fbpx

7 знаків Зодіаку у липні будуть мати багато енергії для здійснення всіх цілей

У липні 2021 року Марс зміцнює силу волі й дарує енергію для того, щоб реалізувати ідеї та плани. Марс штовхає на рішучі дії й посилає імпульс. Він дає високу потребу діяти й працювати.

У людей виникає відчуття, що все можливо і безпечно. Больовий поріг підвищується, тому в такий час ми менш чутливі до болю. Люди впадають в ейфорію від ризикованих дій, передчуття пригод і авантюр. З’являється сміливість братися за нові проєкти, ми віримо в перемогу.

У липні багато людей відчують приплив сил, з азартом візьмуться за справи й втілення нових ідей. Люди будуть схильні чути тільки себе і намагатися доводити свої починання до переможного кінця. Особливо це стосується тих знаків, які в липні будуть на піку енергії. Багато сил піде на змагання, любовні пригоди.

Втома відчується пізніше, коли 29 липня марс вийде зі знака Лева. Намагайтеся не допускати необережності й недбалості, щоб уникнути неприємних наслідків для здоров’я.

Марс у Леві дає особливо підвищену активність. Всі ми станемо більш ініціативними, і нам захочеться показати себе в дії. Багато проявлять наполегливість у досягненні мети. Людину не можна буде відвернути від її ідеї, все одно буде гнути свою лінію.

У всьому буде відчуватися значущість і важливість того, що відбувається.

ЯКІ ЗНАКИ БУДУТЬ НА ПІКУ АКТИВНОСТІ В ЦЕЙ ПЕРІОД?

Леви

Ви будете особливо активні та енергійні. Вам важко буде навіть просто сидіти на місці, ви весь час будете щось робити. Ви весь час будете в авангарді, вам доведеться все робити самому і розв’язувати проблеми самостійно.

Але ви будете все встигати, тримати важливі справи під контролем і отримувати задоволення від процесу. Ні до чиїх порад ви точно не станете прислухатися. Фізична і психічна сила сильно зросте.

Також ви будете отримувати задоволення від суперництва і фізичної роботи.

Діви

Вам в цьому місяці енергії теж буде не позичати. Але докладати ви її більшою мірою будете у сфері фінансів. Ваш фізичний і психічний потенціал сильно зросте. Ви будете шукати можливість додаткового заробітку, братися за будь-яку роботу, яка зможе принести прибуток.

У вас з’явиться бажання розібратися з рахунками й виплатити борги. Остерігайтеся імпульсивних покупок.

З 29 липня, коли Марс увійде в знак Діви, енергії ще додатися, але спрямована вона вже буде більшою мірою на себе.

Скорпіони

У вас енергії в липні теж додасться. Але спрямована вона буде на сферу сім’ї та будинку. Ви будете намагатися примножити особисте майно або відкрити сімейний бізнес. Не виключено, що ви будете проводити операції з нерухомістю.

Це час для ремонту або для переїзду, якщо такий планувався. Ви можете отримати фізичну допомогу від батьків або інших родичів.

Стрільці

У вас енергія ллється через край. У липні ви з азартом будете братися за все нові справи. Багато фізичних і емоційних сил піде на спорт, творчість і любовні пригоди. Також ви багато часу будете присвячувати спілкуванню зі своїми дітьми.

Козороги

Якщо ви хворіли, то вас чекає швидке і повне одужання. Життєвий тонус стрімко підніметься. Ви багато енергії будете витрачати на роботу, але її запаси будуть невичерпні. Ви будете успішно справлятися з усіма своїми завданнями й обов’язками. Легко зможете знайти нову роботу, якщо перед собою ставите таку мету.

Овни

Починаючи з 2 липня, вас чекає приплив сил і енергії. Трин Хирона і Марса буде сприяти вашій підвищеній активності. Вам буде багато вдаватися, ви проявите креативність і підприємливість.

Тельці

Ваша посилена енергетика в липні допоможе вам успішно рухатися по кар’єрних сходах. Ви будете проявляти ініціативу і сміливо братися за нові проєкти.

You cannot copy content of this page