fbpx

5 знаків зодіаку процвітатимуть у сезон Козерогів з 22 грудня

Енергія цього тижня інтровертна та рефлексивна, але лише до того моменту, коли розпочнеться сезон Козерога. З 22 грудня 2023 року з’явиться більше сил та мотивації. 5 знаків Зодіаку виграють від переходу Сонця до Козерога найбільше.

Зараз ідеальний час, щоб перевірити себе та дізнатися, як ваші потреби та бажання змінилися у 2023 році та ким ви є зараз порівняно з тим, ким ви були наприкінці 2022 року.

Оскільки ретроградний Меркурій у Козерозі у поєднанні з Сонцем стане головним астрологічним фокусом у найближчі кілька днів, нас просять відпочити, поміркувати та переоцінити наші пріоритети, перш ніж ми вступимо у 2024 рік.

Це чудовий час бути вдячним за всі блага, які отримані цього року, оскільки ми повільно наближаємося до кінця 2023 року.

З початком сезону Козерогів покращаться справи у цих знаків зодіаку.

1. Рак

Найкращий знак зодіаку для співпраці: Овен та Телець.

Найкращий напрямок, на якому варто зосередитися: творчі хобі.

Віддавати та отримувати – ось тема цього тижня для Раків. Що для вас означає доброта і співчуття? Чи отримували ви те саме від свого найближчого оточення? Енергія цього тижня вимагає від вас не тільки дати, але й приймати любов. Якщо останнє змушує вас почуватися некомфортно… чому? Запишіть свої думки щодо цього.

Творчі хобі виділені вам як джерело радості. Дозвольте своїй внутрішній дитині вийти та пограти. Хто знає, можливо, ви просто запалите щось нове та дивовижне у своєму житті.

2. Скорпіон

Найкращий знак зодіаку для співпраці: інші Скорпіони.

Найкраща область, на якій варто зосередитись: на ваш вибір.

Іноді, щоб рішуче рухатися вперед, потрібно спочатку зробити кілька кроків тому. Дозвольте кетроградному Меркурію допомогти вам закрити певні розділи вашого життя, щоб ви могли зустріти 2024 з широкою посмішкою. На допомогу вам буде ведення щоденника своїх почуттів, розмова з терапевтом чи важлива розмова.

Оскільки на цьому тижні Всесвіт дає вам чистий аркуш, подумайте про свої пріоритети на найближчі кілька днів. Вони змінилися? Чому чи чому ні? Чи відображає ваше коло спілкування цю зміну?

3. Овен

Найкращий знак зодіаку для співпраці: Риби та Козеріг.

Найкраща сфера, на якій варто зосередитись: Робота, навантаження.

Сюрпризи вже на шляху до вас! Ви будете приємно вражені, і навіть більше. Будьте сприйнятливими і дозвольте своїй веселій стороні особистості взяти кермо влади в свої руки. Незабаром ви вступите в дуже прибутковий етап життя і найближчі тижні підготують вас до цього як морально, так і інакше.

Тут особливо підкреслюється ваша робота… тим більше, якщо ви зараз перебуваєте у відпустці та боїтеся, що вона закінчиться. Чому це? Запишіть свої почуття чи подумайте про них. 2024 – ідеальний час для нових змін.

4. Телець

Найкращий знак зодіаку для співпраці: Лев.

Найкраща область, на якій варто зосередитись: на ваш вибір.

Попереду на вас чекають важливі рішення. Зірки закликають не відкладати потім і задуматися про них. Ретроградний Меркурій у Козерозі, можливо, не підходящий час для реалізації планів, але це ідеальний час для переоцінки та інтелектуальних змін.

Якщо ви відчуваєте необхідність, зарезервуйте один день/ніч у сезон Козерога спеціально для себе. Потім робіть усе, чого вам хочеться робити, залишившись на самоті. Якщо вам некомфортно залишатися наодинці із собою, це ще важливіше, оскільки цей ритуал допоможе вам з’єднатися із самим собою та знайти в собі сили.

5. Риби

Найкращий знак зодіаку для співпраці: Діва.

Найкраща сфера, на якій варто зосередитись: Любов.

Якщо ви хочете переїхати в нове місто або змінити коло спілкування – це той знак, на який ви чекали. Космічні сили підтримують вас і закликають робити те, що є корисним для вашого благополуччя. Токсичні місця та ситуації заважають вам рости і бути самим собою.

Зірки звертають вашу увагу на особисте життя. Поміркуйте над цим (буквально чи метафорично), щоб з більшою впевненістю рухатися вперед у 2024 році. Що вам потрібно зробити, щоб впустити в себе справжнє кохання?

You cannot copy content of this page