fbpx

Астрологічний гороскоп на тиждень з 22 по 28 січня 2024 року для кожного знака

Овен

Не варто заздалегідь переживати з приводу подій, що насуваються. Все саме вляжеться і вирішиться. Розвиток ситуації багато в чому залежатиме від вашого погляду на проблему, не дозволяйте собі песимізм. Будьте уважні та дбайливі до близьких людей, не йдіть у себе і не усувайтеся від вирішення сімейних проблем.

Телець

Настав час для реалізації сміливих планів, хоча життя і внесе до них свої виправлення. Поїздки та відрядження поки що краще відкласти.

Незважаючи на зайнятість у професійній сфері, не варто залишати поза увагою свій будинок. Втім енергії вам вистачить, а ось згодом буде туго. Намагайтеся не випускати з поля зору конкурентів як у бізнесі, так і в особистому житті.

Близнюки

На цьому тижні ви нарешті зможете досягти відчутного результату в тому, у що вкладалося так багато сил, і у що ви так вірили. Ви відчуєте, що мрії здійснюються.

Настає час для найрішучіших дій. П’ятниця один із найвдаліших днів тижня. Ви зрозумієте, що у вас все виходить.

Рак

Тиждень може виявитися неоднозначним, але в цілому на вас чекає успіх і похвала від начальства. У понеділок дещо може застати зненацька, зате вівторок і середа принесуть вам прибуток і моральне задоволення. До вихідних у сім’ї відновиться атмосфера довіри та взаєморозуміння.

Лев

Необдумані дії цього тижня є неприпустимими. Чи не піддавайтеся емоціям, не захоплюйтеся. Нині потрібен тверезий та точний розрахунок. Навіть у дрібницях і в тих випадках, коли ви дієте за звичкою.

Можливі труднощі на роботі не повинні бути приводом для початку пошуку нового місця, оскільки це виявиться марнуванням часу. Друзі допоможуть здійснити ваші задуми.

Діва

Цього тижня не варто відверто висловлювати свої претензії оточуючим. Менше критики та негативу. Ваш успіх залежить насамперед від вашої дипломатичності.

Грандіозні плани на цей тиждень краще не будувати, вони можуть не здійснитись, але проявляти активність не тільки не шкідливо, а й дуже бажано. В особистому житті змін чекати поки що не доводиться.

Терези

Цього тижня ви можете отримати бажане, якщо дипломатично відійдете в тінь, і саме звідти станете керувати подіями, що вас цікавлять. Настає час сірих кардиналів.

Хоча на це може бути витрачено багато енергії, у вас з’явиться можливість перевірити партнера на надійність. До кінця тижня на вас чекає активне особисте життя.

Скорпіон

Цього тижня вам буде легко та приємно працювати, любити та будувати плани. Все у вас виходить. Багато хто зрозуміє, що ви неординарна особистість.

Накопичені знання та досвід сприятимуть зміцненню авторитету. У вас буде шанс розбагатіти. Ваша проста проникливість вас не підведе.

Стрілець

Цього тижня ви методично і впевнено рухатиметеся вперед, якраз виникнуть перспективи для здійснення давно задуманого. У вирішенні важливих питань намагайтеся йти не безперервно, а в обхід.

Тільки не кидайтеся в крайнощі, виявіть витримку та терпіння. Забудьте про паніку та хаос. І все вирішиться якнайкраще.

Козеріг

Цей тиждень протікатиме без особливих потрясінь. Сприятливий час для продуктивної роботи та ділових зустрічей. Ідеї, що прийшли вам в голову, можуть стати початком воістину важливих подій.

Але в четвер не варто ставити на карту все, що у вас є, навіть якщо вам здасться, що настав час змін. Зверніть увагу на нових знайомих. Зустрічі у суботу будуть не випадкові.

Водолій

Рішення тривіальних щоденних завдань вимагатиме від вас цього тижня великої кількості сил та часу. Особливо якщо діяти доведеться поодинці. У компанії ж колег та друзів все пройде набагато легше.

Тож не бійтеся просити про допомогу та делегувати повноваження. У п’ятницю постарайтеся бути реалістом і якнайшвидше виплутатися з небезпечного світу ілюзій.

Риби

Вівторок дуже вдалий день для укладання угод та важливих переговорів. У середу ретельно перевіряйте інформацію, не робіть поспішних висновків.

У середині тижня постарайтеся реально оцінити свої сили і не звалювати на себе непосильний обсяг роботи. У неділю присвятіть собі достатньо часу, щоб відчути умиротворення.

You cannot copy content of this page