fbpx

6 квітня 2023 Повний місяць у Терезах – щасливі зміни на порозі, прогноз для кожного знака зодіаку

6 квітня 2023 року відбудеться повний місяць на осі Овен-Терези. Ці знаки в астрології пов’язані з партнерськими відносинами як особистими, і діловими. Також це можуть бути стосунки з вашими друзями та навіть ворогами. У Повня може прояснитися щось важливе у відносинах, приховане стане явним.

Переважно це торкнеться Терезів і Овнів. Завдяки тому, що повний місяць відбудеться на Юпітері, він обіцяє бути відносно спокійним і гармонійним. У цей період багато хто зможе відпочити від надмірної активності.

Це сприятливий час для примирення, а глобальному масштабі – для врегулювання міжнародних відносин. Момент дуже цінний, тому що загалом квітень – напружений місяць через те, що Сонце з Юпітером перебувають у войовничому Овні.

У цей період можна зустріти кохання, перевести відносини на новий рівень або укласти шлюб. Наразі сприятливо шукати нових ділових партнерів, шукати нові контакти, заводити нові зв’язки та виступати на публіці.

Так як Юпітер дарує везіння, ця повня особливо підійде для проведення ритуалів та практик на залучення кохання. Можна загадати бажання, пов’язане з партнерством та відносинами.

В повний місяць завдяки Юпітеру ви можете отримати приємну новину, яка стосуватиметься оформлення документів, освіти або з вдалого вирішення будь-якого юридичного питання. Не виключені контакти з іноземцями та вести з-за кордону. Також на перший план можуть вийти релігійні та ідеологічні питання.

Цей час підходить для будь-якої роботи на публіці, проведення семінарів, симпозіумів та вебінарів, запуск рекламної кампанії.

Через те, що Хірон буде майже в точному поєднанні з Сонцем і піде на поєднання з Юпітером, з’являться можливості для зцілення від психологічних, духовних та фізичних травм, шанс набути сенсу в житті та цілісності. У негативному варіанті не виключені абсурдні та подвійні ситуації у відносинах.

Овни – Вам Повня подарує удачу в коханні. Найбільших результатів ви зможете досягти разом із партнером!

Тельці – У цей час вам слід звернути увагу на своє здоров’я. Це зручний момент для медичного обстеження.

Близнюки – Ви зможете досягти бажаного, якщо запустите свій проект. Проявіть якомога більше творчості, і результати не забаряться.

Раки – Щоб процвітати в кар’єрі, вам слід подбати про міцний тил. Подумайте про те, як нормалізувати стосунки у сім’ї.

Леви – В цей час вам буде важко всидіти на місці. І правильно, адже удача чекає на вас у поїздках!

Діви – Зараз у вас виникне бажання зміцнити своє матеріальне становище. Для цього вам доведеться вирішувати інтелектуальні завдання, напрацьовувати експертність та вдатися до реклами. Спільні проекти з іноземцями виявляться найприбутковішими.

Терези – У цей час ви зможете в будь-якій сфері досягти бажаного, якщо будете поводитися сміливо, оригінально, проявляти новаторство та ініціативу, ставитися до всього з почуттям гумору. Найбільші результати можливі у спорті та бізнесі.

Скорпіони – Зараз ви зможете розібратися у собі та своєму внутрішньому світі. У вас з’явиться відчуття, що вас оберігає ангел-охоронець. Особливий успіх на вас чекає у мистецтві.

Стрільці – У цей час у вас з’явиться багато оригінальних ідей. Це сприятливий час для запуску нового проекту. Ви зможете досягти своєї мети, якщо вам допоможуть друзі. Тепер ви можете на них розраховувати.

Козероги – У цей період ви можете розраховувати на успіх у кар’єрі. Начальство схвалить ваш проект, затвердить вас на більш високу посаду або виплатить премію. Ви зможете досягти будь-яких поставлених цілей.

Водолії – У цей час ви будете зайняті грандіозними справами та проектами. Це сприятливий момент, щоб скласти іспити, захистити диплом чи курсову та виступити на публіці. Однак, побоюйтеся спокуси дати хабар, оскільки це може погано закінчитися.

Риби – Зараз ви зможете з гідністю пройти через будь-які кризи та вийти переможцем із найскладніших та заплутаних ситуацій. Ризикуйте та виграйте!

You cannot copy content of this page