fbpx

9 ознак дару екстрасенсу: що говорить про наявність у вас надздібності

9 ознак дару екстрасенсу: що говорить про наявність у вас надздібності

У багатьох людей є певні надздібності. Досить часто вони, на жаль, залишаються «сплячими», але часом незвичайна сила дається взнаки. В основному це пов’язано з телепатією та ясновидінням. Експерти розповіли, як зрозуміти, що ви можете бачити те, що не можуть бачити інші.

Кожен із нас унікальний. Так, не всі мають дар, але він є у багатьох, хоч і не завжди це очевидно. Щоб він проявився, намагайтеся тримати свої чакри відкритими, а також слухайте внутрішні відчуття. Можливо, ваш дар вже дається взнаки. Ось як це відбувається.

Ви часто пророкуєте майбутнє

Багато хто списує це на багатий життєвий досвід і на логіку, але чомусь далеко не всі можуть бачити майбутнє. Якщо у вас часто буває так, що ви знаєте заздалегідь, як вчинить та чи інша людина, або заздалегідь розумієте, чим обернеться для вас той чи інший вчинок, це може говорити про те, що у вас є дар передбачення. Один раз це випадковість, але якщо це відбувається з певною періодичністю, значить ви можете вважати себе обдарованою людиною.

У вас дуже розвинена інтуїція

Якщо ви на якомусь надтонкому рівні відчуваєте небезпеку, що походить від людей чи подій, або легко діагностуєте брехню, то у вас сильно розвинене шосте почуття. Інтуїція — це коли ви не аналізуєте ситуацію взагалі, але при цьому можете передбачати якісь важливі наслідки, які зазвичай збуваються. Інтуїція поводиться навіть у банальних ситуаціях, коли ви відчуваєте, що зараз ось-ось має приїхати ваш автобус, або скоро з’явиться знижка на ваш улюблений товар у магазині і так далі.

Ви бачите яскраві та сбутні сни

Про наявність дару може говорити той факт, що ваші сновидіння дуже добре запам’ятовуються і ви бачите те, що відбувається в реальному житті. Ідентичність подій потрібна у цьому плані необов’язково. Наприклад, якщо уві сні ви посварилися з другою половинкою, а того ж дня у вас з’явилися якісь розбіжності, це теж віщий сон. Він не обов’язково повинен бути точнісінько таким же, як події в житті.

Ви часто знаходите вірних людей

Ви вмієте робити правильний вибір під час спілкування. Наприклад, з одними людьми вам спілкуватися зовсім не хочеться, а потім виявляється, що вони вкрай негативні або є вашими прихованими недоброзичливцями. Ви спілкуєтеся з тими, хто робить для вас тільки добре, тому що на якомусь невидимому вищому рівні свідомості ви читаєте чужі вібрації.

Ви часто спостерігаєте збіги

Наприклад, ви подумали про якусь людину, а вона вже вам написала повідомлення в соціальній мережі або дзвонить, щоб сказати щось дуже важливе. Ви починаєте займатися якоюсь новою справою, і відразу після цього відбуваються якісь сприятливі події, які допомагають досягти найкращих результатів. Раптові події та збіги говорять про те, що ви обрали правильний шлях, або, навпаки, таким чином Всесвіт намагається вас про щось попередити. Обходити стороною такі знаки не можна.

Ваші кривдники отримують по заслугах

Якщо так відбувається практично завжди, то це означає, що у вас дуже потужна енергетика. Ваші образи безпосередньо впливають на долю того, хто зрадив вас чи обдурив, зробив вам щось погане. Це може вказувати на дуже сильний зв’язок з енергетикою Всесвіту.

Вам дуже часто щастить

Ви часто виходите без втрат з будь-якої складної ситуації, постійно опинятися у потрібному місці у потрібний час. Це одна з прихованих ознак того, що ви маєте дар передбачення і найпотужнішу інтуїцію. Особливо важливо відзначати дуже непрості ситуації, коли удача вас не залишає у важкі моменти. Ви думаєте: «Все, це кінець», але потім ситуація вирішується дивним чином.

Люди кажуть вам, що у вас цілющі руки

Екстрасенсорні здібності стосуються також тактильних відчуттів. Якщо ви чіпаєте людей, а вони кажуть, що через ваші дотики йде біль, це говорить багато про що. Також варто відзначати слова про те, що ваші дотики дуже приємні та здатні заспокоїти душу. Швидше за все, ви через дотик можете передавати частину своєї енергії іншим людям, а це досить важливий дар, який має невелику кількість людей.

Тварини поводяться дивно поруч із вами

Собаки можуть виявляти невмотивовану агресію, або, навпаки, різко заспокоюються, а кішки (особливо чорні) тягнуться до вас і не бачать у вас погрози. Якщо господарі тварин кажуть, що вони ні з ким більше так не поводяться, значить вони відчувають вашу потужну енергетику. Швидше за все, у вас є екстрасенсорний дар, який дуже добре бачив нашим чотирилапим друзям.

You cannot copy content of this page