fbpx
Перейти до вмісту

Активність Левів, задоволення Дів та бажання Козорогів: докладний гороскоп на 9 січня

Астрологи розповіли, що чекає на представників сузір’їв у цей день

ОВНИ

ОВНИ можуть заплутатися у нюансах власних душевних переживань. Але сильне бажання змінити життя на краще допоможе подолати всі труднощі.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ захочуть провести цей день по-особливому, і це цілком вдасться. Деякі готові підкоритись волі оточуючих, довірити їм вирішення всіх важливих питань.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКАМ особисті плани краще тримати при собі: ні до чого заповнювати простір суперечливими енергіями. Очікується допомога від родичів в облаштуванні будинку.

РАКИ

Рішення РАКІВ відрізнятимуться більше оригінальністю, ніж практичністю. Знайдіть справу, яка могла б поєднати вас з вашим партнером.

ЛЕВИ

У ЛЕВІВ — перша половина дня має на увазі активність, переміщення у просторі. Ближче до вечора добре, навпаки, розслабитись, зайнятися рукоділлям або іншою спокійною справою.

ДІВИ

ДІВАМ участь у колективних заходах принесе масу задоволення. Спілкування з близькими за духом людьми наповнить день енергією та свіжими ідеями.

ТЕРЕЗИ

ТЕРЕЗАМ, варто скликати в гості найближчих друзів. Уникайте людей, які вносять в компанію розбрат і плутанину. Добре займатися практиками, які благотворно діють на тіло і свідомість.

СКОРПІОНИ

У СКОРПІОНІВ розширюються можливості вибору. Мета цього періоду – подивитися без забобонів на те, що у вас є і на те, що потрібно зробити.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ рекомендується змінити обстановку та розвіятися. Добре здійснити прогулянку з друзями, вибратися кудись із дітьми. До того ж сьогодні можна отримати знання якимось незвичайним шляхом.

КОЗОРОГИ

У КОЗОРОГІВ може прокинутися сильне бажання зробити навколишнє життя світлішим і радіснішим. Щоправда, якщо ви діятимете без плану, у ваших справах буде присутній певний хаос.

ВОДОЛІЇ

ВОДОЛІЇ сьогодні енергійні та товариські. День обіцяє нові знайомства та цікаві зустрічі, — за умови, що ви виберетеся з дому.

РИБИ

РИБАМ зірки обіцяють успіх у всьому, що пов’язане із спілкуванням, поїздками. Але ви можете бути надмірно вимогливими до тих, хто вам не байдужий.