fbpx
Цей день Гороскоп Астрологічний прогноз на грудень для кожного знаку зодіака

Астрологічний прогноз на грудень для кожного знаку зодіака

Астропрогноз на грудень 2021 року

Розпочинається перший місяць зими. Настають холоди, але зірки намагатимуться розтопити внутрішній лід, зробивши місяць більш сприятливим і яскравим в емоційному плані. Астрологи розповіли, яким саме буде грудень для кожного із Знаків Зодіаку.

У грудні нам усім варто залишатись у тонусі. Поповнюйте свою енергію відпочинком, зміною атмосфери. Також астрологи рекомендують усім нам уникати контактів із головними злодіями життєвої енергії, які крадуть наші сили щодня. Грудень — найважливіша пора року, коли багато хто починає займатися справами, які відкладали на потім попередні одинадцять місяців.

Овен

Овнам варто сфокусуватися на фінансовій та робочій сферах життя. У цьому напрямку може виявитися багато підводних каменів, які спливуть на поверхню лише у грудні.

Овнам вистачить енергії та сил на те, щоб подолати всі перепони на щастя. Це їхній час, хоч і непростий і до певної міри непередбачуваний. Можливо, цим людям доведеться зробити важливий вибір у середині місяця.

Телець

Тельцям варто побоюватися надлишку негативної енергії. Експерти нагадують про те, що серйозність — найважливіше.

У грудні потрібно вміти розслаблятися, сміятися, посміхатися. Тельцям-трудоголікам знадобиться новий погляд на життя, який допоможе набратися сил і впевненості. Люди цього Знаку будуть на коні, хоч і не одразу це усвідомлюють.

Близнюки

Життя Близнюків може дуже швидко змінитись. У грудні ці люди матимуть змогу побачити ці зміни. У роботі та бізнесі шанси на успіх приблизно 50 на 50, зате в коханні Близнюкам посміхатиметься велика удача.

Перед Новим роком цим людям вдасться налагодити стосунки із родичами, другою половинкою. Самотнім представникам Знаку вдасться знайти кохання. Головне зараз — не дуже захоплюватися. У пориві пристрасті можна забути про важливі справи по роботі та побуті.

Рак

Раки в грудні неодноразово зіткнуться з потужною опозицією, а також з дилемами. Якщо над Раками нависне якась проблема, оточуючі люди своєчасно попередять їх про це.

Астрологи радять довіряти людям, які знаходяться поряд. Енергетика небесних покровителів стане менш сприятливою у третій декаді місяця. Йдеться переважно про Венеру, яка почне рухатися ретроградно. Ракам треба буде берегти свої сили.

Лев

Левам у грудні варто більше уваги звертати на цифри. Згідно з прогнозами, саме вони матимуть важливий сенс для людей цього Знаку. Їм необхідно розрахувати своє щасливе число, щоб почати стежити за його появою навколо, адже воно буде приносити безліч удачі.

Астрологи зазначають, що у грудні актуальною буде приказка «від кохання до ненависті один крок». Це стосується не лише амурної сфери. Леви можуть припинити любити те, чим займаються зараз. Головне — не ухвалювати поспішних рішень у роботі та бізнесі. Можливо, це лише тимчасові перепади настрою.

Діва

Перше, що Дівам потрібно зробити цієї зими, — налаштувати свою енергетику на позитив. Люди даного Знака здебільшого є противниками традиціоналізму, але у грудні краще не експериментувати з робочим процесом, зі спілкуванням.

Потрібно дотримуватись загальноприйнятих правил, щоб не привертати до себе зайвої негативної уваги. Дівам варто стати менш недовірливими і більш розкутими. Грудень — час, коли найуспішнішою стане позиція спостерігача.

Терези

У Терезів на початку грудня можуть з’явитися раптові нав’язливі думки. Причиною буде небезпечне затемнення 4 грудня, наслідки якого можуть тривати аж до середини місяця.

Люди, яких Терези вважають за друзів, можуть показати себе з негативного боку, але це не означає, що потрібно припиняти дружбу. Вміння прощати допоможе представникам цього Знаку залишитися на коні. Друга половина місяця підходить для покупок, а також для нетривалих поїздок до інших міст чи країн.

Скорпіон

Скорпіонам у грудні потрібно терміново позбавитися почуття провини, адже воно вкрай негативно впливає на нашу енергетику. Також почуття провини блокуватиме позитивну енергію Нептуна, який у перший день зими позбавиться ретроградного руху. Астрологи радять Скорпіонам перестати тягти негатив до своєї душі.

Мова не тільки про вино, а й про образи, зневіру, агресію. Оптимізм стане найкращим другом цих людей у ​​грудні. У стосунках також варто змінити гнів на милість. Важливо йти назустріч другій половинці і якнайрідше сипати докорами.

Стрілець

Стрільці – майстри використання закону тяжіння, оскільки вони знають ціну слів. У грудні нічні світила будуть на боці цих людей, тому їм варто якнайбільше часу присвячувати роботі та бізнесу, захопленням та справам по дому.

Стрільці обов’язково зможуть знайти застосування своїх здібностей. Потрібно не боятися пробувати. Усім, хто перебуває у пошуках нової роботи, у грудні вдасться знайти ту вакансію, яка їх у всьому влаштує. Великий акцент варто зробити на саморекламі. Не треба боятися розповідати про свої позитивні сторони та таланти.

Козоріг

Початок місяця для Козорогів буде дуже непростим. Те саме стосується і останніх його трьох днів, які стануть складними через переход Юпітера в Знак Риб. У ці періоди Козорогам варто частіше скористатися сильними змовами на успіх.

Головним лейтмотивом грудня стане не робота, а домашні турботи та сім’я. Самотнім Козорогам можна сфокусувати увагу на пошуках другої половинки або захоплення. Не варто боятися труднощів. Людям цього Знака вистачить сил і терпіння, щоб подолати будь-які перешкоди.

Водолій

Водоліям вдасться змінити долю та очистити карму. Для цього треба робити все по совісті, намагатися допомагати оточуючим та нести у світ добро. Обман, хитрість, образи та негатив не принесуть Водоліям нічого доброго. Не виключено, що впевненість у партнері похитнеться через легкі сварі та нестикування на думці.

Астрологи наполегливо рекомендують шукати компроміси та бути максимально дипломатичними. Це допоможе проводити 2021 на позитивній ноті. Ще Водолії відчують брак стимулу до самовдосконалення, але це не є небезпечним. Потрібно лише перечекати період апатії.

Риби

Представники цього Знаку зможуть досягти успіху в коханні, справах, роботі, бізнесі. Вони будуть дуже щасливими у грудні.

Бажання, пов’язані зі зміною навколишньої реальності, будуть вкрай позитивними, але лише в тому випадку, якщо не виявляться продиктованим впливом з боку. Це чудовий час для будь-яких справ. Риби на висоті, тому їм варто робити те, що вони найбільше люблять.

Related Post

Відразу 4 знаки зодіаку можуть зустріти своє кохання на цих вихіднийВідразу 4 знаки зодіаку можуть зустріти своє кохання на цих вихідний

Представники цих сузір’їв зможуть побудувати нові міцні відносини незабаром. Астрологи визначили, хто саме із знаків зодіакального кола опиниться у владі вогняного кохання вже з 16 липня. Повний заряд пристрасті накриє

Гороскоп на 19 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 19 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на 19 квітня 2021 року Овен Сьогодні ваш біологічний потенціал помітно зросте. У цей день ви зможете прийти в себе і по-новому поглянути на світ. Найдіяльніші і послідовні зможуть

Зимове сонцестояння. 4 найщасливіші знаки зодіаку цього тижняЗимове сонцестояння. 4 найщасливіші знаки зодіаку цього тижня

21 грудня дасть чималий запас удачі кільком знакам зодіаку, котрі зможуть скористатися ним до кінця тижня. Цієї середи у західних країнах офіційно починається зима (у багатьох країнах відлік починається з