fbpx

Астрологічний прогноз на лютий 2024 року для кожного знака зодіака

Починається останній місяць зими 2024 року. Цей час буде неоднозначним і для когось може бути дуже складним. Астрологи дали свої поради про те, як правильно потрібно прожити цей час, щоб не зазнати фіаско.

Астропрогноз на лютий 2024 року

Перше, що потрібно зробити всім нам без винятку, — очистити голову від ментального бруду, причому одразу з двох причин. По-перше, тому що необхідно збільшити свою продуктивність у справах та роботі через поступове погіршення стану планет. Важливо встигнути доробити всі найважливіші справи до 13 лютого – коли Марс ослабне. По-друге, важливо стати стійкішими ментально через те, що друга половина лютого може піднести купу несподіванок, причому не найприємніших.

Овен

Овни поступово ставатимуть дедалі більш сприйнятливими до проблем та негараздів, тому важливо не відкладати серйозні проекти та справи у далеку скриньку. Астрологи рекомендують людям цього Знаку підвищити свою відповідальність і в жодному разі не шукати виправдань своєї лінощів. Перша половина лютого стане визначальною для місяця.

Телець

Тільцям потрібно більше уваги приділяти перевірці інформації у другій половині місяця. Особливо важливо перевіряти все почуте з 23 лютого, коли Меркурій стане дуже негативним. Є ймовірність того, що наприкінці зими повернуться старі проблеми і потягнуть за собою Тельців у глибокі води, але якщо ці люди віритимуть у себе і не слухатимуть будь-кого, то залишаться на плаву.

Близнюки

Перша половина місяця для Близнюків буде чудовою, період з 15-16 лютого по 22 включно теж буде добрим, але з меншою кількістю енергії та мотивації. Наприкінці лютого важливо знайти правильні точки дотику з людьми і в жодному разі не пускати нікому пилюку в очі, не показувати своєї переваги і не провокувати скандали.

Рак

Для Раків у лютому розклад дуже непростий. До 12 числа все буде спокійно і сприятливо, але потім Раки можуть різко втратити мотивацію і силу волі. Наприкінці місяця можливі зради з боку знайомих та колег, скоєні на ґрунті заздрощів. Такі вчинки можуть сильно підірвати стосунки з тими чи іншими людьми, тому краще розповідати про свої плани лише найближчим.

Лев

Найголовніше, що треба робити Левам у лютому — це берегти свої нерви, адже буде чимало людей, які захочуть їм завадити досягти нових висот у фінансовій сфері. У любовних справах у другій половині лютого також можливі проблеми. У цей час від невірного кроку ніхто не застрахований, але Леви можуть врятувати самих себе. Для цього варто лише бути трохи менш запальними.

Діва

Дівам у лютому як повітря потрібна розважливість. Саме вона врятує їх від фіаско в амурних справах та у фінансових. У роботі та бізнесі доведеться більше думати головою, а не прислухатися до серця. Втім, Діви вміють це робити. Астрологи та експерти радять дбати про енергетику, підтримуючи її на високому рівні. У цьому їм допоможе носіння одягу під колір очей, правильне харчування, спорт.

Терези

У Терезів труднощі почнуться з 16 числа, коли Венера увійде до Знак Водолія. До кінця місяць морок не розвіється, а стане ще більш непроглядним через погіршення положення Меркурія. Тим не менш, це не означає, що Терези повинні сумувати і чекати проблем. Обережність у поєднанні з продуманістю дій та вмінням планувати справи допоможуть цим людям залишитися на плаву і не піти на дно.

Скорпіон

У Скорпіонів очікується дуже успішний місяць, але будь-яка медаль має і зворотний бік. Успіхи лютого можуть зіграти зі Скорпіонам злий жарт, адже через нові перемоги і досягнення в коханні і на роботі у них з’являться нові вороги. Важливо стежити за словами та діями оточуючих, заздалегідь визначаючи тих, хто налаштований вороже. Скорпіонам також важливо правильно розставити пріоритети, визначивши заздалегідь вектор розвитку.

Стрілець

Стрільців, починаючи з середини лютого, може чекати сильна внутрішня дисгармонія, породжена негативом Марса і Венери. Важливі ділові зустрічі та побачення краще призначати у максимально зручний для себе час. Важливо спілкуватися з людьми в хорошому настрої, щоб не наживати нових ворогів на порожньому місці. Також необхідно вчасно відпочивати від роботи. Трудоголізм до добра Стрільців точно не доведе.

Козеріг

Козерогів, як і інших людей, можуть чекати на труднощі в другій половині місяця. Їм потрібно просто перечекати бурю, не ризикуючи і не роблячи поспішних висновків про людей і ситуацію в цілому. Так, дорога стелиться під ногами того, хто йде, але іноді важливо зупинитися і зробити перепочинок, щоб поглянути на всю ситуацію з боку і проаналізувати свої подальші і вже досконалі дії.

Водолій

Щоб покращити своє життя, Водоліям необхідно почати захищати свої активи та навчитися цінувати свій час. У лютому, особливо після 12 числа, можливі нападки збоку. Доведеться виявляти обережність на роботі та перестати витрачати необдумано гроші. У першій половині місяця можна тиснути на газ до упору, але потім краще почати виявляти більше обережності.

Риби

У відносинах з людьми Рибам бажано виявляти більше розуміння. Трохи менше різкості, фальші та брехні допоможе суттєво стабілізувати обстановку на робочому місці. Початок місяця буде неймовірно успішним для риб, тому дуже важливо не розкривати нікому свої карти. Представникам даного Знака потрібно змінити спочатку щось у собі, щоб змінилося їхнє життя цілком. Це наприкінці зими буде головною умовою щастя.

You cannot copy content of this page