fbpx

7 березня 2023 Повний місяць у Діві – гороскоп для кожного знаку зодіаку 

7 березня 2023 – Повний місяць у знаку Діви. Тепер уже не варто озиратися назад, зірки штовхають нас уперед у зовсім новий світ. Це повний місяць говорить про майбутні зміни. Настав час відкинути минуле та подумати про майбутнє.

Якщо вас все ще турбують проблеми 2022 року, зірки кажуть, що настав час їх відпустити та продовжувати рух. Це звучить різко, але правда полягає в тому, що нам було дано два місяці на те, щоб уникнути старих зношених сюжетів.

І все це тільки для того, щоб ми могли підготуватися до всіх змін, які будуть на нашому шляху. Все відбувається прямо зараз. Повний місяць у Діві відомий як Червивий Місяць. Це важлива дата у місячному календарі. Варто розглянути її на різних рівнях. Молодий місяць у лютому 2023 року став провісником зрушень і змін у космічній енергії. У березні три планети змінять знаки. Варто обов’язково звернути на них увагу.

У той же день повного місяця, який відбудеться 7 березня 2023 року Сатурн, планета структури, важкої роботи, правил і відповідальності, поміняє місце розташування. Він увійде до Риби, останній знак зодіаку. Тут Сатурн перебуватиме протягом наступних майже трьох років.

Протилежним знаком є знак Діви. Динаміка між Рибами та Дівою дасть нам усім можливість подумати, розібратися у собі, завершити розпочате.

Діва – досить метушливий знак, який спонукає нас збирати якнайбільше інформації. “Чому це сталось? Чому ця людина так робить? Що я зробив(-ла), щоб заслужити це? Як мені стати краще? ” І це лише частина питань. Ви будете розмірковувати годинами, днями і навіть роками, шукаючи відповіді на них. Якщо ці відповіді ніколи не прийдуть або все ж таки прийдуть, ви не зможете їх прийняти.

Енергія Риб, яка відчувається в цей Повний місяць, коли Сатурн входить у цей знак у такий критичний момент, нагадує нам про те, що ми ніколи не зможемо дізнатися, чому все так сталося. Тим не менш, можна дякувати за те, що ми є.

Якщо ви берете участь у ритуалах повного місяця, обов’язково це врахуйте. Проявіть мудрість, прийнявши все, що сталося з вами. Не чиніть опір і не намагайтеся змінити минуле. Що зроблено те зроблено.

Все, що ви можете зробити, це пам’ятати про циклічний характер життя. Кінець на початку, а початок наприкінці. У вас завжди може бути другий шанс. Для цього потрібно просто дати його собі. Все дуже просто.

ОВНИ

Займіться своїми справами. А як щодо тих справ, які є нездійсненними? Ця повня запрошує вас перестати прагнути зробити все і відразу. Ви зрозумієте, що якщо робитимете менше, зможете отримати набагато більше. Навіщо поспішати? Завжди буде щось, що потрібно зробити. Чи потрібно поспішати і робити все зараз? Сядьте та подумайте. Цілком імовірно, що не варто шукати відповіді на ці запитання. Вони знайдуться самі собою. Не поспішайте.

ТЕЛЬЦІ

Цілком імовірно, що ви дізнаєтеся, що ваш колишній чи колишній хоче повернутися. І обов’язково з вибаченнями. І все це тому, що вони зрозуміли, що ви той самий. Але якщо вони повернуться, варто запитати себе, чи потрібні вони вам. Важливо бути дуже чесним із самим собою. У цей повний місяць ви, швидше за все, згадуєте про минуле кохання. Але незабаром настають зміни. Чи варто протиставляти майбутньому минуле? Цілком можливо, варто відпустити у своїй голові ідеалізовану версію. Це дозволить вам не прикрашати минуле і відпустити його заради майбутнього.

БЛИЗНЮКИ

Близнюки, ставтеся до себе дуже дбайливо. Це повний місяць відбувається в найчутливішій області вашої карти – в будинку та сім’ї. Ця саме та частина вас самих, яку можуть побачити мало хто. Навіть ваші близькі далеко не завжди здатні зрозуміти вашу глибину та широту. Можливо, ця частина вас залишається загадкою навіть для вас. Але повня в березні 2023 року закликає вас прибрати ті огорожі, які ви збудували навколо свого вогнища – і свого серця. З ким ви можете поговорити? Якими свідомими практиками ви можете займатися? Як зробити так, щоб будинок став вашим притулком? Захистіть свій спокій за всяку ціну.

РАКИ

На цей повний місяць у вас дуже просте завдання. Це просто, але, цілком імовірно, не так легко для такого сором’язливого знаку зодіаку. Повний місяць 2023 року відбувається у вашому будинку спілкування. Варто зрозуміти, як ви стримуєте себе від того, щоб не висловити те, що у вас на думці та на серці. Запитайте себе не про те, чому ви це робите, а про те, що ви втрачаєте або набуваєте при цьому. Пам’ятайте, щоб ваші слова не обов’язково мають бути ідеальними. Важливо розуміти, що навіть якщо ви перебуваєте в ладі із самим собою, висловити свої почуття не завжди легко. Але треба обов’язково розмовляти. Розкажіть близьким та коханим про свої почуття. Вони обов’язково зрозуміють вас.

ЛЕВИ

Посилки прибувають одна за одною. У вас відкрито безліч вкладок із сайтами інтернет-магазинів і в кожному кошик покупок просто переповнений. Винагородіть себе. Гроші потрібні для того, щоб їх витрачає. Але при цьому варто враховувати, що Повня знаходиться в будинку вашого доходу. Подумайте, чи не заповнює ваша звичка купувати товари в інтернет-магазинах порожнечу. Цілком ймовірно, що вона не просто спустошує ваш гаманець. Цілком ймовірно, що ви дуже на них чекаєте. Але коли вони нарешті приходять, ви не такі раді. Зірки закликають вас визначити, звідки саме виходить недолік. Тільки в цьому випадку ви зможете правильно наповнити чашу тим, що дійсно вам необхідно.

ДІВИ

Настав час відпустити все – або будь-кого – що заважає вам жити своїм життям. Повний місяць у березні 2023 року, у вашому першому будинку “я”, хоче, щоб ви зрозуміли, що життя досить складне. Не варто прив’язувати її до думок, шаблонів чи навіть людей. Вони роблять її ще складнішою. Тепер можна зрозуміти, які риси характеру варто змінити. Цілком ймовірно, що ви не впевнені, чи варто їх усувати. Але ви не бажаєте, щоб хтось соромив вас за те, що вони у вас є. Вам потрібен той, хто зможе допомогти вам працювати над вашими недоліками та викорінювати їх. Настав час відпустити тих, хто не може чи не хоче вас підтримувати.

ТЕРЕЗИ

Прямо зараз вам не потрібно показувати себе комусь. Повний місяць знаходиться у вашому будинку підсвідомості. Зірки дають вам зрозуміти, що ви можете надмірно зосередитись на тому, щоб виправити інших людей. Це призведе до того, що ви ризикуєте власним здоров’ям – емоційним, фінансовим та фізичним. Вам не потрібно бути досконалими, щоб вас любили. Ви дуже прагнете допомогти іншим. Ви дуже щедрі чи намагаєтеся поставити комусь діагноз. Подивіться, можливо, ви можете перенаправити цю енергію на турботу про себе. Важливо бути добрим до себе, а потім уже до інших.

СКОРПІОНИ

У суспільстві багато уваги приділяється романтичним відносинам. Саме відносини надають сенсу життя. Особливо дружба. Вона має бути легкою. Не варто чекати трьох побачень, щоб зрозуміти, чи захочете ви бачити цю людину. Не варто турбуватися про подвійні текстові повідомлення. Дуже часто люди нехтують такими зв’язками. Це Повний місяць у вашому будинку спілок нагадає вам дуже просту фразу: саме для цього і потрібні друзі. Відпустіть своє бажання діяти поодинці. Варто подумати про ту людину, яку ви піклуєтеся і з якою вже давно не спілкувалися. Згадайте ще про п’ятьох таких людей. Надішліть їм усім повідомлення. Розкажіть, що ви думаєте про них. Довіртеся зіркам. Вам обов’язково сподобається те, що ви можете отримати.

СТРІЛЬЦІ

Завдяки цьому Повні у вашому будинку кар’єри, ви, нарешті, отримали визнання за важку роботу і відданість справі. Ви вважаєте, що вам не потрібні фанфари? Не варто робити це вічно тільки тому, що ви ще не вирішили, в чому саме ви гарні. У цей місячний день запитайте себе, чи відповідає ваша кар’єра особистим цінностям та поставленій меті. Нічого страшного, якщо це негаразд. Добре, якщо ви думаєте про свою роботу як щось, що забезпечує безпеку. Вам потрібно перестати прирівнювати вашу особисту цінність до займаної посади. Це зовсім не те. Ви цінні власними силами. Зрозумійте це. І посада зовсім не має значення.

КОЗОРОГИ

Ось проста істина. Ніхто не хоче відчувати себе відкинутим. Це дуже боляче. Чи варто структурувати своє життя таким чином, щоби ніколи не відчувати це? Це позбавить вас можливості випробувати щось нове. Подумайте про зв’язок із іншими. Дозвольте життя дивувати вас. І це те, чого ви прагнули, чи не так, Козеріг? З повним місяцем у березні 2023 року у вашому домі переконань вам рекомендується позбутися будь-яких думок, що обмежують вас. Обмеження думок про себе або про людей, місця або речі, з якими, як ви сказали самому собі, ви не хочете зустрічатися, бачити чи пробувати. Життя дуже коротке – навіщо триматися за старі способи? Варто прожити її по-новому та обов’язково яскраво.

ВОДОЛІЇ

Ця повня досягає кульмінації у вашому будинку кармічних боргів. Зверніть увагу на всі способи, які ви використовуєте. Ваше завдання – прислухатися, коли ви говорите або чуєте: “Після всього, що я для тебе зробив” або “Я ніколи”. Важливо зрозуміти, чи ваші дії виходять із зобов’язання. Чи відчуваєте ви себе досить впевнено у своїх найближчих та інтимних стосунках? Важливо, щоб те, що ви даєте та отримуєте, робилося без будь-яких очікувань повернення. Можна визнати, що іноді ми чимось жертвуємо, щоб захистити наші стосунки. Все, що вам потрібно зробити, це визнати, що ви іноді так робите.

РИБИ

Під час цього Повного місяця, що відбувається у вашому 7 будинку партнерства, ви помітите прагнення до самотності. Це ваша самота. Легко втратити себе у партнерстві. Важливо приймати рішення, які ґрунтуються не лише на ваших особистих бажаннях чи потребах, а й на служінні іншим людям. Іноді потрібні жертви та компроміси. Але при цьому важливо обов’язково відстоювати себе та свій особистий простір. Ви все ще можете злитися на іншу людину, але ваше завдання – позбавитися будь-яких співзалежних тенденцій, які заважають вам це зробити.

You cannot copy content of this page