fbpx
Перейти до вмісту

5 знаків зодіаку будуть під захистом ангелів у грудні 2021

 5 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ ПІД ЗАХИСТОМ АНГЕЛІВ У ГРУДНІ 2021

У грудні 2021 під захистом вищих сил опиниться п’ять Знаків Зодіаку, тому що про них подбають Юпітер, Уран. Швидкі планети зроблять до них гармонійні аспекти із знаків цих щасливчиків. То хто ж вони?

РИБИ

У грудні 2021 року ви будете під захистом вищих сил. Особливо це стосується сфери вашої професійної реалізації, вашого керівництва, батьків, реалізації ваших цілей та досягнень.

У цей час ви заробите хорошу репутацію, зможете піднятися високо у прямому та переносному сенсі та отримаєте багато бонусів. Як вам все це вдасться, залишиться таємницею для оточуючих.

Не виключено, що вам вдасться зробити кар’єру у сфері мистецтва або прославитися як езотерик. Ви зможете реалізувати себе як астролог чи громадський діяч.

ЛЕВИ

У грудні 2021 року вищі сили візьмуть вас під свій захист. Це дозволить вам отримувати задоволення від життя та здійснити усі свої бажання. Особливо це стосується особистого життя, творчості та нових проектів.

Якщо в цей час укласти шлюб, він може виявитися дуже щасливим. Зараз ваші партнери допоможуть вам здобути славу та популярність.

Вищі сили також подбають про те, щоб ви не бідували матеріально. На роботі вам можуть підвищити зарплату чи преміювати вас. У спортивних змаганнях та на конкурсах ви займатимете призові місця. В останній декаді місяця ви зможете інвестувати гроші у спільний бізнес, отримати дивіденди чи жити на відсотки.

РАКИ

У грудні 2021 року ви будете під захистом вищих сил. Якщо ви мали проблеми з документацією, бізнесом або грошима, зараз ви зможете навести у всіх цих питаннях порядок. Вам не варто побоюватися, що пропаде договір або кредитна картка, все знайдеться само собою. Та й у бізнесі все також налагодиться чудовим чином.

Зараз вам не страшні жодні хвороби, проблеми зі здоров’ям налагодяться. Або знайдеться хороший лікар або сама природа подбає про ваш одужання. Ваші друзі в цей час нададуть вам підтримку.

Ви зможете проявити себе як громадський діяч, гуманіст, консультант, фрілансер чи езотерик. Будь-яке партнерство зараз вдало складатиметься. Новий рік вам найкраще зустріти за кордоном або у компанії викладача з однокурсниками.

СКОРПІОНИ

У грудні 2021 року з вами не може статися нічого поганого, тому що вищі сили візьмуть вас під свій захист. У вас з’являться гроші на те, щоб облаштувати свій будинок, купити меблі та побутову техніку. Це сприятливий час для того, щоб купити квартиру, будинок чи земельну ділянку. Якщо у вас виникне бажання, іпотеку вам теж дадуть.

Тим більше що батьки та інші родичі зможуть допомогти вам матеріально. У другій половині місяця ви будете багато спілкуватися, переміщатися та партнеритися. Ви зможете підписати вигідний договір або укласти угоду.

Не виключена і зустріч із майбутнім чоловіком, якщо ви ще самотні. Кінець місяця – найсприятливіший час для піару, рекламних кампаній та публікації своїх фоточок в Інстаграм. Ви можете отримати приз або ювелірні вироби в подарунок.

СТРІЛЬЦІ

Вам не варто побоюватися того, що вам не вистачить грошей на третю вежу, тому що у грудні 2021 року ви будете під захистом вищих сил. Якщо ви не замахувались на чергову вищу освіту, то купити ще один навчальний курс доведеться.

Знання самі йтимуть до вас у руки. Це чудовий час для того, щоб відточити свої інтелектуальні здібності. Тим більше, що ваша зарплата на цей час несподівано збільшиться.

У вас з’являться гроші на те, щоб оновити свій смартфон або купити машину, а може навіть найняти собі секретаря або помічницю по будинку. Родичі також зроблять свій внесок у вашу освіту та саморозвиток. Останні дні місяця найкраще присвятити сім’ї.