Астрологічний прогноз на лютий 2022 року для кожного знаку зодіаку

Астропрогноз на лютий 2022 року

Починається останній місяць зими 2022 року. Лютий — це час надій та щастя, воскресіння цілей та їхнього якнайшвидшого досягнення. Астрологи розповіли, чого можна чекати від планет та зірок у цей час.

Не виключено, що у життя більшості з нас у лютому прийдуть позитивні зміни. Це означає, що треба стежити за сімома ознаками, які явно будуть вказувати на наближення чогось нового. 4 числа позбавиться ретроградності Меркурій, а це означає, що попереду період без ретро-планет. Настав час діяти — без страху та сумнівів.

Овен

Для Овнів найважливішою сферою життя у лютому може стати робота та фінанси. Не можна сумувати та переставати йти вперед. Цим людям вдасться вийти за рамки можливого, зміцнити становище у бізнесі, отримати підвищення, заробити більше грошей. Астрологи наполегливо рекомендують Овнам навчитися говорити «ні» оточуючим людям, оскільки багато хто захоче попросити допомоги, хоча точно міг би й самостійно впоратися з перешкодами на шляху.

Телець

Це чудовий час для самостійної праці. Поодинці буде набагато простіше справлятися з труднощами, бо обов’язково знайдуться ті, хто захоче нічого не робити, але отримувати вигоду. Тільці не повинні дозволяти оточуючим людям маніпулювати собою. Це час, коли потрібно бути трохи жорсткішим, не дозволяючи оточуючим грати на почутті провини.

Близнюки

У лютому нічні покровителі допоможуть Близнюкам подолати негативні якості. Це буде час перетворення, причому на краще. Підуть страхи, бажання вступати в конфлікти. З’явиться творчий запал, мотивація. Оборонну позицію можна буде змінити на спокійний рух уперед — із задоволенням та умиротворенням. Близнюки розквітнуть, особливо з 4 лютого, коли їхній покровитель Меркурій останнім позбудеться ретроградного руху.

Рак

Можливо, доведеться на початку місяця уважно стежити за ситуацією. Ракам важливо правильно підбирати моменти активності, відпочинку та вичікування. Якщо все робити правильно, їм вдасться змінити життя на краще. Головне зараз — не забувати про свої обов’язки та не квапити події.

Лев

Цей місяць буде дуже сприятливим, але насиченим, а часом навіть тривожним. Левам доведеться обробляти багато вхідної інформації. Будуть як позитивні, і негативні факти. Збереження спокою — головна умова успіху, причому не лише зараз, а й взагалі загалом, а Львів із цим часом буває проблемою. У лютому можна буде реалізувати давні плани, які постійно з якихось причин відкладалися в дальню скриньку.

Діва

Дівам зараз треба бути обережними. У лютому нічні покровителі будуть за цих людей, але їм важливо не зіпсувати обстановку. Також дуже важливо не бігти попереду паровоза. Поспіх у лютому здасться Дівам нормою, тому що час летітиме з величезною швидкістю, але для цих людей буде краще, якщо вони почнуть смакувати кожну мить.

Терези

Вдома сприятливо займатись справами, роботою, проводити побачення, відпочивати. Зміна обстановки може бути корисною, але краще не їхати надто далеко від будинку, щоб у разі втрати настрою можна було легко повернутися назад. Щодо проблем, то стосовно них не можна демонструвати байдужості.

Скорпіон

Астрологи відзначають, що Скорпіонам варто побоюватися поширення чуток. Не потрібно спілкуватися з людьми, які люблять посудачити за спиною. Дуже небезпечно брати участь у поширенні брехливої ​​та неперевіреної інформації. Для людей цього Знака діятиме простий закон: «Хочеш зробити щось добре – зроби це сам».

Стрілець

У лютому завдання спроститься, тому потрібно скористатися зручним моментом. Що стосується сфери любові, то в ній багато проблем вирішаться самі собою, як і у сфері роботи та фінансів. Місяць чудово підходить для покупок, пошуків нової роботи. Шопінг підніме Стрільцям настрій та підвищить самооцінку, особливо якщо купувати новий одяг та аксесуари.

Козоріг

Корисно вміти вчасно відпочити і змінити обстановку. Перевтома не доведе до добра. Замість роботи можна зайнятися домашніми клопотами або шопінгом. У другій половині місяця корисно відвідувати рідних. Не зайвим також буде наявність запасного плану у бізнесі та роботі. Не виключено, що щось піде не так у найвідповідальніший момент.

Водолій

Водоліїв може відвідати почуття обов’язку. Їм захочеться подбати про дітей, про батьків, кохану людину. Бездіяльність у роботі та бізнесі завдасть шкоди репутації. Якщо є якісь важливі невідкладні справи, то ними краще займатися в першу чергу.

Риби

Рибам у лютому треба діяти. Важливо більше працювати, але водночас і відпочивати. У відносинах любовного та ділового характеру важливо вести конструктивний діалог, особливо у періоди труднощів та нестиковок. Для представників цього Водного Знаку у лютому діє «правило трьох С» — Рибам потрібно стати самими собою. Вдавання і спроби змінити своїм принципам не приведуть ні до чого доброго.