fbpx

7 способів стати щасливішими в сезон Овна з 20 березня до 19 квітня

Як покращити своє життя в сезон Овна

Новий зодіакальний цикл починається зараз із прекрасного та сміливого сезону Овна. Чи відчуваєте ви зміну вітру? Ось 7 способів використовувати енергію сезону Овна, щоб почати жити активніше, рухатися цілеспрямовано та реалізувати свій потенціал.

1. Будьте вірні собі

Енергія Овна, першого знака зодіаку, пов’язана із самим собою та тим, як ми взаємодіємо з навколишнім світом. Йдеться також про те, щоб прокласти свій унікальний шлях і впевнено заявити про свою присутність. Тому найкраще, що ви можете зробити в сезон Овна, це прийняти цей динамічний спосіб мислення і бути на 100% вірним собі.

Живучи таким чином, ви зустрінете найрізноманітніших людей — від скептиків до хуліганів, конкурентів та друзів. Просто пам’ятайте: кожен має право висловлювати свою думку, але вам не потрібно змінювати свої межі або пункт призначення, якщо вам ця думка не здається правильною.

2. Знайдіть нове хобі

Ходять жарти, що Овни завжди добре починають справи (і починають їх сміливо!), але рідко доводять почате до кінця. Отже, керуючись веселим духом Овна, прийміть цей підхід і спробуйте свої сили у новому хобі цього сезону Овна. Будь то щось надсекретне або щось, що розкрутить ваших друзів у соціальних мережах, оберіть те, що ви завжди хотіли спробувати, але весь час відкладали на потім.

3. Вирушайте у пригоду

Овном в астрології управляє планета Марс. І якщо є щось, чим займається червонокровний Марс, то це дослідження та пригоди. Так що запишіться на пригоду цього сезону Овна і відкрийте для себе! Будь то похід у Мачу-Пічу або просто пробування нової кухні у вашому рідному місті, ви обмежені лише вашою власною уявою. Зі щитом або на щиті!

4. Відстоюйте свої права

Якщо є щось, чого не вистачає енергії Овна, то це сміливість. Овен завжди першим говорить те, що думають люди, але надто боїться сказати це вголос. Так що розкрийте свою сміливу сторону цього сезону Овна і хоча б спробуйте поборотися за щось.

Просто пам’ятайте: бути сміливим і хоробрим – це дві різні речі. Так що нічого страшного, якщо спочатку ви боїтеся постояти за себе чи за те, що правильно. Ті, хто має сміливість, роблять те, що мають зробити, незважаючи на свій страх.

5. Будьте активними

Як вогненний знак Овен – один з найактивніших і спортивних знаків зодіаку – зрештою, ним керує Марс. Тому, якщо ви хочете вшанувати дух Овна в сезон Овна, найкраще, що ви можете зробити, це стати більш активним. Ні, глядацькі види спорту не береться до уваги – хоча Овен ніколи не скаржитися, якщо ви маніакально підбадьорюєте свою команду з боку – вам доведеться забруднити руки і ноги і змусити свою кров битися по максимуму.

6. Розвивайте свій інтуїтивний інтелект

Імпульсивність Овна — ще один популярний жарт в астрології. Але жарт над тими, хто занадто повільний, тому що те, що багато хто вважає імпульсивністю, часто є лише швидкою інтуїцією. Так що дайте собі дозвіл бути інтуїтивно розумним цього сезону Овна і дозвольте своєму внутрішньому духу вести вас до найкращих результатів. Ця вправа безперечно принесе користь вашим рефлексам, але і вашому життю в цілому, оскільки ви навчитеся бути швидше, сильнішим і лютішим за всіх. Це перевага першопрохідника!

7. Станьте тією зміною, яку хочете побачити у світі

Не можна говорити про новаторство, не думаючи про Овен. Це знак зодіаку лідерства та здатності бути першим. Зрештою, потрібна величезна мужність і переконаність, щоб прокласти шлях, яким йдуть інші, тільки тому, що в глибині душі вони знають, що це той шлях, яким їм слід йти.

Так що знайдіть своє внутрішнє переконання цього сезону Овна і станьте тією зміною, яку ви хочете побачити у світі. Чи робите ви це як прихильник зеленої енергії і чистішої планети або з рішучістю зробити школи безпечнішими, дозвольте своєму внутрішньому творцю змін взяти кермо влади в свої руки. Тоді спостерігайте, як розгортається чаклунство!

You cannot copy content of this page