fbpx

7 положень Венери у гороскопі, які можуть заважати знайти кохання кожному знаку зодіаку

В астрології розташування Венери може відображати те, як розвиваються ваші стосунки із самим собою та іншими. Венера в кожному знаку та будинку має свої позитивні та негативні риси, але деякі положення Венери особливо негативно впливають на здатність кохати та бути коханими.

Важливо пам’ятати, що жодне положення в карті народження не повинно розглядатися як «погане», оскільки кожен знак має власну енергетику, яка може відрізнятися від інших. До одних любов приходить легше, ніж до інших, а деякі просто одружуються або одружуються пізніше, ніж інші. Те, що «погано» для однієї людини може бути привабливим для іншої.

Наявність Венери в одному з цих знаків, будинків або ретроградність не означає, що ви ніколи не знайдете кохання, і ви ніколи не повинні дозволяти будь-кому переконувати вас у протилежному.

7 положень Венери, які найбільше заважають знайти кохання

1. Ретроградна Венера у будь-якому знаку

Венера – планета кохання, грошей та краси. Коли Венера порушена або вражена ретроградною Венерою, можуть виникнути всі ці проблеми. Кохання рідко буває легким для людини з ретроградною Венерою. Щодо кохання, коли ця планета ретроградна, їй часто буває складніше знайти і зберегти кохання, ніж іншим планетам, у яких Венера перебуває в директному становищі.

Приблизно один із кожних 10 людей народжується з ретроградною Венерою. Ця людина матиме незвичайну натуру, коли справа стосується кохання, і може зіткнутися з проблемами, з якими інші не стикаються. Те, що вважається «нормальним», часто не працює для цих людей, і вони схильні марширувати в такт своєму барабанщику, на відміну від норм суспільства. Зрештою, ці люди дізнаються, що вони повинні не тільки знайти свою власну істину, а й бути вірними своїм цінностям, навіть якщо це викликає конфлікт із тим, що вважається «нормальним».

Люди з ретроградною Венерою часто сором’язливі в молодості з різних причин, які можуть включати жорстоке поводження, почуття нелюбові в дитинстві, невпевненість або відчуття, що вони з якоїсь причини недостойні.

Ретроградна Венера має глибоку чуттєву натуру, часто глибшу, ніж люди з прямою Венерою, і вони можуть бути дуже привабливими і красивими особистостями. Незважаючи на це, почуття незахищеності чи недостатньої привабливості не є рідкістю.

Через свої численні розчарування (деякі з них нав’язані їм самим), багато хто з ретроградною Венерою одружується пізніше або не знаходить ідеального партнера доти, поки в житті вони не пройдуть достатньо досвіду, щоб зрозуміти, що дійсно підійде їм особисто.

2. Венера в Овні

Овен Венера може закохатися швидко, перш ніж він дійсно знайде час дізнатися, в кого він закоханий.

Овном управляє Марс, планета дії, та її часто називають «Богом війни». Венера в Овні вважається “на шкоду” в Овні, що означає, що вона не працює в цьому знаку так само добре, як у деяких інших.

3. Венера в Діві

Венера у цьому знаку вважається «у падінні». Як і Венера в Овні, Венера в Діві не діє у цьому знаку так само добре, як деякі інші.

Люди з Венерою в Діві відомі своєю прискіпливістю та критичністю по відношенню до себе та інших, що може погіршити проблему.

Однак усередині у них немає нічого складного, у них просто є прагнення знайти того, кого вони вважають ідеальною парою, і все ж таки їм доводиться вибирати своїх коханих з людства.

Коли справа стосується кохання, вони цінують працьовитість та практичність. Жінки з Венерою в Діві не люблять почуватися одержимими партнером.

4. Венера у 8 будинку

Восьмий будинок у натальній карті керує сексом і близькістю, відродженням і смертю і дає дуже яскраву особистість, яка може призвести до проблем довіри, власництва та ревнощів.

Оскільки восьмий будинок також пов’язаний із грошима партнера, людина іноді зберігає відносини з фінансових причин або тому, що з тієї чи іншої причини вона відчуває, що має це зробити.

5. Венера у Скорпіоні

Венера в Скорпіоні вважається «на шкоду» в Скорпіоні, як і в Овні, що означає, що енергія не виражається так легко, як Венера в інших знаках. Венера в цьому знаку може зробити людину власною та/або заздрісною, що іноді може призвести до не дуже хорошої поведінки.

Цей знак не любить вторгнення в його особисте життя, але при цьому сповнений рішучості знати все, що відбувається в житті його партнера, що порушує право партнера на недоторканність приватного життя.

Ця людина любить дуже сильно, з чим деяким людям може бути важко впоратися, особливо коли вони стають ревнивими та мстивими.

6. Венера у 12 будинку

Венера в цьому будинку привносить певну глибину та складність у особисте життя цієї людини.

Цих людей досить легко поранити, і вони не завжди знають про належні межі. Іноді люди з цим становищем з тієї чи іншої причини мають «таємне» кохання, але зазвичай тому, що їхній партнер залучений у стосунки чи одружений з кимось іншим. Їм також подобається проводити багато часу на самоті, а не в компанії.

7. Сонце у поєднанні з Венерою у будь-якому знаку

Коли Сонце з’єднується з Венерою або будь-якою іншою планетою, кажуть, що воно згоряє, що означає, що Сонце спалює енергію будь-якої іншої планети, що знаходиться поблизу. Венера приносить витонченість, красу та чарівність, і якщо вона згоряє, деякі з цих чорт затьмарюються, що може призвести до різних проблем в особистому житті.

Тим не менш, ті, хто народився у поєднанні Венери з Сонцем, як правило, дуже привабливі люди, і Сонце-Венера все ще має свою чарівність.

You cannot copy content of this page