fbpx

7 способів використовувати енергію сезону Риб для вдачі у всіх сферах

Енергія Риб пов’язана з пошуком своєї внутрішньої краси та глибоких істин. У цей час ми відчуваємо потяг до мудрих книг, спокійних занять та споглядання. Ось 7 способів використати енергію сезону Риб, щоб покращити своє життя.

1. Почніть медитувати

Енергія Риб, як відомо, дуже духовна. Є щось надзвичайно цікаве в акті медитації. Воно позбавляє нас від усіх зовнішніх відволікаючих факторів і занепокоєнь, дозволяючи поринути глибоко у свою душу і спілкуватися з внутрішньою божественною свідомістю.

2. Займайтеся мистецтвом та будьте творчими

Планети Нептун та Юпітер є астрологічними управителями Риб. Тому в цьому знаку зодіаку все більше, ніж життя, і так само захоплююче (і загадково), як безкраї океани нашого світу. Який найкращий спосіб вшанувати це, ніж мистецтво та творчість? Так що дозвольте своїй внутрішній дитині проявитися і пограти цього сезону Риб. Дозвольте йому зітхнути спокійно і створіть щось, що говорить із вашою душею чи вашим досвідом у світі.

3. Додайте до свого гардеробу оригінальності

Оновлення гардеробу завжди актуальне з настанням нового сезону. Але для цього не обов’язково витрачати гроші! Небагато фантазії, кілька відтінків фіолетового, індиго та синього, а також бажання втілити у життя фантазію – все, що вам потрібно, щоб відповідати іскрометній природі сезону Риб.

Це може бути нова пара взуття, шарф або навіть шпильки для волосся у вигляді хрестиків-так із зображенням вашого улюбленого аніме-персонажу чи героя. Риби значною мірою всеосяжні, тому ви не помилитеся, обравши що б ви не вибрали!

4. Пройдіть психотерапію

Риби останній знак Зодіаку, і багато хто вважає його пов’язаним із психікою. Риби зосереджені на собі та пізнанні власних глибин. Не бійтеся і ви зазирнути в себе і навести там порядок такий, який ви хочете. Якщо не справляєтеся, зверніться за допомогою і покінчіть з давніми залежалими проблемами.

5. Будьте поблажливі

Просто постарайтеся не класифікувати щось як «хороше» чи «погане». Енергія Риб сумно відома тим, що поглинає всі види колективного божевілля, включаючи непрактичне прагнення досконалості (хоча Діва робить це більше). Зрештою, хіба досконалість не суб’єктивна? Ось чому ви ніколи не зможете досягти згоди всього колективу ні в чому.

6. Розкрийте свої екстрасенсорні здібності

Ви можете вірити в це чи ні, але у кожної людини протягом життя трапляється хоча б один надприродний досвід, який попереджає його про те, що у світі є щось більше, ніж здається на перший погляд. Фактично, більшість людей мають такий досвід у дитинстві, і багато хто продовжує пізнавати психічну сферу через свої сни.

Так що, якщо ви хочете вивчити свою психічну сторону, сезон Риб – найкращий час для цього. Ведення щоденника снів, інтуїтивне читання Таро та спостереження знаків та синхронностей – це лише деякі методи. Ви можете досліджувати та знаходити інших людей залежно від вашої області інтересів. Зрештою, діапазон екстрасенсорних здібностей досить широкий: від ясновидіння до спогадів про минулі життя та багато іншого.

Просто пам’ятайте: як і будь-який інший талант чи навик, практика допоможе вам розпізнати ваші екстрасенсорні здібності та працювати з ними. Так що вам потрібно присвятити цьому дослідженню хоча б кілька днів поспіль, якщо ви серйозно ставитеся до цього.

7. Творіть добро

І останнє, але не менш важливе: відмінний спосіб перейнятися духом сезону Риб – відкрити своє серце і робити добрі справи, тому що енергія Риб завжди єдина з усім світом.

Звичайно, це не означає, що ви наражаєте себе на небезпеку, ігноруючи тривожні сигнали або намагаючись грати роль терапевта для того, хто потребує допомоги. Але це означає, що ви повинні бути більш відкритими, ніж зазвичай, коли ви взаємодієте з навколишнім світом.

І обов’язково включіть себе у свої добрі справи! Ми часто робимо багато для інших, нічого не роблячи собі. Зараз ідеальний час, щоб піклуватися про себе звичкою, а не разовим заняттям. Крім того, вам буде легше відчути силу сезону Овна, щойно розпочнеться новий зодіакальний цикл.

You cannot copy content of this page