fbpx

5 знаків Зодіаку чекають випробовування починаючи з 1 липня

1 ЛИПНЯ – ОПОЗИЦІЯ МАРСА І САТУРНА

Липень – з астрологічної точки зору місяць непростий. Багато Знаків повинні бути готові до того, що їх очікують зміни у долі. Перепони можуть початися вже 1 липня, коли Марс і Сатурн почнуть формувати опозицію одне з одним.

Такий стан планет обіцяє обмеження активності, травми, захворювання кісток і зубів, часто неконтрольовані спалахи гніву. Не виключені конфлікти з начальством, батьками і літніми людьми.

На спорт і фізичну роботу може не вистачати активності і життєвих сил. Також зірки пророкують для багатьох період пригніченості і емоційних переживань. Тому запасіться терпінням!

Найбільше цей аспект вплине на Водоліїв, Левів, Овнів і Козерогів.

Водолії

Наймовірніше вас очікує розрив з партнером по шлюбу і бізнесу. Можливо, до цього часу ви вже перенесли цю втрату, або самі відмовилися від цих відносин, щоб залишитися самим собою. Вибір був зроблений, і тепер ви важко переживаєте ту життєву ситуацію, яка склалася у вас.

Можливо, ви відмовилися від цієї людини через її грубості. Ви можете замкнутися, піти в себе, перестати спілкуватися з друзями. Намагайтеся не впасти в депресію і не відмовлятися зовсім від спілкування. Хоча вам буде здаватися, що у вас зовсім немає сил на контакти.

Не виключено, що на роботі від вас буде потрібно багато самодисципліни і каторжної праці. Напруга на межі можливостей може привести до нервового зриву.

Леви

В цей час ви можете розлучитися з коханою людиною через власного напору і агресивності. Щоб цього не сталося, вам потрібно намагатися стримувати себе, не йти на конфлікти, тримати себе в рамках. Інакше людина може раптово зібрати свої речі і просто піти.

Якщо ви вже розлучилися, вас чекає період тривалої самотності. Нових багатообіцяючих знайомств в цей час не буде. Навіть якщо розриву або розлучення не відбудеться. В цей час зірки пророкують охолодження почуттів.

Овни

Ви будете себе почувати незатишно. Вам не захочеться багато спілкуватися в цей період. Ваші фізичні можливості будуть сильно обмежені. Не виключено, що ви програєте багато грошей в лотереях або на ставках. Неминучі розлуки і розставання.

Проблеми з дітьми можуть вивести вас зі стану рівноваги, намагайтеся тримати себе в руках.

Козероги

У липні вас чекають серйозні фінансові труднощі. Ви будете відчувати постійну нестачу в грошах. Не виключені великі фінансові втрати. Вам можуть затримати зарплату на роботі, не доплатити, оштрафувати або залишити без премії.

Також у вас можуть бути проблеми з пошуками роботи. На справи у вас не буде вистачати сил і енергії. Намагайтеся більше відпочивати і правильно харчуватися, щоб не захворіти. Стреси неминучі, але вам потрібно навчитися реагувати на них якомога спокійніше.

8 ЛИПНЯ ВЕНЕРА ЗРОБИТЬ КВАДРАТ З УРАНОМ

Від цього аспекту найбільше постраждають Леви, Тельці і Водолії.

Аспект несе з собою крах планів, раптові розставання і грошові втрати.

Леви

Під ударом знаходиться ваша особистість і зовнішній вигляд. Уникайте сміливих експериментів над своєю зовнішністю і різкої зміни іміджу. Не плануйте на цей час пластичних операцій. Також намагайтеся уникати непередбачуваної поведінки, вона вам може дорого обійтися.

Тельці

Вас можуть очікувати непередбачувані обставини в родині і будинку. Ви навряд чи зможете уникнути нестабільності в цій сфері. Можлива втрата грошей, пов’язана з вкладеннями в нерухомість. Зміни можуть торкнутися ваших батьків, особливо мами.

Водолії

Не виключено, що в липні вас чекають несподівані зміни з партнером. До розставання може привести безвідповідальне ставлення до сімейних проблем і обов’язків. Будь-яке успішне співробітництво в цей час практично неможливо.

You cannot copy content of this page