fbpx

Астролог назвав 3-и знака Зодіаку, які розбагатіють в жовтні

Знаменитий астролог розповів, кому з представників астрологічного кола пощастить у фінансовій сфері в жовтні. Експерт дав кілька порад про те, як витратити несподівані багатства, щоб в результаті примножити їх.

У список щасливчиків потрапили всього три знака зодіаку. Їм пощастить не тільки з грошима, фортуна буде на їхньому боці в усіх матеріальних питаннях – можна здійснювати великі покупки, переходити на нові посади на роботі.

Овен

Овни стануть головними щасливчиками жовтня, упевнений астролог. Вони не будуть зазнавати труднощів з грошима, так що можуть присвятити більше часу навчанню, самоосвіті, що в майбутньому принесе їм фінансовий успіх.

В особистих відносинах можливий розлад, конфлікти і суперечки. Постарайтеся зберегти самовладання і не ображати свою другу половинку.

Тельці

Тельцям теж посміхнеться удача, причому у всіх починаннях. Беріться за будь-які справи без побоювання, вам обов’язково пощастить, все складеться благополучно.

Але йти на необдуманий ризик не варто, це може привести до сумних наслідків у вигляді збитків.

Терези

Народженим під знаком Терезів в жовтні вдасться поправити своє матеріальне становище завдяки підробці і виконання додаткових завдань.

Не пропустіть вигідні пропозиції, можна вийти на другу роботу. В особистому житті удачі чекати не варто, вас чекають конфлікти і навіть розставання.

4, 8, 11, 12, 17, 21 і 29 жовтня – вдалі дні для вирішення складних питань.

2, 5, 6, 9, 14, 20, 23 і 28 жовтня – не приймати важливих рішень, особливо це стосується питань здоров’я і великих фінансових операцій.

Related Post

24 листопада 2021 за місячним календарем:24 листопада 2021 за місячним календарем:

Місячний календар на 24.11.2021 Сонце у Стрільці Схід Сонця: 07:25 Захід сонця: 16:04 Старий місяць 20-й місячний день Символ дня: Орел Важливо сьогодні: День одкровень, відкриттів, духовного перетворення, подолання сумнівів.

Гороскоп на 2022 рік за Знакам ЗодіакуГороскоп на 2022 рік за Знакам Зодіаку

Гороскоп на 2022 рік за Знакам Зодіаку Астрологи розповіли, яким буде 2022 рік для кожного з Знаків Зодіаку. Постарайтеся взяти на озброєння поради експертів, щоб знати, що вас може очікувати

Меркурій перейшов в знак Стрільця: початок сприятливого фінансового періодуМеркурій перейшов в знак Стрільця: початок сприятливого фінансового періоду

Меркурій переходить в Знак Стрільця 24 листопада 2021 року: початок сприятливого фінансового періоду 24 листопада Меркурій зробив дуже важливий перехід в Знак Стрільця. У цьому Знаку дана планета повністю розкриє