fbpx

Ангели захистять у червні всього 5 знаків Зодіаку! Що чекає інших представників

У червні вищі сили чотири рази прийдуть нам на допомогу. 

У ці дні ви ні в чому не зустрінете перешкод, щасливо уникнете небезпек, поліпшите справи й отримаєте шанс, якого раніше не було.

3-4, 13 І 21 ЧЕРВНЯ – ДОПОМОГА ВИЩИХ СИЛ ТЕЛЬЦЯМ, ТЕРЕЗАМ І РАКАМ

3 і 4 червня Тельці, Терези й Раки будуть перебувати під особливим наглядом ангела-хранителя. Він витягне їх неушкодженими з будь-якої небезпечної ситуації. Натхнення буде направляти їх на ті дороги, де вони гарантовано зустрінуть удачу. Все, чого вони чекають, прийде.

Тельцям пощастить поза домом, в короткій поїздці, завдяки людині з близького оточення. Може бути приємна і корисна зустріч, знайомство.

Терези будуть захищені від проблем і обдаровані нагородою в роботі й соціально значущих заняттях.

Ракам вищі сили додадуть харизми, яка стане в пригоді там, де потрібно викликати до себе симпатію хоч в діловій, хоч в романтичній ситуації.

13 ЧЕРВНЯ ВИЩІ СИЛИ ЗРОБЛЯТЬ НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВИМ

Вже сформовані, здавалося б, ситуації розгорнуться на 180 градусів на користь цих знаків. Несприятливі умови миттєво виправляться. З’явиться несподіваний, непередбачений шанс на удачу там, де його не було.

Тельцям пощастить на несподівану зустріч або знайомство. Раптовий вдалий поворот долі чекатиме їх поза домом.

У Терезів несподівано заведуться нові корисні ділові контакти. Удача буде супроводжувати їх на світських заходах.

Раки будуть захищені вищою силою від недоброзичливців. Вони будуть мати гарний вигляд і викликати симпатії в будь-якій ситуації.

21 ЧЕРВНЯ НАВКОЛО ТЕЛЬЦІВ, ТЕРЕЗІВ І РАКІВ буде якась містика.

Все буде йти настільки легко, ніби хтось розстеляє перед ними килимову доріжку. Загадковим чином, з абсолютно незрозумілих їм причин, на них будуть валитися удачі, а складні питання вирішаться самі собою.

Як і в попередні рази, Тельцям найбільше буде везти на події поза домом, зустрічі, знайомства, Терезам – в роботі, бізнесі і світському житті, а Ракам – там, де потрібно справити приємне враження.

23 ЧЕРВНЯ – ПІДТРИМКА ВИЩИХ СИЛ ДЛЯ РАКІВ І ЛЬВІВ

23 червня буде для Раків і Львів днем ​​успіху. Все, що вони роблять, буде давати більший результат, ніж вони розраховували.

Їх вчинки будуть супроводжувати визнання, повага і популярність. Їх популярність придбає розмах. Вони стануть шанованими й впливовими.

Раки будуть у всіх на виду. Розшириться їх зона впливу. Вони будуть викликати в оточення навіть не симпатію – люди будуть ставитися до них з пієтетом.

Левам, навпаки, не потрібно бути на видноті. Їх вплив в суспільстві буде не менш вагомим, але їм краще вдасться роль «сірого кардинала». Їм краще не демонструвати відкрито свої можливості й зв’язки.

Ангел-хранитель буде берегти в цей день і Львів, що опинилися в ізоляції не по своїй волі: в закритому закладі, лікарні.

Обидва знаки можуть виявитися «каліфами на годину», якщо не зуміють закріпити ті переваги, які сьогодні потраплять їм в руки.

А якщо розпорядяться шансом розумно, то потім довго зможуть отримувати з нього бонуси.

ВЕСЬ ЧЕРВЕНЬ – ВИЩІ СИЛИ НА СТОРОНІ РИБ

Крім чотирьох днів допомоги різним знакам Зодіаку, ангел-хранитель (який в астрології являє планета Юпітер) весь червень допомагатиме Рибам.

Він відкриє їм широкі можливості й дасть простір для розвитку, було б у них бажання. Для них будуть відкриті всі шляхи: знайти заняття, де будуть зажадані їх вміння, розвивати ще приховані таланти, знайти своє місце в соціумі.

Якщо Юпітер не зможе вберегти їх від складної ситуації, то хоча б зробить так, щоб вони вийшли з неї неушкодженими або з мінімальним збитком.

You cannot copy content of this page