fbpx

6 знаків Зодіаку зустрінуть справжнє кохання в липні 2021 і будуть неймовірно щасливі!

У першій і другій декаді липня Венера знаходиться в Знаку Льва.

Це планета гармонії, любові й бажання. Лев також управляє серцем і володіє сміливою і виразною енергетикою. В цей час сам Всесвіт протегує любові й романтиці.

Зірки обіцяють яскраві зустрічі, знайомства і побачення. У цей період люди схильні проявляти палкість, пристрасність і закоханість.

Багато людей стають щедрими на емоції й демонстративними в вираженні своїх почуттів. Любов перебільшена, емоції театральні, подарунки розкішні.

Всі ми в цей час зможемо отримати свою частку щастя, але які знаки виявляться самими щасливими? 

Найщасливішими в коханні в цей період будуть Леви, Овни й Водолії.

ЛЕВИ – ГОСПОДАРІ СВОЄЇ ДОЛІ.

Вони будуть вибирати собі партнерів, які їм подобаються. Ваша історія кохання буде залежати тільки від вас. Ви самі напишете сценарій свого роману і будете ініціювати відносини. Ви не будете скупитися на почуття і щедро подаруєте ними своїх партнерів.

Ви будете перебувати в центрі уваги, у вас будуть закохуватися, оточувати вас коханням.

З’єднання Марса і Венери подарує вам упевненість у власній неперевершеності. Ваше бажання блищати й підкорювати серця багаторазово зросте.

Ви будете дуже привабливо виглядати й відчувати сильні почуття. Відносини будуть повними драматизму, яскравими й зворушливими. Але до своїх коханих іноді ви будете проявляти завищені вимоги.

Овнів в цей час чекає багато романтичних пригод, однак не варто ставитися до них серйозно. В ЗАГС в цей час ви навряд чи підете. Але ви можете зануритися у вир почуттів з головою, не вельми переживаючи про наслідки.

Ви будете користуватися сильною популярністю у представників протилежної статі та щиро насолоджуватися увагою, закоханістю і любовними стосунками. Ваші романтичні мрії втілюватимуться в реальність.

ВОДОЛІЇ БУДУТЬ В ПАРТНЕРСЬКИХ ВІДНОСИНАХ. Або ваш союз зміцниться і перейде на новий рівень, або ви зустрінете людину, яка виявиться вашою другою половинкою. Якщо ви перебуваєте в подружніх стосунках, то вас чекає новий медовий місяць.

Партнер оточить вас увагою, турботою і любов’ю. Він буде дуже яскраво проявляти свої почуття, задаровувати вас подарунками та освідчуватися в коханні.

У третій декаді ВЕНЕРА ПЕРЕХОДИТЬ В Діву. Венера, проходячи по знаку Діви, значно охолоджує пристрасті. Палкі почуття змінює розумність і стриманість. Люди схильні все зважувати й аналізувати. Емоційне напруження знижується.

Це дозволяє робити менше помилок при виборі партнера. В цей час люди не схильні відкрито демонструвати свої емоції і почуття. Серйозне значення в цей час віддається дрібницям, тому почуття можуть охолодитися.

У відносинах люди не перебільшують свої почуття, а доводять кохання на ділі.

В ЦЕЙ ЧАС УСПІХ В КОХАННІ ЧЕКАЄ ДІВ, ТЕЛЬЦІВ І РИБ.

Діви будуть відчувати в цей час себе у своїй стихії. Ви будете самі зав’язувати нові романи й ініціювати знайомства. У відносинах ви розкладете все по поличках і будете приймати тепло і турботу від партнера. У вас є шанс зустріти чоловіка / жінку своєї мрії.

Тельців чекає багато романтики, розваг і азарту в стосунках. Швидше за все, роман буде не один, а кілька. Ви будете азартні й безтурботні в любові.

Риби отримають шанс від долі зустріти своє єдину споріднену душу. Ваші партнерські відносини зміцняться. Ваша близька людина або чоловік стануть проявляти ті почуття, про які ви завжди мріяли. Присвячувати вам вірші, влаштовувати романтичні вечори, дарувати море любові.

You cannot copy content of this page