fbpx

Астрологічний прогноз на квітень 2024 року для кожного знаку зодіаку

Попереду другий місяць весни. Дуже важливо знати наперед, як він пройде. Астрологи розкажуть, чого варто побоюватися, чого чекати від людей і де шукати удачу для процвітання та успіхів у коханні.

Астропрогноз на квітень 2024 року

Згідно з прогнозами експертів, квітень буде досить неспокійним та складним місяцем. Ретроградний Меркурій може спровокувати зростання кількості зрад та проблем у фінансовій сфері, зростання егоїзму та прагнення до усамітнення. Астрологи та експерти сайту радять проводити більше часу за приємними заняттями і не сумувати. Цього місяця буде багато небезпечних днів, так що дивіться обидва.

Овен

У квітні Овнам не варто довіряти шостому почуттю. Ще експерти радять не перетягувати на себе чужі проблеми. Важливо зосередитись на своїх справах, побути трохи егоїстами. Це допоможе якнайшвидше вирішити всі проблеми, що гостро стоять. Розважливість та обережність допоможуть у досягненні цілей. Амбітність – це добре, але її надлишок може призвести до проблем.

Телець

Астрологи радять Тельцям не приймати поспішних рішень, адже вони можуть порушити плани. Ще квітень не підходить для відряджень та тривалих поїздок загалом. Чекати на спокій не варто — постійно відбуватимуться якісь дрібні негаразди у всіх сферах. Потрібно присвячувати більше часу відпочинку, спокійним справам, спілкуванню з близькими людьми. Позитивні зміни можливі наприкінці місяця.

Близнюки

У Близнюків очікується маса негараздів різного характеру, але не варто гостро реагувати на все, що відбувається навколо. Негативні емоції у квітні не принесуть нічого хорошого. Агресія може стати джерелом нових бід та проблем. Ретроградність Меркурія призведе до того, що Близнюкам стане важче приймати важливі рішення. Спокій допоможе будь-які зовнішні події зробити трішки менш негативними.

Рак

У Раків у квітні очікується період, коли змінити сьогодення майже неможливо, але можна змінити майбутнє. Енергетика цих людей не опуститься занадто низько через ретро-Меркурія на початку квітня. Корисними будуть зустрічі з близькими та приємними людьми, обмін досвідом. Нові романтичні знайомства краще відкласти до другої половини місяця. Астрологи не радять проводити багато часу серед малознайомих людей.

Лев

У перші кілька днів квітня і на його самому кінці Леви можуть зіткнутися з непорозумінням з боку близьких людей. Також у них можуть з’явитися нові вороги та недоброзичливці. Доведеться виявляти більше гнучкості, щоб не допускати проблем на роботі та вдома. Посваритися буде дуже легко, а от помиритися набагато складніше. Пильну увагу астрологи радять Левам звертати на своє здоров’я.

Діва

У квітні для Дів важким стане початок місяця через горезвісного Меркурія. Тим не менш, у перший тиждень може статися дуже багато важливих. Це не найкращий час для витрат та фінансових вливань. Наприкінці квітня Діви можуть зустріти своє кохання або перевести вже існуючі відносини на новий рівень. На роботі та у бізнесі варто побоюватися конфліктів, оскільки вони призведуть до порушення планів.

Терези

Для Терезів другий місяць весни місяць буде таємничим і непередбачуваним. Залучити успіх можна буде за допомогою людей. По-перше, не варто боятися надавати підтримку родичам та найкращим друзям. По-друге, треба вчитися на чужих помилках. Це допоможе Терезам знайти впевненість, віру в свої сили, оптимізм і навчитися чогось важливого. Важливо більше часу проводити на свіжому повітрі.

Скорпіон

Скорпіонам у квітні краще не нервувати і не відчувати стрес. Для цього краще займатися тільки тими справами, які приносять задоволення. Корисні будуть активні ігри, походи до спортзалу. Фінансові потоки будуть заблоковані, тому великого успіху в роботі та бізнесі чекати не варто. Дорогих покупок у першій половині місяця робити також не бажано.

Стрілець

Квітень Стрільцям варто присвятити будинку. Це гарний час для перестановки меблів, генерального збирання. Кінець місяця буде добрим для розширення кругозору, отримання нових знань, навчання, роботи над науковими проектами. На початку квітня не варто виявляти зайву ініціативу у справах. Потрібний симбіоз впевненості та оптимізму для того, щоб досягти поставлених завдань. Це важкий місяць, але у квітні не варто сидіти без діла.

Козеріг

Квітень — найгірший час для нових починань Козерогів. Також він не особливо підходить для отримання нових знань, вивчення іноземних мов через ретро-фазу Меркурія. Не варто також вирушати у подорожі, у відрядження. Ще небезпечно відвертатися від близьких та друзів, яким знадобиться допомога. Третя декада непогано підходитиме для творчої роботи.

Водолій

Водоліям, можливо, доведеться у квітні боротися із самими собою — зі своїми страхами, невпевненістю. Цим людям варто бути самостійними, не просити ні в кого допомоги та не валити на інших свої обов’язки. Це може призвести до конфліктів. Найбільше труднощів чекає на тих Водоліїв, чиє ремесло пов’язане з постійною необхідністю приймати важливі рішення.

Риби

У коханні астрологи радять Рибам не виявляти наполегливість. Це стосується і тих, хто шукає, і тих, хто вже знайшов любов. Краще давати людям свободу і не займати собою весь їхній час і увагу. У цей час потрібно частіше думати про щось приємне. Початок місяця може бути сповнений неприємними розбіжностями та конфліктами з коханими. Наприкінці місяця можна розпочати планувати спільні справи, відпочинок.

You cannot copy content of this page