fbpx

6 ключових астрологічних подій у березні 2024 року, які вплинуть на кожного з нас

Головні астроподії березня 2024 року. Прогноз астролога.

Березень 2024 року буде багатим на астрологічні події та зміни. Енергія центр місяця шалена і різнобічна, і все це завдяки деяким масштабним астрологічним транзитам, які нас очікують цього місяця.

Ось найбільш трансформаційні березневі астрологічні транзити 2024 року та їхній вплив.

1. 10 березня Меркурій входить до Овна

Ми починаємо місяць з великого зсуву 10 березня, коли Меркурій залишає Риби і починає свій новий оборот зодіакальним колом в Овні. Готуйтеся відчути себе іншим у цей день (і в наступні дні), тому що Меркурій може бути невеликим, але його вплив потужний через його вплив на наш інтелект та інтелектуальні здібності.

Ви будете більш захопленими щодо нових починань та знайомства з новими друзями, але вам може бути важко бути терплячими чи обдуманими у своїх діях.

Представники вогненних знаків можуть очікувати деяких хороших змін у цей період, особливо люди з сонцем і зростаючим знаком Овна, оскільки у нас також зараз знаходиться Північний вузол в Овні.

2. 10 березня Молодий місяць у Рибах

Відразу після нового сезону Меркурія в Овні відбудеться березневий Молодий місяць у Рибах 10 березня. Цікаво, що сезон Риб вже в самому розпалі, а з молодиком у Рибах деякі знаки Зодіаку виявлять приховані таланти та психічні здібності. Так що не дивуйтеся, якщо ви опинитеся одним із таких!

Ваші інтуїтивні відчуття можуть ударити вас сильніше за звичайне і розкрити вам великий потенціал, який у вас усередині.

У цей час також посилюється кристальна магія, тому ви можете використовувати кристали як інгредієнти для своєї роботи з здійснення бажань.

3. 12 березня Венера переходить у Риби

Планета кохання та удачі, Венера, вступить у Риби 12 березня, наступного дня після молодика в Рибах. Тож чекайте сильних змін!

Охочі зустріти своє кохання наблизяться до мети, якщо проведуть у цей день якийсь ритуал на залучення кохання. Енергія зробить процес здійснення ваших бажань легшим та швидшим. Крім того, деякі з вас можуть виявити, що натхнені більше, ніж зазвичай у цей період.

Так що тримайте при собі блокнот або додаток для записів, щоб не проґавити ці геніальні ідеї та натхнення!

4. 20 березня Сонце вступає до Овна

Цей день також означає офіційний вхід Сонця до Овна, початок сезону Овна та нового зодіакального року. Зважаючи на важливість цього дня, не дивно, що різні культури у всьому світі відзначають весняне рівнодення за допомогою громадських заходів, багать та інших зборів.

Тому знайдіть час для своїх близьких цього дня і дозвольте космічним енергіям наповнити ваше життя удачею та щастям.

Якщо ви відчуваєте заклик, пориньте в глибоку медитацію щонайменше п’ятнадцять хвилин (або навіть більше). Ви можете отримати інтригуючі розуміння своєї підсвідомості!

5. 23 березня Марс входить у Риби

Цікаво, що ця зміна відбудеться під час сезону Овна. Тому не дивуйтеся, якщо раптом вирішите дослідити нову духовну практику або заблокувати свій календар на тривалу духовну прощу.

Дива стануть нормою.

Тому не забудьте відкласти свій покровительський погляд і по-справжньому побачити світ навколо вас таким, яким він є насправді. Просто будьте обережні, тому що Марс у Рибах має схильність підігрівати наші ухилистські звички і робити їх більш пригодницькими, ніж безрозсудними.

6. 25 березня Повне місячне затемнення у знаку Терезів

Це може мати серйозні наслідки для людей, чий дохід залежить від публічних виступів, сценічного мистецтва тощо. Вони можуть раптово зіткнутися з викликами свого авторитету чи законності або виявити, що їхні прояви затримуються.

Крім того, оскільки місячне затемнення відбудеться так близько до кінця першого кварталу 2024 року, його наслідки будуть відчутні і наступного кварталу. Тому обов’язково будьте уважнішими в цей час і правильно уточніть всі деталі.

You cannot copy content of this page