fbpx

7 речей, від яких потрібно відмовитися в травні 2022 року, щоб стати щасливішим

Травень – час далеко не найпростіший. У цей період Всесвіт вимагає від нас дій, активності, але дає мало енергії. Щоб енергії і мотивації вистачало на найважливіші справи, потрібно позбутися всього, що цю енергію краде.

Наприкінці весни абсолютно точно не варто озиратися назад. Потрібно навчитися відпускати минуле, оскільки кінець весни зовсім не підходить для самокопання і виправлення помилок. Зараз важливо займатися лише поточними справами, які є найбільш актуальними в  даний момент часу.

Безцільні та безглузді заняття
У жодному разі не приділяйте свій дорогоцінний час тому, що для вас не має в даний момент жодної значущості. Наприклад, якщо у вас дуже багато справ по дому, то після роботи краще зайнятися ними, а не розвагами. Якщо зараз комусь із ваших родичів або другій половинці потрібна підтримка, то краще не витрачати час даремно на справи, які можуть зачекати. Експерти рекомендують правильно розставляти пріоритети.

Переживання
Так, у нашому житті частенько трапляється щось таке, через що ми дуже переживаємо. Нічого страшного не буде, якщо вам вдасться вчасно прогнати непотрібні думки геть. Якщо ви ставитеся до людей, які не вміють просто брати і позбавлятися думок про минуле і переживань, то вам доведеться цьому навчитися. Можливо, вам допоможуть забути про негативи приємні заняття, спілкування з оптимістичними особистостями.

Непотрібні речі
Старі речі будуть тягнути вас вниз, тому їх потрібно буде позбутися якнайшвидше. Минула чистка була на початку весни, але тепер потрібно зробити її знову. Якщо ви не займаєтеся накопиченням, у вас у вас проблем буде набагато менше, ніж у тих, хто любить оточувати себе старим.

Очікування дива
Це також буде зайвим. На жаль, у травні буде далеко не найсприятливіша астрологічна обстановка. Це означає, що чекати, поки всі ваші проблема випаруються якимось магічним чином точно не можна. Всесвіт постарається допомогти нам з рішенням негараздів, але він не зробить все за нас. Змінити своє життя в кращу сторону можна буде лише за допомогою наполегливої ​​праці. Віра важлива, але на ній світло клином не зійдеться. Для травня 2022 року як ніколи актуальна фраза: «Хочеш зробити щось добре, зроби це сам». Ніхто не прийде і не простягне руку допомоги просто так.

Непоступливість
Цього теж треба буде позбутися. Люди, які стануть надто завзяті у відстоюванні своїх інтересів, поплатяться за це. Якщо вам властива агресія, краще від неї позбутися, оскільки в травні така модель поведінки в діловій та інших сферах буде просто неприйнятна. Згідно зі спостереженнями, в кінці весни переможцями стають люди, які вміють враховувати чужу думку, зважати на чужі емоції і почуття.

Перекладання відповідальності
Делегування повноважень іншим людям і перекладання відповідальності на чужі плечі в травні не пройдуть безслідно. Якщо у вас є якесь дуже важливе завдання, вирішуйте її самостійно. В іншому випадку ви можете спровокувати різкий сплеск негативної енергії зі сторони оточуючих.

Пересічність
Май — час розквіту творчої енергії, тому потрібно остерігатися пересічного зовнішнього вигляду, похмурого настрою та апатиї. Важливо поводитися так, ніби ви переможець по житті. Несіть у цей світ доброту, світло, радість, любов. Висвітлить світ красою і любов’ю до себе. Навколишні відчують це і потягнуться до вас самі.

You cannot copy content of this page