fbpx

6 Знаків Зодіаку поповнять свій гаманець у червні 2021 року

У червні буде один з найбільш “грошових” астрологічних впливів: трин Венери з Юпітером 3-4 червня.

Цей аспект не пов’язаний з зароблянням грошей. Навпаки, в ці дні потрібно насолоджуватися життям і отримувати подарунки. Адже Венера – це не про гроші в прямому сенсі, а про матеріальні задоволення і комфорт, які можна за гроші отримати.

Ось комфорту і радостей в ці дні, і буде додане, причому це може бути і за свій рахунок, і за чужий. Якщо за ваш, то ось тоді можна очікувати грошей: вам же потрібно буде чимось ці задоволення оплатити. Напружуватися для заробітку або викладати останнє не доведеться: вам пощастить отримати дороге задешево або заробити легко і завдяки везінню.
А якщо за чужий, то це може бути і приз, і премія, і подарунок, і щаслива знахідка.

3-4 ЧЕРВНЯ – ДНІ БЛИЗНЮКІВ, СТРІЛЬЦІВ І РАКІВ

Крім матеріального достатку, Венера символізує приємне спілкування і кохання. Тому саме на гроші буде везти не всім знакам, а тільки тим, у кого в ці дні Венера пов’язана з «грошовими» показниками в гороскопі: БЛИЗНЮКАМ і СТРІЛЬЦЯМ.

У РАКІВ може піти і так і сяк: і на прибуток, і на кохання. Всіх інших везіння чекає в тих сферах життя, з якими у них пов’язаний знак Рака. Удача може бути і матеріальною, і в особистому житті.

В інший час майже весь червень (з 2 по 26 червня) Венера буде йти по знаку Рака. Звідти вона буде сприяти достатку Близнюків і Стрільців. Венера в Раку протегує накопичення, запасам, домашньому добробуту, покупкам для будинку, доходам від роботи на дому і від сімейного бізнесу, грошової допомоги від членів сім’ї, подарункам від батьків, отриманню фамільних цінних речей.

БЛИЗНЮКИ будуть хапати удачу на власні гроші: ТІ, ЩО ВОНИ САМІ ЗАРОБИЛИ АБО ІМ ПОДАРУВАЛИ

Найкраще гроші йтимуть від роботи на дому або в теплій, розслаблюючій, «домашній» атмосфері. Якщо навколо холодна обстановка, а люди, з якими пов’язаний ваш дохід, недружелюбні або офіційно-холодні, не витрачайте на цю роботу час. Шукайте ту, де вам буде комфортно.

СТРІЛЬЦЯМ БУДЕ ВЕЗТИ НА ЧУЖІ ГРОШІ

Дохід може рости не у них, а у їхніх чоловіків, і йти в загальний котел. Хтось буде оплачувати потреби Стрільців і їх відпочинок. Їм може дістатися частина спільного сімейного майна. Можливі виплати, пов’язані з сімейним станом Стрільця, наприклад, додаткові виплати на дітей.

КРІМ 3-4 ЧЕРВНЯ, У БЛИЗНЮКІВ І СТРІЛЬЦІВ будуть вдалими 13 І 21 ЧЕРВНЯ

13 червня секстіль Урана до Венери подарує абсолютно несподіване везіння, удачу завдяки раптовим обставинам, що склалися, сюрприз, різке поліпшення фінансових справ.

21 червня трин Нептуна до Венери розмиє кордони між грошима Близнюків і Стрільців, і чужими грошима. Їм може випадково (і абсолютно законно) дістатися чуже майно або гроші.

Гроші можуть з’явитися якимось загадковим чином, завдяки обставинам, про які Близнюкам і Стрільцям рівним рахунком нічого не відомо.

Залишилося сказати про знаках, яким буде везти недовго – на самому початку і в кінці місяця.

Однак короткий час везіння не означає, що удача буде маленькою. У когось матеріальна ситуація за ці дні кардинально зміниться в кращу сторону.

1 ЧЕРВНЯ удача НА ГРОШІ БУДЕ У ТЕЛЬЦІВ І СКОРПІОНІВ

Дохід буде приходити невеликий, але відразу з декількох джерел. Прибуток принесуть торгівля, обмін, посередництво, спілкування з оточуючими і короткі поїздки.

27-30 ЧЕРВНЯ успіх у грошах у РАКІВ І КОЗЕРОГІВ

Гроші прийдуть до них красиво: як приз, нагорода, урочисто вручена премія, подарований при всіх подарунок, дохід від шоу, видовищ, виступів, реклами.

You cannot copy content of this page