fbpx

Астрологічний прогноз на серпень 2023 року для кожного знаку зодіаку

Починається останній місяць літа, але літо ще не закінчилося. Не варто впадати заздалегідь у депресію і думати, що все краще позаду, адже планети зараз у відносно сприятливому стані.

Так, ретроградна Венера ставить палиці в колеса, але Меркурій вирівняє ситуацію і зробить енергетичне тло більш позитивним. Будьте обережні і цінуйте свій час, сили. Шукайте мотивацію і діліться приємними емоціями з іншими людьми — це головні універсальні поради для всіх Знаків.

Овен

Овни часто не можуть побачити картину цілком. Вони фокусуються на деталях, але зараз такий підхід не буде виграшним. Необхідно бути гранично уважними і не зациклюватися на дрібницях. Також варто пам’ятати про те, що чужі поради не завжди будуть корисними. Якщо рекомендації оточуючих розходяться зі здоровим глуздом, то краще їм не слідувати.

Телець

У серпні Тельцям бажано приділяти увагу всім сфер життя потроху, а не якійсь одній. Представникам цього Знаку Зодіаку потрібно ретельніше продумувати плани. Обережності багато не буває, особливо зараз, в період ретро-венери. Найважливіша сфера життя — здоров’я. Потрібно стежити за своїм самопочуттям і не забути про те, що продуктивність залежить від настрою.

Близнюки

Близнюкам у кінці літа краще побути спостерігачами, але не забути про те, що доля може подарувати їм нові можливості. Якщо такі можливості з’являться, то ними варто негайно скористатися. Життєлюбність Близнюків не раз врятує їх від проблем, а також допоможе справити найкраще враження на представників протилежної статі.

Рак

Одна з найкорисніших життєвих навичок для Раків у серпні— вміння знаходити прекрасне в повсякденному. Вкрай важливо звертати увагу на щось хороше, тому що його буде більше, ніж чогось поганого і неприємного. Оптимізм і доброта будуть найкращими друзями Раків протягом протягом усього місяця. Важливо працювати, але не менш важливо відпочивати і розважатися. У цьому собі можна не відмовляти.

Лев

Життєві принципи Львів швидше за все зміняться. Цьому посприяють різні неприємні та складні життєві ситуації. Люди даного Знака зможуть стати мудрішими і зрозуміти, до чого їх весь цей час готувала доля і Всесвіт. Леви зможуть зловити зустрічний вітер, причому у всіх сферах життя, включаючи кохання та фінанси. Настає ідеальний час для романтики та пошуків натхнення.

Діва

Не відомо до кінця, яким саме стане серпень для Дів, але одне можна сказати точно — кінець літа принесе цим людям удачу. У чому саме це буде проявлятися, до кінця не відомо. Їм важливо просто робити те, що виходить найкраще. Можливі зради з боку колег і товаришів, так що краще дивитися в обоє і не довіряти нікому безпідставно.

Терези

Астрологи радять Терезам говорити більше приємних слів в адресу колег, друзів, близьких. Зіркам це сподобається. Можливо, що в кінці серпня Терезам значно частіше доведеться робити те, на що витрачати час вони точно не хочуть. Це нормально і в цьому немає нічого страшного. В найближчому майбутньому вони отримають свою компенсацію за незручності. На роботі варто остерігатися службових романів.

Скорпіон

Настає ідеальний час для того, щоб спробувати завести собі вихованця. Скорпіонам, у яких вже є домашня тварина, краще бути дбайливими і більше часу приділяти своєму другові. Кінець літа буде щедрим на події, які залишать по собі масу приємних вражень, тож треба вміти помічати щось хороше. Це вдалий час для кохання, пригод.

Стрілець

Стрільцям варто зайняти вичікувальну позицію, особливо в любовній сфері. Виконувати фінансові та робочі справи краще в режимі «повільно, але правильно». Згідно з прогнозами, поспіх може стати джерелом великої кількості проблем. Про Стрільців можуть почати поширювати неприємні чутки їх вороги і недоброзичливці. У спробах знайти щастя каменем спотикання може стати страх і невпевненість у собі.

Козеріг

Зараз вітер дме в Паруса Козерогів. Це їхній час та їхній вихід на сцену. Вони можуть легко зіткнутися з потужною опозицією, але всі вороги і недоброзичливці будуть швидко повалені, особливо якщо не марнувати час. Все, що потрібно зараз Козерогам — це просто розсудливо оцінювати свої можливості. Стрибнути вище голови все одно не вийде — так і це не потрібно.

Водолій

Найгірший ворог Водоліїв у серпні — егоїзм. Думати про себе — нормально, проте, варто частіше зустрічати чужі прохання позитивною відповіддю. Так, часу на особисті справи буде при цьому значно менше, але воно того варте. Доброта призведе до того, що карма Водоліїв значно покращиться. Усі добрі вчинки повернуться Водоліям у майбутньому. Жадібність і думки про особисту вигоду — не те, що їм зараз потрібно.

Риби

Рибам потрібно ретельніше планувати справи. Маючи перед очима детальне бачення майбутнього, вони зможуть стати більш продуктивними, успішними та ефективними. Наявність плану дій допоможе оптимізувати робочий процес. Це гарний час для відряджень, а також серйозних домашніх справ типу початку ремонту, генерального прибирання та переїзду.

You cannot copy content of this page