fbpx

8 грудня 2022 Повний місяць у Близнюках: доленосні підсумки для знаків зодіаку

8 грудня 2022 року відбудеться Повний місяць у знаку Близнюків. Роблячи опозицію до Сонця, Місяць опиниться у точному поєднанні з Марсом. Це призведе до того, що атмосфера в цей час буде досить напружена.

Оскільки Місяць і Сонце сформують з Нептуном тау-квадрат, ситуація як у світі, так і в особистому житті багатьох людей буде не лише неприємною, а й незрозумілою. Особливо це стосуватиметься інформації, переїздів, засобів зв’язку та транспорту.

Зараз варто побоюватися дезінформації, пліток та обману. Події, що відбуваються в цей час, багатьма можуть бути зрозумілі неправильно. Зірки попереджають, що ви можете стати жертвою обману чи самообману. Зараз слід побоюватися шахраїв та злодіїв. У цей час довіряти можна тільки найближчим людям, якщо ви в них повністю впевнені. Високий ризик, що ваша довіра буде підірвана.

У цей Повний місяць можливі травми, агресія, конфлікти, загострення військових дій, революційні настрої. Емоційне тло в цей час може бути дуже напруженим, тому потрібно стримувати себе по можливості, щоб не наламати дров. Зараз люди можуть боляче поранити одне одного словами.

Можуть пригадати старі образи, спливуть невирішені раніше проблеми. Через квадрат Юпітера з Меркурієм і Венерою можуть збільшитися претензії та амбіції, скандали можуть роздмухуватися на порожньому місці. Не виключено фінансових втрат як в особистих, так і в державних масштабах.

Ретроградний Марс в опозиції із Сонцем може повернути вас до вирішення старих проблем. 9 грудня, коли Венера увійде до Козерога, становище стабілізується, і багато хто почуватиметься впевненіше. Можливе встановлення нових кордонів як у прямому, так і в переносному значенні. 8 грудня – чудовий час, щоб осмислити своє минуле, підвести всього року, що минає, оскільки це останній в ньому Повний місяць. Зараз ви можете побачити результати своєї праці.

Овни

Зараз ви можете побачити, що багато чого досягли, підтримуючи спілкування з приятелями та родичами. Якщо ви багато часу витратили на навчання, в Повний місяць ви зрозумієте, що можете пишатися собою.

Тельці

Вам зараз найкраще звести дебіт із кредитом та проаналізувати свої фінансові справи. Це слушний час, щоб обдумати нові джерела доходу або підрахувати свій прибуток. Ви могли досягти серйозних фінансових результатів.

Близнюки

Якщо в минулі два тижні ви багато займалися своїм саморозвитком, зараз у вас з’явиться можливість поділитися з своїми успіхами. Можливо, ви виявляли багато активності, тому зможете обійняти керівну посаду чи розвивати свій бізнес.

Раки

У Повня ви зможете порадіти своїм творчим досягненням. Можливо, ви написали роман, поему чи симфонію. Не виключено, що ви змогли вирішити психологічні проблеми.

Леви

Ви могли досягти відмінних результатів у колективних проектах або у громадській роботі. Можливо, останнім часом вам допомагали друзі або ви самі надавали дружню підтримку. Ви зможете добитися ще більшого, якщо помиритеся з тими, з ким у сварці.

Діви

У цей час ви могли досягти якоїсь своєї дуже важливої мети. Можливо, вона була пов’язана із вашою роботою. Не виключено, що вам вдалося зайняти керівне становище. Також ви могли одружитися.

Терези

Цей момент підходить, щоб вирішити якісь світоглядні проблеми. Якщо останнім часом ви багато замислювалися про сенс життя, зараз ви можете знайти відповіді на ці запитання.

Скорпіони

Ви могли досягти серйозних результатів у бізнесі, особливо, якщо він був спільним. Це слушний час, щоб інвестувати кошти або отримувати дивіденди.

Стрільці

Ви могли багато досягти на особистому фронті. Зараз є сенс обдумати свої стосунки чи укласти шлюб.

Козероги

Зараз ви будете багато розмірковувати про роботу. Ваші колеги та підлеглі підтримають ваші починання.

Водолії

Ви могли виграти гроші або зробити вигідну покупку. Спілкування з дітьми може бути дуже плідним.

Риби

Якщо ви намагалися налагодити стосунки у сім’ї, ваші зусилля можуть увінчатися успіхом.

You cannot copy content of this page