fbpx

Астрологічний прогноз на травень 2022 року для кожного знака зодіаку

Починається останній місяць весни. Астрологи вважають, що він буде вкрай непростим і динамічним. Кілька планет змінить своє становище і енергетику, що неминуче позначиться на нашій з вами долі.

Найсприятливіший період 2022 року підійшов до кінця. Травень пройде під керівництвом ретроградного Плутона, що буде не найприємнішим явищем, адже він провокує нас на негативні емоції. Тим не менш, це не означає, що все буде погано апріорі.

Овен

Овни – конфліктні люди, але астрологи відзначають, що всіх нас періодично хтось дратує. У Овнів може бути досить багато подібних ситуацій у травні місяці. Порозуміння в сім’ї, в дружбі і відносинах – це база стабільності в кінці весни 2022 року. Потрібно стежити за тим, щоб взаємини з дорогими серцю людьми тільки міцніли, а прагнення допомагати один одному нікуди не зникало. Можливо, потрібно буде трохи пожертвувати особистими інтересами заради того, щоби близьким було добре.

Телець

Венера, яка відповідає за очистку енергетики Тельців, буде в посиленому занепаді з 2 травня. Цим людям доведеться самим дбати про своє духовне і фізичне здоров’я, тому астрологи радять не перевтомлюватися, не відправлятися в далекі поїздки. Також експерти рекомендують не розкривати свої карти оточуючим. Потрібно якомога рідше розповідати стороннім людям про свої плани на майбутнє. Так Тільці зможуть оминути непотрібні перешкоди і проблеми стороною.

Близнюки

Швидше за все, Всесвіт постарається зіштовхнути Близнюків з деякими труднощами, але в цьому не буде нічого поганого, адже за це відбудеться списання боргів. Астрологи вважають, що людям даного Знака доведеться змінити щось у собі, щоб змінилося їх життя цілком. Можливо, доведеться інакше дивитися на невдачі або на випади зі сторони недоброзичливців. Травень стане місяцем змін. Нічні світила вкажуть Близнюкам шлях, але не стануть вести їх за руку до цілі.

Рак

У Раків місяць очікується дуже складний, оскільки на них негативно впливатиме Плутон в зворотному русі і Венера в Овні. Так, цей шлях буде тернистим у травні, але тут нічого не поробиш. Астрологи вважають, що відмова від мрії зараз просто неприпустима для Раків, оскільки наявність великої мети їх мотивуватиме і не дасть впасти в тотальне зневіру. Можливо, ковтком свіжого повітря стануть нові стосунки та спілкування з друзями. Самотність – не кращий вихід.

Лев

Якщо у них в планах є щось істотне і важливе, то зірки точно допоможуть цим людям не впасти в калюжу. Головне — пам’ятати про почуття міри. Спокій і розміреність у травні допоможуть Левам не перевтомлюватися. Правильний з своєчасний відпочинок допоможе боротися з нудьгою. Важливо залишатися в тонусі і не переживати по дрібницях. Не варто покладатися в любові або в роботі на диво. Зараз везтиме лише тим Левам, які діють, іде вперед.

Діва

Це допоможе очистити приміщення від поганої енергетики, налагодити зв’язок із Всесвітом, нейтралізувати негативні емоції та стабілізувати настрій. У багатьох справах Дів очікує зрушення з мертвої точки, але краще не поспішати події, оскільки занадто високий рівень активності може призвести до великих проблем, втоми і, як наслідок, втрати мотивації. Планети і зірки можуть нагадати Дівам про все, що їм дуже хочеться забути.

Терези

Терезам у травні може везти на нові знайомства, але кількість не завжди еквівалентна якості, тому всім тим, хто перебуває в пошуках другої половинки краще спочатку перевіряти любовну сумісність із людиною, щоб не допустити помилок у майбутньому і не разу. Також Терези зможуть відчути на собі наслідки своїх недавніх рішень. Зірки покажуть цим людям, наскільки правильними чи неправильними були їхні дії у квітні. Травень – час ділових конфронтацій, так що краще не переходити дорогу колегам і керівництву.

Скорпіон

У Скорпіонів очікується дуже багато проблем різного роду, які спонукатимуть цих людей до дій. Перевтоми в травні будуть зайвими. Нічні світила вплинуть на цих людей негативно, але не так сильно, як на людей інших Знаків Зодіаку, тому можливі серйозні прориви в справах і в роботі. Найближчим часом навряд чи буде такий небезпечний період, тому потрібно просто перечекати травневу бурю, щоб швидко повернутися до ладу в червні.

Стрілець

Стрільцям буде везти в травні, але не в усьому і не завжди. Найбільш небезпечним буде початок місяця і початок ретроградного Меркурія, який розгорнеться 10 травня. Ця планета спровокує потужний потік пліток і брехні в адресу Стрільців, але тепер вони попереджені, тому зможуть успішно відбити цю атаку. Незважаючи на всі проблеми, багато справ все одно підуть угору. Назвати травень простим не можна, але катастрофічних і фатальних подій багато бути не повинно.

Козеріг

Козерогам варто дочекатися 24 травня. Цього дня їхній покровитель у лиці Марса стане дуже позитивним, а це означає, що всі проблеми, породжені Венерою, Меркурієм та Плутоном, нейтралізуються. До цього дня астрологи радять Козерогам побоюватися спілкування з токсичними людьми. У першій половині травня також краще не займатися лагодженням старих речей. Найголовніше помилка, яку не можна припускати – купівля марних товарів.

Водолій

Водоліям у травні потрібно в першу чергу позбутися заздрості, злості та образи, оскільки місяць пройде під девізом «вибач ближнього свого і стань щасливішим». Потрібно навчитися забувати все погане. Вплив космосу буде дуже неоднозначним, тому Водоліям доведеться постійно підлаштовуватися під події навколо них. Це досить амбітні люди, але потрібно пам’ятати про те, що далеко не всім бажанням судилося втілитися в реальність. Астрологи радять простіше ставитися до проблем і негативу, що виходить від навколишніх.

Риби

Венера принесе Рибам багато проблем, у тому числі і в плані здоров’я. Людям цього Знака буде складно адаптуватися до змін, приймати критику. Астрологи радять Рибам поступитися своїми принципами, особливо якщо мова піде про безпеку і щастя їх близьких. У роботі та бізнесу цим людям варто бути максимально дисциплінованими. Не варто відкладати на потім вирішення тих завдань, які вимагають термінового завершення.

You cannot copy content of this page