fbpx

6-ти знакам Зодіаку відкриється канал везіння в червні 2021 – все буде вдаватися!

Попри кілька напружених астрологічних впливів, червень буде рекордсменом по вдалим дням серед літніх місяців. І дуже багатьом знакам буде везти на рівному місці. Їх фарт не буде залежати не від працьовитості, не від особистих заслуг – це буде чистої води удача.

Найщасливішими У ЧЕРВНІ БУДУТЬ РИБИ

Їм буде протегувати Юпітер. Весь червень вони будуть щасливими в соціальному плані, для них буде відкрито багато дверей, їм дадуть шанс вирватися туди, куди раніше не було ходу – в кращу школу, на кращу роботу, в більш щасливу країну, на новий соціальний рівень.

Сильніше всього їм буде везти 1 червня й опівночі між 28 і 29 червня – коли Місяць буде в з’єднанні з Юпітером.

2-26 ЧЕРВНЯ ФОРТУНА НА СТОРОНІ РАКІВ 

Майже весь місяць (2-26 червня), завдяки Венері у Раку, буде везти Ракам. Крім навіть двох найбільш вдалих днів, про які говорилося вище, весь червень РАКИ проведуть розслаблено, буде багато можливостей відпочити й багато приємних вражень.

Їм буде фарт в любові, матеріальному плані, питаннях краси й моди. Вони владнають відносини з людьми – якщо і не подружаться з усіма, то, щонайменше, закриють гострі конфлікти й будуть користуватися розташуванням тих, хто їм важливий.

1 ЧЕРВНЯ пощастить БЛИЗНЮКИ І ЛЕВАМ

На початку червня Венера принесе удачу в любові, грошах, соціальних відносинах, на заходах, в яких важливо комусь сподобатися, БЛИЗНЮКАМ, а в кінці місяця, 27-30 числа – ЛЕВАМ.

Люди цих знаків будуть везучими на гроші, симпатії потрібних людей, успішні б’юті-процедури та фотосесії, особисті відносини. Їм даруватимуть подарунки й будуть робити компліменти, і якщо вони будуть намагатися, то не просто добре проведуть ці дні, але і витягнуть з них користь на майбутнє.

3 І 4 ЧЕРВНЯ – ДНІ ЩАСТЯ ДЛЯ РАКІВ, ТЕЛЬЦІВ І ТЕРЕЗІВ
Ці дні достатку почуттів, грошей і задоволень. Їх принесе трин Венери з Юпітером. Юпітер збільшить всі дари Венери: матеріальні блага, романтичні моменти, відпочинок.

Він додасть всьому блиску: якщо подарунок – то дорогий, якщо побачення – то розкішне, якщо дохід – то вище, ніж ви очікували, якщо популярність – то широка і позитивна.

Найкраще червень пройде у Раків, Тельців і Терезів. 

РАКАМ буде везти всюди, де потрібно добре виглядати і справити приємне враження. Помітно покращиться їх якість життя: вони дозволять собі ті покупки, б’юті-процедури та відпочинок, які не могли дозволити раніше.

ТЕЛЬЦЯМ пощастить на вдалі зустрічі та поїздки. Вони зустрінуть корисну або приємну людину. Спілкування буде вдалим або в соціальному плані, або з романтичної точки зору. Будуть вдалі торгівля і обмін. Може пощастить знайти щось цінне.

ТЕРЕЗІВ чекає удача на роботі й у світському житті. Можливий роман з публічною особою або важлива з соціальної точки зору особиста подія – перший вихід у світ у якості пари, весілля.

Можуть зав’язатися вкрай корисні особисті зв’язки в роботі.

23 ЧЕРВНЯ – фартовий ДЕНЬ ДЛЯ РАКІВ І ЛЬВІВ

У цей день можна отримати підтримку своєї ініціативи, вирватися вперед при схваленні й заступництві впливових людей, прославитися, стати знаменитим в хорошому сенсі, без хайпа і чорнухи, завдяки гідному і красивому вчинку.

Найщасливішими будуть Раки й Леви.

РАКИ будуть справжніми героями дня. Їм можна проходити будь-які, найскладніші, співбесіди і проби, виступати, займатися громадською діяльністю, брати участь в конкурсах, шукати для себе справедливості у впливових людей і правосуддя.

ЛЕВАМ, навпаки, краще не бути на видноті. Їх удача любить тишу. Вони можуть прославитися в Мережі, анонімно, знайти таємну владу, стати авторитетом в закритому товаристві, отримати захист і удачу в питанні, яке їх обмежує.

You cannot copy content of this page