fbpx
Перейти до вмісту

Астрологи назвали головних щасливчиків серед знаків зодіаку у 2022 році

Бажання представників цих сузір’їв виконуватимуться буквально по клацанню пальців

Астрологи визначили знаки зодіаку, які у 2022 році будуть під крилом свого ангела-охоронця. Бажання представників трьох сузір’їв виконуватимуться буквально по клацанню пальців. Всесвіт щедро обдарує цих щасливчиків своїми дарами.

Овни

Овни зможуть втілити в життя свої найзаповітніші мрії. Їхнє життя завирує від кількості нових знайомств та яскравих вражень. Причому народжені під цим знаком зможуть залучити як ділові знайомства, так й особисті контакти.

Самотні Овни нарешті зустрінуть ту саму людину, яка подарує їм пристрасний роман. Проте фахівці з зірок вважають, що кидатися у вир із головою точної не варто.

Леви

Для Левів 2021 став чергою випробувань і труднощів. І у 2022 році народжені під цим знаком відчують себе справжніми улюбленцями Фортуни.

Причому Левам у цей благополучний період варто добре відпочити та набратися сил, а потім приступати до невирішених питань. На думку астрологів, на голови представників цього знака впадуть блискучі перспективи та можливості. Важливо лише пам’ятати, що не все має йти так, як було спочатку задумано.

Стрільці

Рік Тигра зможе виконати заповітне бажання Стрільців. Нарешті народжені під цим знаком зможуть ні в чому не відмовляти і почати подорожувати. Цілий рік буде наповнений поїздками, які принесуть Стрільцям масу приємних емоцій.

Крім того, представники цього знака можуть розраховувати на те, що їхнє матеріальне становище помітно покращиться. Астрологи впевнені, що кар’єрні успіхи Стрільців будуть помічені керівництвом, що допоможе їм досягти підвищення по службі.