fbpx
Перейти до вмісту

Астрологи назвали 3 найпристрасніші знаки зодіаку

  • від

Зазвичай любовний гороскоп розповідає про можливі зустрічі, які можуть змінити життя. Але цього разу астрологи написали про найпристрасніші знаки зодіку в стосунках.

Астрологія — не точна наука і не варто ставитись до гороскопів надто серйозно. Кожна людина індивідуальна і, під яким би знаком зодіаку не народилася, приймає рішення та несе за них відповідальність самостійно.

Астрологи давно намагаються визначати характер людей, які народилися під одним знаком зодіаку. Тож хто зі знаків зодіаку проявляються найбільш пристрашнішими у своїх стосунках.

Діви 

Діви не тільки творчі та розумні. У них дуже унікальний спосіб вираження любові та прихильності. А їх запалу в стосунках вистачає на обох. Яку б задачу вони не взяли, щоб задовольнити свого партнера, вони доведуть все до кінця це з чистою рішучістю. Однак, варто поважати Дів ― вони можуть очікувати ініціативи з боку партнера у відповідь.

Скорпіони 

Ви ніколи не можете по-справжньому пізнати Скорпіона. Скорпіони ― знаки Води, проте проявляють себе в житті найбільш запальними людьми. У стосунках у Скорпіонів занадто багато відтінків та сторін і кожен шар має свою родзинку. Мати стосунки зі Скорпіонами захоплююче, цікаво і складно водночас. Іноді це схоже на ходіння по лезу бритви або по ламкій кризі ― незважаючи на запальний характер, перепад настрою може бути від пристрасного полум’я до крижаного холоду.

Риби

За астрологічними картами Риби спонтанні партнери. Такі партнери у стосунках схильні робити все, щоб зробити свого партнера щасливим, і будуть робити це із натхненням та запалом. Риби запросто спланують несподівану вечерю, шопінг, поїздку на вихідні удвох, тощо. Вони прекрасно знають, як додати пікантності до стосунків, проте достатньо ексцентричні.