fbpx

7 знаків Зодіаку чекає грошовий прибуток та успіх в роботі вже у липні 2021 року! Відпочивати буде ніколи

11 липня Меркурій залишає знак раціональних і товариських Близнюків і входить в знак емоційного Рака. 

Цей перехід вплине на здатності до комунікацій і стиль спілкування. Емоції будуть брати верх над раціональним мисленням, що в цілому не дуже сприятливо позначиться на контактах. Але з’являться нові творчі ідеї, а спілкування по листуванню активізується.

Переходи Меркурія з одного знака в інший часто впливають на поворотні віхи в кар’єрі, говорять про зміну роботи. Також вони можуть вказувати на кризи в професійній самореалізації, на успіх або неуспіх.

Отже, кого чекає успіх в роботі в липні?

ТЕЛЕЦЬ

У цей проміжок часу зірки обіцяють приємні й несподівані зміни на роботі. Ви можете очікувати приємних новин, укладення вдалих угод, отримання вигідних пропозицій. Не виключені щасливі осяяння, які підуть тільки на користь справі.

12 липня сприятливий аспект Меркурія до Юпітера принесе вам підтримку колективу. Під час проходження Меркурія через ваш символічний третій будинок ви зможете прийняти правильне рішення, яке сприятливо позначиться на вашій подальшій діяльності.

БЛИЗНЮКИ

Хоча Меркурій залишає ваш знак, цей період відмінно підходить для фінансового планування та розробки методів оптимізації бізнесу. Ви будете підписувати вдалі комерційні контракти, укладати вигідні угоди. Щоб збільшити доходи, зірки радять вам записатися на курси з фінансової грамотності.

РАК

11-12 липня у вас почнеться дуже активний і вдалий період на роботі. Колеги й начальство до вас будуть прислухатися, тому що ваша мова буде чинити сильний вплив на навколишніх. Ви будете проявляти багату фантазію і легко встановлювати потрібні зв’язки.

Якщо вам потрібно буде пройти співбесіду, ви легко справите позитивне враження. Будь-яку ситуацію на роботі ви зможете обернути на свою користь.

ДІВА

Успіх на роботі принесе вам оригінальний спосіб мислення, який з’явиться у вас завдяки тому, що управитель Діви пройде за одинадцятим будинком вашого символічного гороскопа. Колеги оцінять ваші унікальні блискучі ідеї. Особливо вдало все складеться у тих Дів, чия професія пов’язана з технологіями.

Але не влаштовуйте до себе на роботу близьких родичів, особливо, якщо сфера вашої діяльності пов’язана з дітьми або творчістю. Така протекція в кінці місяця може стати для вас джерелом серйозних неприємностей, через несприятливий зв’язок Меркурія з Плутоном.

ТЕРЕЗИ

На роботі цей час стане для вас дуже насиченим. Ви будете зайняті листуванням, розмовами і відрядженнями. Ви будете підписувати вдалі договори й приймати зважені рішення. Не виключено, що у вас візьмуть інтерв’ю або запросять виступити на телебачення.

СКОРПІОН

Якщо у вас немає постійного місця роботи або ви замислюєтеся про те, щоб змінити сферу професійної діяльності, зараз оптимальний час, щоб зробити це. Особливо це стосується викладання у вищих навчальних закладах. Не виключено, що вас чекає ділова поїздка за кордон або ділові контакти з іноземними фахівцями.

Якщо ви давно хотіли опублікувати книгу, сприятливий момент настав. Але 25 липня можуть з’явитися проблеми, пов’язані з тим, що Меркурій утворює негативний планетарний зв’язок з Плутоном, який керує вашим Знаком.

ВОДОЛІЙ

Ви будете приділяти більше уваги справам, які стосуються вашої роботи. Зірки пророкують вам взаєморозуміння з керівництвом і колективом. До кінця місяця на вашому робочому місці вам абсолютно нема про що турбуватися. В цей час ви зможете особливо зблизитися з колегами.

You cannot copy content of this page