку будуть па піку енергії та успіху після 13 грудня 2021

5 знаків Зодіаку будуть па піку енергії та успіху після 13 грудня 2021

5 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ БУДУТЬ НА ПІЦІ ЕНЕРГІЇ ПІСЛЯ 13 ГРУДНЯ

Марс залишає знак глибокого Скорпіона і входить до опти. Юпітер, який керує останнім, відкриває йому широке поле для діяльності. У цей час виникають сміливі проекти, розширюватимуться плани, збільшиться оптимізм у справах. На піку енергії та сили у грудні 2021 року виявляться 5 знаків зодіаку.

СТРІЛЬЦІ

Оскільки Марс йде зі Скорпіона і входить у ваш знак, енергії та сил у вас суттєво додасться. Якщо ви були самотні або хворіли, тепер ситуація дуже зміниться.

Ви зміцнієте і тілом і духом, знайдете друзів і з ентузіазмом візьметеся за нові проекти. Ви будете схильні до того, щоб голосно заявити про себе.

Багато енергії буде спрямоване на те, щоб змінити зовнішність та покращити свій імідж. Але на роботі можуть виникнути проблеми.

Намагайтеся не сперечатися з начальством і побоюйтеся недоброзичливців. Будьте уважнішими, тому що цей період високий ризик отримати травму.

РИБИ

Оскільки Марс входить у Стрільця, яким керує Юпітер, другий господар вашого знака, ви відчуєте у грудні 2021 року приплив сил і енергії. Однак вона буде спрямована на те, щоб зберегти та примножити ваш добробут.

В цей час будуть народжуватися нові ідеї та з’являться нові знайомства. Грошей зараз може хронічно не вистачати. Ви будете зайняті пошуком іншої роботи, підробітків або нових джерел доходу.

Можливо, вам вдасться вирішити цю проблему, незважаючи на те, що вона раніше здавалася нерозв’язною. Надлишок енергії може зробити вас імпульсивним та готовим піти на ризик.

На роботі можуть з’явитися вороги та активізуватись конкуренти. Потрібно приділити, якнайбільше уваги тому, щоб зберегти ваше рухоме майно, гроші, цінності та накопичення. Є ризик, що вас можуть обдурити чи обікрасти. Намагайтеся під час сплачувати кредити та податки. Це сприятливий період для фінансистів, банківських працівників та інвесторів.

ТЕЛЬЦІ

У грудні 2021 року ви відчуєте приплив сил і енергії, який ви захочете направити на власне здоров’я. Це сприятливий час для звернення до лікарів. Також це чудовий час для того, щоб проявити свою фізичну активність.

Наприклад, зайнятися спортом або позбутися залежностей. Цей час підходить для того, щоб зайнятися бізнесом, інвестувати свої кошти у вигідні проекти, страхуватися чи кредитуватись.

У поводженні з гострими предметами бажано виявити особливу обережність. Також грудень сприятливий для того, щоб знайти коханця або людину, яка вас утримуватиме.

Цей час підходить для того, щоб укласти шлюб, народити сина або докласти багато зусиль для того, щоб досягти успіху на роботі. Це період сприятливий для працівників силових структур та інвесторів.

ЛЕВИ

У грудні 2021 року ви станете набагато сильнішими завдяки транзиту Марса, який перейде зі Скорпіона до Стрільця. Усю енергію, яка вас переповнюватиме, ви витратите на творчість, нові проекти, особисті стосунки, а також на дітей.

Не виключено, що у вас з’явиться новий коханий, з яким ви розважатиметеся по максимуму. Ви будете дуже подобається оточуючим і перебувати в центрі уваги.

Ваша особиста чарівність та харизма значно зростуть. Кохана людина подарує вам дорогі прикраси або у вас буде шанс виграти в лотерею.

ТЕРЕЗИ

У цьому місяці зірки пророкують вам дуже багато спілкування та контактів з однолітками, однокласниками, сусідами або родичами, завдяки тому, що у вас з’явиться багато енергії.

Related Post

Гороскоп на 15 лютого для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 15 лютого для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 15 лютого 2021 року Овен Представники творчих професій зможуть реалізувати свої плани. Сприятливі ділові та творчі зустрічі, прийом гостей. Ймовірна підтримка від вищестоящих організацій. У цей день потрібно

Любовний гороскоп на тиждень з 25 по 31 жовтня 2021 рокуЛюбовний гороскоп на тиждень з 25 по 31 жовтня 2021 року

Любовний гороскоп на тиждень з 25 по 31 жовтня 2021 року Останній тиждень жовтня пройде успішно для всіх, хто прислухається до порад астрологів. Своєчасні рекомендації убережуть Знаків Зодіаку від промахів

Гороскоп на 5 жовтня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 5 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН: Ви швидко впораєтеся зі складними справами. Братися за них варто якомога раніше, адже саме вранці підтримка зірок буде особливо помітною. Напевно знайдуться люди, які готові допомогти вам, поділитися досвідом