fbpx
Перейти до вмісту

5 знаків зодіаку, які відчують дію бумеранга у грудні 2021

  • від

5 ЗНАКІВ ЗОДІАКУ, ЯКИХ УДАРИТЬ БУМЕРАНГ У ГРУДНІ 2021! ДІЗНАЙТЕСЯ, КОГО І ЗА ЩО!

У грудні 2021 року представники деяких знаків отримають кармічні уроки. 5 знаків зодіаку, яким буде дуже складно. Не впадайте у відчай, якщо знайдете себе в цьому списку — пам’ятайте, що будь-які проблеми – тимчасові!

КОЗОРОГИ

У грудні 2021 у вас можуть бути проблеми, у зв’язку з тим, що ви будете отримувати кармічні уроки. Неприємності можуть стосуватися вашої роботи, здоров’я, транспорту та домашніх тварин. Не виключені проблеми з документацією та дезінформацією.

Колеги на робочому місці можуть розповсюджувати про вас плітки. Існує ризик, що у вас можуть викрасти машину. Якщо у вас є помічники, вони можуть залишити вас розбиратися зі справами на самоті. Також можливі проблеми із сусідами та родичами.

Може погіршитись стан здоров’я, аж до госпіталізації. Наприкінці місяця до цих неприємностей може приєднатися безгрошів’я. Вам потрібно навчитися виходити із таких ситуацій.

ВОДОЛІЇ

Зірки передбачають, що цього місяця вам доведеться отримати кармічні уроки. Вони будуть стосуватися ваших друзів та особистого життя. Ви можете посваритися з коханим через друзів або, навпаки, втратити друзів, але зберегти особисті стосунки. Не виключено, що ви втратите роботу чи квартиру, не зможете працювати з дому чи поїхати за кордон.

Можливі розриви стосунків, розлучення, проблеми з дітьми. Також вас можуть позбавити спадщини. Не виключена втрата житлоплощі. Наприкінці місяця не виключено програшів. Ваш імідж може зіпсуватись. Вам потрібно навчитися будувати стосунки із близькими.

РИБИ

У грудні 2021 року у вас можливі проблеми, тому що зірки передбачають, що настав час отримати свої кармічні уроки. Цього місяця у вас може виникнути спокуса кинути роботу через сім’ю або розлучитися з рідними, щоб віддатися кар’єрі. І в тому, і в іншому випадку ви можете відчути себе нещасними.

Не виключено також конфлікту між вашими батьками. Також ви можете втратити роботу або соціальне становище через розваги або романтичні захоплення. Із житлом також можуть бути проблеми. Можливо ви не зможете емігрувати, якщо давно цього хотіли.

Наприкінці місяця ви можете опинитися в ізоляції. Навчіться балансувати між роботою та будинком.

БЛИЗНЮКИ

Цього місяця доля дасть вам кармічні уроки, які стосуватимуться ваших партнерських відносин. Можливі скандали, розрив стосунків чи розлучення. Може зірватися весілля або заручини. Не виключено, що ви програєте судовий процес. Зриватимуться проекти, особливо, якщо вони пов’язані з мистецтвом, консультації та конкурси.

Громадська думка про вас може змінитися не на краще. Активізуються ваші вороги та конкуренти. Вам важко буде приходити до компромісів. Угоди зриватимуться, а домовленості не виконуватимуться. Вам потрібно навчитися не доводити опозицію до ненависті.

ДІВИ

У грудні 2021 ви можете зіткнутися з проблемами, які будуть пов’язані з дружніми та сімейними стосунками. Можливо, що ви втратите сім’ю чи квартиру. Не виключено, що ваші друзі перестануть вас розуміти. Вас можуть позбавити спадщини. Вам не вдасться приватизувати колективну власність, якщо ви на це розраховували.

Доля хоче, щоб ви навчилися нести відповідальність за свою сім’ю, будинок та друзів.