fbpx

Астрологічний прогноз на квітень 2023 року для кожного знака зодіаку

Астропрогноз на квітень 2023 року. Астрологи розповіли про те, які астрологічні зміни на нас чекають у квітні, як протистояти неприємностям кожному із Знаків Зодіаку. Намагайтеся дотримуватись простих рекомендацій, щоб вийти з будь-якої ситуації переможцями.

Квітень – досить сприятливий місяць. Ретроградних планет не аж до 20 числа. 21 квітня Меркурій почне зворотний рух, що точно не піде нам з вами на користь. Червона планета буде слабка ще з березня, а також трохи погіршить своє становище і втратить частину енергії 11 числа Венера.

Овен

Людям даного Знака треба перестати думати про те, що вони завжди мають рацію. Це не найкраща звичка, яку ненавидять оточуючі. У квітні дуже важливо зберігати баланс значущості в відносинах романтичного характеру, в дружбі і в робочих відносинах. Потрібно ставити себе на перше місце, але при цьому не становитись черствими і надмінними.

Телець

Тельці починаючи з другої половини місяця можуть стати більш тривожними. Тут про себе може дати знати повне сонячне затемнення 20 березня, що наближається, або неполадки з енергетикою Венери. Також не варто робити необачних вчинків, щоб не формувати нові умови для переживань і стресу. У квітні потрібно дотримуватися правил і бути обережнішими, мудрішими. Не виключено, що хтось із близьких людей зможе дати Тельцям дуже важливу і корисну пораду в любові чи фінансовій сфері. Не потрібно ігнорувати допомогу з боку.

Близнюки

Близнюкам треба бути спокійними і очищати свідомість від поганих думок щодня. Агресивність, переживальність і недовірливість — три головні ворога щастя для цих людей. Їм потрібно почати змінюватися зсередини, роблячи себе краще. У квітні, на думку астрологів, важливо переглянути свій підхід до вирішення звичних проблем. Найцінніший ресурс – час. Саме про нього Близнюкам варто турбуватися найбільше. Експерти радять займатися приємними справами вдома, шукати нові джерела позитиву та натхнення.

Рак

Ракам у квітні, швидше за все, доведеться набагато більше працювати. Так буде не завжди, але у другій половині місяця ймовірність появи непередбачених проблеми істотно зросте. Перевтома з високою ймовірністю призведе до регресу, причому не тільки в діловій і фінансовій, але і в любовній сфері. Ракам потрібно навчитися змінювати обстановку і вчасно зміщувати фокус думок з роботи на відпочинок і зворотно.

Лев

Левів, як і Раків, можуть наздоганяти великі труднощі через перевтому. Боятися цього не варто, адже повна бездіяльність і очікування дива можуть змусити левів опинитися в програшній позиції, з якої вже ніяк не вийде.

Діва

У деяких справах можна побути тимчасовими спостерігачами. Іноді Дівам не варто лізти на рожон, а просто стежити за тим, що відбувається. Потрібно зібрати інформацію про те, як поводяться вороги та конкуренти. Квітень – час аналізу, планування, підвищення мудрості і очікування зручного моменту для нападу. Дівам потрібно стати обережними і холоднокровними хижаками.

Терези

Терезам, цілком імовірно, доведеться вирушити в вимушену поїздку в квітні. Краще не подорожувати і відхилити пропозиції про відрядження, якщо є така можливість. Астрологи вважають, що невдачі в одній сфері для Терезів стануть підмогою до успіху в інший. Всесвіт буде прагнути до рівноваги, тому не варто говорити, що доля несправедлива, адже це не так.

Скорпіон

Скорпіонам у цей непростий, але передбачуваний час, важливо стати активніше і енергійніше. Астрологи вважають, що у квітні люди зустрічатимуть частіше за одягом, а ось проводжатимуть не завжди за розумом. Це означає, що потрібно виглядати максимально презентабельно в будь-якій ситуації — хоч на побаченні, хоч на співбесіді. Навколишні люди чекатимуть від Скорпіонів ініціативи, тому потрібно їм це дати. Представникам цього Знаку, які сидітимуть і чекатимуть прояву активності від оточуючих, судилося розчаруватися.

Стрілець

Стрільцям у квітні везтиме. Головна порада на цей період не сидіти без діла. Багато хто напевно чув фразу «один день цілий рік годує». Так от, таких днів у квітні виявиться не один і не два. Їх буде дуже багато, так що потрібно шукати можливості і намагатися виносити уроки з усього, що відбувається. У стосунках з людьми найгірший сценарій стане розвиватися для Стрільців, які люблять сваритися на людях, «виносячи сміття хати».

Козоріг

Козерогам варто в першу чергу усвідомити один простий факт про квітень – помірність в цей час згубна. Успіх супроводжує лише надмірність, але тільки не в тому випадку, якщо без обмежень працювати. Втома може зіграти злий жарт з Козерогами, так що відпочинок вкрай важливий і корисний. Важливо пам’ятати про позитив та гарні справи. Квітнева доброта повернеться Козерогам сторицею.

Водолій

У квітні в Водолеєв погіршиться пам’ять, тому займатися навчанням варто в першій і другій декаді місяця, і без надмірностей. У другому місяці весни можливі проблеми, які сильно підірвуть настрій, енергетику та здоров’я Водоліїв. Творча діяльність теж буде в занепаді, але не відразу. Потрібно встигнути зробити всю подібну роботу до початку ретроградного руху Меркурій 21 квітня. Те саме стосується покупок.

Риби

Риби не зможуть досягти великих висот у справах, роботі, бізнесі та любові, але у квітні вони з високою ймовірністю зможуть закріпити вже досягнутий раніше результат. Не виключено, що в квітні Рибам доведеться частіше вирушати в далеку дорогу. Великих небезпек у шляху представників цього Знака чекати не будуть, але вони можуть потрапити в неприємну ситуацію. Буде чимало труднощів у роботі, але неробство зараз точно не панацея. Потрібно продовжувати працювати в поті обличчя.

You cannot copy content of this page